Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

нещо много ми се смота косата след раждането- една такава по-мазна ми стана, пък и някакъв косопад такъв ми се появи... Crying or Very sad
лоша работа- кажете някоя хитрина- хубав шампоан, маска нещо.. де да знам
Цитирай

Чувала съм,че хумата доста помага при мазна и изтощена коса.
 Тук има доста маски:

http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=18
Цитирай

София

Стимулант за коса на Икаров или бадемово масло пак на същата фирма  Peace
Мажеш корените на косата около час преди да я измиеш. Можеш да ползваш горните месле и като добавка към други маски.
Цитирай

sofia

Изпробвах какви ли не скъпи шампоани  , но  Naughty
Много ми помогна Пантен за тънка коса  Smile
Цитирай

София

Някой да знае от къде мога да се снабдя с газ от тази, която става за маски за коса?
Цитирай

софия

по- често миене- нищо друго  Crying or Very sad
Цитирай

Преди няколко дни и аз питах почти същото.
При мен основния проблем беше, че ми евреме за смяна на балсама, но едва форумка написа, че може да се мия със сода бикарбонат. Слагаш сода в шепичка, слагаш шампоан, разбъркваш и мажеш косата....амиии, има страшен ефект, поне при мен, косата ми вече не се омазнява толкова бързо  Very Happy
Цитирай

Варна

Стимулант за коса на Икаров или бадемово масло пак на същата фирма  Peace
Мажеш корените на косата около час преди да я измиеш. Можеш да ползваш горните месле и като добавка към други маски.
Да.Хумата също ми помага Peace
Цитирай

on the beach

маските с хума помагат,но забелязах че косата после пък съвсем мн се изсушава и става като слама
Цитирай

Варна

Преди няколко дни и аз питах почти същото.
При мен основния проблем беше, че ми евреме за смяна на балсама, но едва форумка написа, че може да се мия със сода бикарбонат. Слагаш сода в шепичка, слагаш шампоан, разбъркваш и мажеш косата....амиии, има страшен ефект, поне при мен, косата ми вече не се омазнява толкова бързо  Very Happy

Ще го пробвам това. Все пак балсам или маска слагаш ли след шампоана?
Цитирай

Балсам, както обикновено  Mr. Green
Цитирай

BABYLAND

Има уникални ампули срещу косопад. По 10-12 кинта май беше една, но още на 2-рата ампула косата спира да пада. Страхотни са, но в момента не съм си в къщи и не мога да ти напиша как се казват. Ако проявяваш интерес, вечерта ще пиша!
Цитирай
A колко сода се слага в шампоана, защото цяла шепа ми се вижда много? Може би лъжичка - чаена, супена  Rolling Eyes
Цитирай

A колко сода се слага в шампоана, защото цяла шепа ми се вижда много? Може би лъжичка - чаена, супена  Rolling Eyes

Аз на око слагам, но е около една чаена лъжичка  Peace
Цитирай

Миналата седмица бях на фризьор и попитах какво да ползвам, че вече ми писна да търся с какво да си измия косата, която хем е с тънък косъм, хем лесно се омазнява. Напоследък, явно от някой некачествен шампоан и с пърхот съм се сдобила Sad . Фризьорът ми каза, че има същият проблем, но сега е доволен от детския шампоан на Нивеа. Странно, но факт, защото от другите им шампоани съм адски недоволна. Мисля да пробвам, все пак един фризьор няма да ползва нещо, с което да си съсипе косата(макар че има примери за обратното). Това Пантен, Глис Кюр, Шаума и от сорта не бих си купила вече...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора