Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

UK

Здравейте мами /и на тези татковци,които сноват из форумите ,ако знаят нещо по въпроса ок/ Razz Въпросът ми е след колко време идва първия месечен цикъл след нормално раждане-тоест приблизително? Вие как го усетихте, май определено не е същото.
Цитирай

Да ти кажа аз кърмя   Love и до сега не се е появявала "червената гостенка"  Blush .
Попитах моя лекар дали е нормално и отговора му беше, че докато кърмя може и да не ми дойде.
Не ми липсва  Naughty.
Цитирай

Страсбург

На мен ми дойде 5 месеца след раждането. Още кърмех. Всъщност кърмих до 8 месец. Не можеш да го сбъркаш. Не е като лохиите след раждане. Трябва поне малко да прилича на обичайната за теб менструация.
Цитирай

високо

при всеки е различно:) при мен дойде на 4-ия месец, нищо че кърмя. преди ми идваше с много големи болки, повръщане, падане на кръвно, абе изобщо - ужас...сега, след като родих, /да чукам на дърво/ направо забравям, че ми е дошло.
Цитирай

UK

Цитат на: mam@

Попитах моя лекар дали е нормално и отговора му беше, че докато кърмя маже и да не ми дойде.

Ай стига бе Confused И аз кърмя ,но от вчера определено имам кръвотечение ,а не е от шевовете след раждането или някакво разкъсване /сещате се Wink / Как да позная
Цитирай

Цитат на: Adriana
Цитат на: mam@

Попитах моя лекар дали е нормално и отговора му беше, че докато кърмя маже и да не ми дойде.

Ай стига бе Confused И аз кърмя ,но от вчера определено имам кръвотечение ,а не е от шевовете след раждането или някакво разкъсване /сещате се Wink / Как да позная

При всеки е строго индивидуално, така че честити ти гости  Blush .
Цитирай

аз си мислех, че докато кърмя няма да имам цикъл, ама не - оная вечер ми дойде - 11 месеца след раждането, при положение, че още кърмя 2-3 пъти дневно. Иначе не е болезнено, ама седмица преди да ми дойде имах зверски болки, та се чудех от какво са - сега вече съм наясно- почна се пак с превръзките Sad
Цитирай

Варна

При мен на 6-я месец, също кърмех.
Цитирай

София

Още първия месец след раждането, въпреки че кърмех. И то на датата, на която и в месеца преди да забременея?!

Иначе толкова обилно, колкото и преди...
А за болките, нямах достатъчно време за сравнение, защото пак забременях Laughing
Цитирай

София, кв. Редута

ами аз кърмех до 6тия ама не помня точно мисля, че някъде към 3-4 месец след раждането ми дойде
Цитирай

Сливен

Аз още чакам да ми дойде, но до сега нищо, вече 9 месеца след раждането. И още кърмя.
Цитирай

UK

Боже да не би да се бъркам ида е нещо друго -лихии или там както го нарекохте, че и ми се вие свят цял ден. Определено пак не си доспах
Цитирай

София

аз ве4е изцеждам по веднъж на ден колкото кърма имам и ми дойде на 42-ия ден.
при всеки е много разли4но
Цитирай

Там някъде

На мен ми дойде на 50-тия ден и до сега ми идва всеки месец, а още кърмя по 4 пъти на ден. Преди имах ужасно болезнен и тежък цикъл, а сега е поносимо и нямам такива продължителни и обилни кръвотечения. Идва ми всеки месец през 30-35 дена.
Цитирай

UK

Ами не знам какво да ти кажа. Аз когато Анна беше на 3 седмици, колкото е май Стела сега, все още си имах кръвотечение, макар и много слабо и кафеникаво, от самото раждане (т.е. лохиите). После спря, май окончателно към 28ия ден. Първия ми цикъл дойде някъде към 5ия месец, тогава вече почти не кърмех. Ама аз си пиех противозачатъчни още като ми спряха лохиите, защото това че нямаш цикъл не е гаранция че не можеш да забременееш. Пиех от 'единичните' хапчета, после като ми дойде, защото беше и много болезнен и дълъг почнах да пия от двухормонните (но те не се препоръчват при кърмене). Ама ги намразих тези хапове, и сега като родя мисля да не пия пак.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора