Карлово

  • 14 149
  • 283
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хайде, мами от Карлово!  HugВреме е и ние да си имаме форум. Иначе почти всички знаят къде е мястото на срещата. Малко реклама, но кафе "Симона" си е един постоянен форум Hug

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 23:14 от микки

# 1
  • Мнения: 108
Ех,мамо, никой не иска да ти пише, затова се включвам аз Simple Smile Simple Smile!Ние сме свързани емоционално с Карлово !!!! newsm62 smile3525

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз си мисля, че се страхуват карловските мами.  Thinking ThinkingЧетат, а не пишат newsm78.

# 3
  • Мнения: 108
Как я карате в Карлово? Simple Smile
Ходите  ли се на Разходки вече? 1stroller 1stroller

# 4
  • Мнения: 108
Как я карате в Карлово? Simple Smile
Ходите  ли на разходки вече? 1stroller 1stroller

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ходим и още как. По цял ден сме навън, вече имам мускулна. Но пък спомага за отслабването.
Каква точно ви е връзката с Карлово, ако не е тайна, разбира се?
И как е в Пловдив?

# 6
  • Мнения: 3 360
Ето включвам се waveyСега видях темичката....Не сме много мамите от Карлово,които пишат във форума,но все пак има smile3521Аз не съм от града,но за момента съм тук!Ако искаш-пиши ми!  bouquet

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
E най-после някой да се престраши! Добре дошла! Дано утре е хубав ден. И слънчев

# 8
  • Мнения: 1 232
Я-я-я ми да ни е честа темата,аз по-рядко влизам  вече в тук ,но с удоволствие разбирам,че мамите от Карлово вече са се увеличили,не като преди няколко години.Сега разбирам,защо като съм минавала покрай кафе Симона,съм се оглеждала така подозрително Grinning

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравей!
Радвам се , че мамите от Карлово започнаха да се срещат тук!
Вие както виждам вече сте пораснали Laughing

# 10
  • Мнения: 1 232
Здравей!
Радвам се , че мамите от Карлово започнаха да се срещат тук!
Вие както виждам вече сте пораснали Laughing
Simple Smileами растат както казваше баба ми докато не са се показали,ама клубовете са си краста де,мамешките имама предвид пък и никой не знае кога може да се върне като по-активен член Heart Eyes

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето ви малка тема за размисъл.
Защо мамите в града не кърмят?
Аз имам няколко отговора.

  • Никой не им казал, че колкото по-често се кърми, толкова повече кърма се образува.
    Наддаването е лична особеност, и не може педиатър да съветва да се дохранва с АМ при наддаване от 450, което за мен си е в норма.
    Дохранването се извършва по най-грешния начин. Трябва да се дава АМ след кърмене, а не един път кърма, един път АМ. И това по съвет на лекар, вече си е прекалено.

Добре би било да се преброим кърмачките в града, но... те дори не влизат във форума.
Онзи ден като бях на консултация, личния лекар се учуди, че съм първата, която пита за нещо което е прочела в Интернет. А почти всяка къща има вече такъв Mr. Green
Толкова от мен, аз отивам в другия форум, където наистина може да си обмениш полезна информация.

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Здравейте, момичета,
хайде и аз да се разпиша в тази темичка Simple Smile Simple Smile
Миналото лято го изкарахме с дребния в Карлово, при майка ми, и се надявам и това лято да сме там.
За празници винаги сме в Карлово - ето сега и за Великден ще си дойдем Simple Smile Simple Smile
Надявам се да се запозная с някоя мама, защото ми е много гадно, като не познавам почти никой и все самичка си се разхождам

Mickey03, относно кърменето - не само в Карлово не кърмят, в София е същото; това, че има Интернет, нищо не означава;

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пипинце, аз като чета във форума, останах с впечатление, че всички в София кърмят Laughing
А като дойдеш в Карлово се обади. Аз като си ходя в Първомай се чувствам като теб. Уж роден град, уж познати много, но като няма познати мами... Всеки на работа, а и не му е интересно да слуша за наакани памперси, пюрета и каши.
Ще ти пиша на лични

# 14
  • Мнения: 288
Хайде бе, Mickey03 Пиши ми на лични номера на скайпа - Ади

Общи условия

Активация на акаунт