Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 283 отговора
blagodaria vi za pokanata.no karam tejka bremennost.i niama da moga da idvam nasre6ti4kite,no po natatak jivot i zdrave deto se vika 6te se vidim.pak vi blagodaria.
Цитирай

Здавейте! Направо съм за убиване , имам бебе на 8 месеца, а чак сега видях,че има карловски мами. Валя, първия път родих при Каменов, не знаеш какъв кошмар беше...Второто си дете родих в МБАЛ-Пловдив при д-р Белчев. Всичко беше O.K. Не раждай в Карлово!!!
Цитирай

Здавейте! Направо съм за убиване , имам бебе на 8 месеца, а чак сега видях,че има карловски мами. Валя, първия път родих при Каменов, не знаеш какъв кошмар беше...Второто си дете родих в МБАЛ-Пловдив при д-р Белчев. Всичко беше O.K. Не раждай в Карлово!!!
Много съжалявам,че се случило така с теб,но моля те дай повече инфо.Нека не плашим бъдещите майчета веднага.Много зависи от самата бременност,от хода  на раждането от много неща,от кошмар никой не е застрахован ,пази боже даже и в университетска болница да попаднеш,може да ти се случи.
Цитирай

zdraveite.niakoi znae li v karlovo kade ima veterinarna apteka i tam dali 6te moga da nameria trivitaminol.nau4ih nova maska za kosa v koiato se slaga trivitaminol.blagodaria vi predvaritelno.
Цитирай

Ето ме отново!
Аз от обикаляне на абитуриенти нямам време да се прибера, камо ли за форум.
Започвам отзад напред.
Валя, има ветиринарна аптека. Едната е до арапския мост, тръгваш по реката надолу, до магазините за дрехи втора употреба. Другата е до ДСК в новите магазинчета и е по-скоро за домашни люимци, но съм купувала от там лекарства и за пилета, така че може и да има.
Дано отмине проблема с бремеността ти и да можеш да се разхждш и идваш на срещите. Но и от тук ще съдействаме с каквото можем. Аз много лесно се справях  с бременността, а след това и с отглеждането на бебка, защото имах приятелки, които ми даваха съвети за всичко. Така че, каквото те интересува - питай! И да те намопня да пишеш на кирилица, това е едно от правилата във форума, да не ти изтрият постингите.
Мим, недей така да плашиш Валя! Аз също категорично не исках да раждам в Карлово, но след като забременях така се стекоха нещата, че избрах д-р Минев и съм много благодарна  на него и въобще на целя екип, при който раждах, а и на персонала в АГ отделението. Всички се отнасяха с разбиране, откликваха на молбите и нуждите ми. А имах тежко раждане...
Момичета, аз заминавам утре за десетина дни за Първомай. Като се върна да прчета, че поне 9 срещи сте си организирали Laughing Ако мога ще пиша и оттам, но не обещавам.
Весели дни!
Цитирай

Валя, не искам да те плаша, дано нашите "доктори" вече да проверяват плацентата, защото преди 8 години при мен не го направиха. По точно Каменов не го направи. Един ден след като родих започнаха кръвоизлеви и температура над 38,5. Пак Каменов каза "Каквото е имало е изтекло...", та така до 12-тия ден.После Добрева ме кюртира и още 1 месец температура и доктори и болки и гадости. А този момент трябваше да бъде най-хубавия в живота ми. Но както казах това беше преди 8 години, може да са понаучели нещо
Цитирай

еее, ама къде изчезнахте всички вие карловски мами Smile Smile Smile

искам да в питам какъв е шансът да продам количката в Карлово?
Има ли място, където мога да я пусна за продан? Знаете ли за бременни, които си търсят втора употреба количка?
Цитирай

zdraveite pak.kakvo mislite za dr-unakov.dovolni li ste ot nego i pri koi 6te sam nai spokoina da rodia.blagodaria vi.
Цитирай

zdraveite pak.kakvo mislite za dr-unakov.dovolni li ste ot nego i pri koi 6te sam nai spokoina da rodia.blagodaria vi.
нямам преки наблюдения,но мисля,че ще бъдеш най-спокойна при този при когото ходиш на консултация.Понеже знам ,че Юнаков  има договор с Джи пи-тата той води безплатните консултации,уточни още в началото с него дали ще може да присъства на раждането бе изобщо всичко,което те вълнува,успех
Цитирай

Валя, ама той нали вече не е в отделението?До колкото знам е на кабинет. Аз съм за д-р Минев! Дори вече съм решила да му правя фен-клуб LaughingДосега никой мама не се е оплакала от него.
Пипинце, може би Валя ще иска количка? Все пак в Карлово не се продава MAG, а това са по-добрите колички, нали?
Цитирай

Здравеите мами от Карлово , да се включа и аз. И аз сам за МИНЕВ , родих при него февруари искам да кажа че е супер . Бях в vip стаята 15лв.  Ако беше друг лекар със сигурност щях да се върна.
Цитирай

Здравеите мами от Карлово , да се включа и аз. И аз сам за МИНЕВ , родих при него февруари искам да кажа че е супер . Бях в vip стаята 15лв.  Ако беше друг лекар със сигурност щях да се върна.
Very Happyмалий чак да се върнеш разсмя ме,консултациите кой ти ги води bouquet
Цитирай

Всъщност така ме беше напънало , че нямаше връщане. Самото раждане продължи 15 мин. а пак ме приеха час преди това. Ходих на частно при Каменов ( защото на тези в болницата им нямах много доверие ) .
Цитирай

Искам да ви запитам нещо? Бебата ми е на 4м и5 дни и миналия месец ни казаха че имаме лека дисплазиа на тазобедрената става и ни казаха да се носим по разкрачени но не ни изписаха ортопедични гащички , и на 15-ти ще ходим пак при д-р Колев(ортопед), та си мисля дали за един месец това може да се оправи така за толкова кратък период? Правиха ни само снимка но аз мисля че е по добре да минем и на ехограф ? Даите малко съвет .
Цитирай

Иха, още една мамичка от К-во!Добре дошла!Заформя се вече добра агитка Very Happy
Каломира, и ние бяхме с такава диагноза, но ходих и при д-р Отонов и той каза, че се израства с времето и че било нормално. Той също работи с касата в частната си клиника. Той ми каза, че с ехограф се гледат когато са на 1 месец. Много съм очаровано от любезното им отношение и доброто обслужване. Защо не отидеш и при него за консултация? Но не се шашкай много.
Как ми се иска да ви предложа срещичка, но с това променливо време Crying or Very sadЩе изчакаме по-слънчеви дни.
Цитирай

45-59 от 283 отговора