Лакове за нокти- 100 Юбилейна тема!

  • 78 959
  • 727
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Ами нещо такова... но аз не мога да си обясня как става ако не е термо лакът  newsm78 Някой да ме светне. Между другото видях в нета снимка на почти същото на AVON, но с два лака и гъбичка, не с един лак.

# 166
  • Мнения: 120
Според мен, ако не е термо, значи са 2 лака или магия Grinning

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Не че съм голям експерт, но ако е гел лак едиснственото обяснение е едната част да се пече по-дълго и така да се получава по-тъмен цвят или са те излъгали, че става с един лак

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Не било с гъбичка, един лак бил, просто ми стана интересно и реших да питам. Казват ми да отида до маникюристката и да го видя  Laughing

# 169
  • Мнения: 1 024
Момичета, какво ще кажете за матовия ефект на Ейвън? Обмислям да си взема, но искам да знам колко време издържат и имат ли някакви особености?

Аз имам белият от серията. Голяма мъка е нанасянето - гъст е и стои на черти. Иначе има плътност, но за да стане гладък, поне при мен, слагам два, дори и три пласта. Плюс е, че съхне бързо и някак свети и се откроява на ръката, дори и по-бяла да е. Не е траен - два, до три дни макс.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Не било с гъбичка, един лак бил, просто ми стана интересно и реших да питам. Казват ми да отида до маникюристката и да го видя  Laughing

Ако имаш време отиди предполагам, че освен на мен и на доста други момичета им е станало интересно Simple Smile

# 171
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Момичета, какво ще кажете за матовия ефект на Ейвън? Обмислям да си взема, но искам да знам колко време издържат и имат ли някакви особености?

Аз имам белият от серията. Голяма мъка е нанасянето - гъст е и стои на черти. Иначе има плътност, но за да стане гладък, поне при мен, слагам два, дори и три пласта. Плюс е, че съхне бързо и някак свети и се откроява на ръката, дори и по-бяла да е. Не е траен - два, до три дни макс.

При мен няма чак такъв голям проблем.
Имам и няколко други цвята - ок са, покривни, но не са много трайни.

Teal Glitter много леко оцветява плочката, след измиване на ръцете се изчистват. Peace
Обаче и малко надира, имайте го предвид.

Аз отново съм с пясък - любимият Kiko 636. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 17:27 от iv4enceto_91

# 172
  • Мнения: X
Малко глупав въпрос, но ще го задам - какъв лак може да е ако не е термо, който изглежда като преливащ се върху ноктите без да се прави преливка от 2 цвяа? Показаха ми нокти, които преливат от един цвят в друг и ми казват, че не е правена преливка и не е използван термолак.

China Glaze имат една серия Transitions
там според използването на топлак се получавал този ефект

ивче, супер красив пясък, обичам когато го показваш
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аз взех пясъчната джапанка на Перфект
в Лили са на супер цени


и набързо снощния пясъчен корал
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1599179777017228&set … ype=1&theater

Нарочно снимам дясната ръка, въпреки че ми е по-трудна, защото на лявата все още два нокътя са бая кривички
Най-после успях да пусна и аз малко дължина и не мога да им се нарадвам
Тук снимах стандартно с таблета и цветът е почти реален, на първата снимка със стария айфон излезе доста блед
Красива седмица ви желая
 Hug

# 173
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Може ли едно въпросче от една лаичка като мен?
Днес си купих нов червен класически лак. Утре ще си лакирам ноктите на ръцете. Ще съчетая с блузка със същия червен цвят.
Въпросът ми е - какво да направя с ноктите на краката ми? Те сега са лакирани с хубав сребрист лак, който не е тръгнал още да се лющи. Да махна стария и да сложа от същия нов червен или да ги оставя, както са сега? Имам време да получа отговорите ви до утре сутринта, когато ще се изкъпя и лакирам, подготвяйки се за работния ден. Предварително ви БЛАГОДАРЯ, дами   bouquet

# 174
  • Мнения: 1 556
Може ли едно въпросче от една лаичка като мен?
Днес си купих нов червен класически лак. Утре ще си лакирам ноктите на ръцете. Ще съчетая с блузка със същия червен цвят.
Въпросът ми е - какво да направя с ноктите на краката ми? Те сега са лакирани с хубав сребрист лак, който не е тръгнал още да се лющи. Да махна стария и да сложа от същия нов червен или да ги оставя, както са сега? Имам време да получа отговорите ви до утре сутринта, когато ще се изкъпя и лакирам, подготвяйки се за работния ден. Предварително ви БЛАГОДАРЯ, дами   bouquet
Не знам какъв е етикета, но на мен на краката лак за нокти ми издържа много и го сменям на две седмици поне, затова и често съм с различен лак на ръцете, но гледам да си отиват или единият да е светъл и незабележим, за да не се "бият" цветовете. Според мен ако сребристото ти не е много ярко и отива към повече към сиво, няма да е проблем.

