Еркан Петеккая-филми,изяви,колеги,"Paramparca-Счупени парчета" ~ Тема 103

  • 54 072
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 725
Привет, мили момичета!  Hug Heart Eyes Grinning Страшни жеги, а утре щял да бъде пикът......

Благодаря ви за снимките и инфото, ето и от мен:




Све  Hug

Баръш със семейството си в Рим





Зари... Hug
Браво на тях bowuu...почиват яко...пътешестват... Peace


Жива и здрава Мине!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Само успешно осъществени проекти от тук нататък ѝ желая!  newsm51 newsm51 newsm51

Една мисъл ми щукна днес, но Зарани е по-сведуща по въпроса..... Пресетих се, че тези от Ендемол може да ангажират Зейнеп Гюнай Тан.... newsm17 newsm17 newsm17 smile3521 smile3521 smile3521

# 661
  • Мнения: 4 725







Последна редакция: вт, 28 юли 2015, 23:48 от arpha

# 662
  • Мнения: 4 725
Хубава работа, защо без Озан?  newsm78 newsm78 newsm78



Последна редакция: вт, 28 юли 2015, 23:50 от arpha

# 663
  • София
  • Мнения: 6 287
Една мисъл ми щукна днес, но Зарани е по-сведуща по въпроса..... Пресетих се, че тези от Ендемол може да ангажират Зейнеп Гюнай Тан....
Като по поръчка май се върнах  Joy  hahaha  Арфи  Hug  чудесна идея, но Зейнеп я изпуснаха Ендемолци,  Sad гепи я Тимур Савджъ, сега ще е режисьор на Кьосем Султан. Даже си взе и Мете при нея, направи го еничар, при това
Цитат
Мете Хорозоолу ще играе ролята на могъщия главнокомандващ  на еничарите.
Цитирах Sibilla от темата за ВВ.

иначе като нищо щяхме да гледаме него вместо Баръш  Laughing  Чудничко щеше да е, нали?
Обаче се сетих, че Дениз Колош, втората режисьорка на Времето, напусна Марал и не се знае какъв ще е следващият й проект. Ако не се върне да работи със Зейнеп по Кьосем, може и да се надяваме да я изберат.

Много е красива тук!  Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 4 725
Благодара ти, мила Зари  Heart Eyes Grinning за инфото   bouquet Е, жалко, че са изпуснали Зейнеп, но съм за Баръш, повече ми пасва и за Ебру, и за Нурги..... Някак Мете ми е трудно да го отделя все още от Фарах в съзнанието си.....

Лека и спокойна нощ от мен!  Hug Hug Hug  Grinning Grinning Grinning Grinning   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 00:17 от arpha

# 665
  • София
  • Мнения: 6 287
Това за Мете го написах малко на шега, понеже след Времето лети участва и в другите два сериала на Зейнеп.  Laughing

Някак Мете ми е трудно да го отделя все още от Фарах в съзнанието си.....
И аз бях така, обаче с Аслъ Енвер в Кайъп направиха такова страхотно партньорство, че дълго време след това ми беше трудно да го приема с партньорка различна от Аслъ. Дори и с Фарах, макар че много си ги обичам двамата, не ми въздействаха така както с Аслъ.

# 666
  • Мнения: 10 802
Еххххххххххх...без малко .. ви изпуснааааах... Mr. Green ooooh! Joy Joy Joy

# 667
  • Мнения: 4 725
Привет!!!  Hug Heart Eyes Grinning Как сте в жегата, мили момичета? При мен е адска, а съм в планината.....

Нурги пазарува, явно ѝ понася топлината, вероятно е свикнала, имат тренинг комшиите.....



Не съм сигурна, че тази снимка е скорошна, кога му порасна косата..... newsm78, но  Naughty може, като гледам тази с двете момичета, перчемът му е доста дълъг......


Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 14:36 от arpha

# 668
  • Мнения: 27 454
 Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug жеги , слънце , лято    Nature Sunny  Nature Sun With Face

# 669
  • Мнения: 10 802
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug жеги , слънце , лято    Nature Sunny  Nature Sun With Face

Само за море ,нали.... newsm78 bowuu Joy Joy Joy

# 670
# 671
  • Мнения: 10 802







Лейля в Америка... bowuu Peace

Последна редакция: чт, 30 юли 2015, 00:05 от Svet_sz

# 672
  • Мнения: 10 802
Олелееее #Crazy...тати Мете Grinning...колко е пораснъл малчуганът... Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 673
  • Мнения: 10 802
Добър вечер Сладурки Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Влизам на бързичко за да ви зарадвам имам чок гюзел сюрприз за всички фенове на Парченцата newsm53
Жегата е непоносима ,но нашите верни дружки не ги плаши и работят усърдно по превода на сериала, дори вече екипа се е разраснал  Peace
превод: Alexia_73, Lati-g тайминг: Alexia_73 субтитри: keii
и вече е готов 21еп. СЧУПЕНИ ПАРЧЕТА с бг. превод Peace
Златни сте момичета  newsm51 newsm51 newsm51

Счупени Парчета 21 Епизод с Български суб

за Онлайн гледане във ВБОХ  Peace
http://www.vbox7.com/collection:2097141  Peace
на Торент Peace
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … =1&hidexxx=on  Peace

Приятно гледане smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

Лека и Прохладна вечер   love001 txtloves  love001

за преведеният епизод... bowuu Peace

Hug Hug Hug

# 674
  • Мнения: 10 802
Добро утро ,момичетааааа.... Hug Hug Hug Hug Hug

Ейййй...няма край тази жега......... Whistling Whistling Whistling

  food010  food010  food010  food010  food010  food010  food010  food010  food010


Общи условия

Активация на акаунт