ПП: сега се сетих - може на единия или няколко пръста да сложиш върху сребристото някакъв орнамент с червения лак, така съвсем ще се съчетаят.  Peace И пак зависи от нюансите и на двата лака, не всичко би стояло добре.

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ей, благодаря ти, Офелия   bouquet Винаги съм знаела, че две глави мислят по-добре от една  Hug  Peace

Сребристият ми лак доста се доближава до тъмносив, да. И цветовете не се "бият" според моето око. Това с червените орнаменти върху сребристия лак страшно много ми хареса!!! И смятам точно това да отида да измайсторя сега. И тъй като наистина не ме бива много-много по рисуването, ще са само няколко щриха от червеното върху сивото, но пак ще съм спокойна, че няма кой знае каква разлика между ноктите на ръцете и на краката ми.

Не зная защо, но като видя жени със съвсем различни цветове на ноктите горе и долу, и някак никак не ми допадат. По-добре без лак, отколкото с излющен такъв или с коренно различни цветове. Офелия, още веднъж, много мерси за мнението и идеята ти!!!

# 176
  • Мнения: 5 478
И тук има идеи за червено и сребристо Simple Smile

https://www.pinterest.com/search/pins/?q=red%20silver%20nails

# 177
  • Мнения: 1 556
Ей, благодаря ти, Офелия   bouquet Винаги съм знаела, че две глави мислят по-добре от една  Hug  Peace

Сребристият ми лак доста се доближава до тъмносив, да. И цветовете не се "бият" според моето око. Това с червените орнаменти върху сребристия лак страшно много ми хареса!!! И смятам точно това да отида да измайсторя сега. И тъй като наистина не ме бива много-много по рисуването, ще са само няколко щриха от червеното върху сивото, но пак ще съм спокойна, че няма кой знае каква разлика между ноктите на ръцете и на краката ми.

Не зная защо, но като видя жени със съвсем различни цветове на ноктите горе и долу, и някак никак не ми допадат. По-добре без лак, отколкото с излющен такъв или с коренно различни цветове. Офелия, още веднъж, много мерси за мнението и идеята ти!!!

За нищо  Hug радвам се, че съм помогнала.

# 178
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Малко глупав въпрос, но ще го задам - какъв лак може да е ако не е термо, който изглежда като преливащ се върху ноктите без да се прави преливка от 2 цвяа? Показаха ми нокти, които преливат от един цвят в друг и ми казват, че не е правена преливка и не е използван термолак.

China Glaze имат една серия Transitions
там според използването на топлак се получавал този ефект
Видях го, но просто се променя цветът, и Catrice имат топ лак, който променя цветът на лака, но в случая става въпрос за преливане на два цвята.

# 179
  • Мнения: 475
Ей, благодаря ти, Офелия   bouquet Винаги съм знаела, че две глави мислят по-добре от една  Hug  Peace

Сребристият ми лак доста се доближава до тъмносив, да. И цветовете не се "бият" според моето око. Това с червените орнаменти върху сребристия лак страшно много ми хареса!!! И смятам точно това да отида да измайсторя сега. И тъй като наистина не ме бива много-много по рисуването, ще са само няколко щриха от червеното върху сивото, но пак ще съм спокойна, че няма кой знае каква разлика между ноктите на ръцете и на краката ми.

Не зная защо, но като видя жени със съвсем различни цветове на ноктите горе и долу, и някак никак не ми допадат. По-добре без лак, отколкото с излющен такъв или с коренно различни цветове. Офелия, още веднъж, много мерси за мнението и идеята ти!!!

https://www.pinterest.com/pin/543598617500858606/ Ето още едно предложение!

Общи условия

Активация на акаунт