Спечелете големи награди с TaxiStars!

  • 4 649
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179


Споделено от една активна и работеща майка:

Цитат
   Колко често ти се е налагало да пазаруваш, да вземаш децата от детска градина, да бързаш за офиса или фризьорския салон и всеки път да си разочарована, когато спреш такси от улицата? Повярвай ми – и аз съм изпитвала чувството да попадна на мръсна кола, на пушещ таксиметров шофьор или на такъв, който никога няма дребни за ресто. Но сега ще ти разкрия моята малка тайна как да промениш усещането си към по-добро и да се възползваш от бърза поръчка на чисто и стегнато жълто такси със сигурен шофьор – проверен и оценен с пет звезди от предишни пътници като теб и мен.

    Една приятелка ми показа какво приложение е свалила в телефона си, тя е с Айфон, а аз с Андроид, но работи и при двете. Приложението представлява синя звезда, а възможностите му са разнообразни: може да ти намери най-добрия и високо оценен шофьор на такси край теб за 30 секунди, а страхотното е, че може да си направиш листа с любими шофьори. Да, казвам любими, защото можеш да видиш техните снимки, кой с какъв автомобил е и как е оценен. Толкова е забавно, че понякога ми се иска да им кажа нещо... Да, и това е възможно: след като попълниш в приложението адреса, до който ще пътуваш, имаш възможност да изпратиш съобщение на шофьора, както и да чуеш отговора му. Казвала съм предварително дали съм с детската количка, или съм с много багаж за летището. Това ми създава още по-голяма сигурност, че няма да попадам вече на случайни менте шофьори от улицата.

С приложението Таксистарс, или "синята звезда", както му казваме аз и моята приятелка, сме толкова сигурни, че дори поръчвам такси от училището на дъщеря ми. Шофьорът ѝ помага да закопчае предпазния колан и тръгват към вкъщи, а аз наблюдавам през цялото време маршрута и времето, за което пристигат.

С Таксистарс пътуваш с най-добрите и избрани таксиметрови шофьори от големите и лицензирани компании както в София, така и в страната. Вече не нося стотинки или дребни за такси, защото плащам с карта и всеки път мога да виждам своя баланс в приложението за изминалите километри и изразходваните средства.

Сигурно ще ме попиташ дали всички шофьори са с пет звезди? Ако някой не ти допадне – блокирай го и системата никога повече няма да го изпраща на твоите поръчки. Така е със сигурната дигитална поръчка на такси – вече сама контролирам и решавам с кого да пътувам и как да го оценя, за да знаеш и ти, скъпа приятелко, че някои заслужават пет звезди, но други – не!

Вижте филмчето, за да научите повече за Таксистарс!





Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 16:18 от Реклама

# 1
  • Мнения: 1 179
Вижте как можете да се уверите в удобствата, които предоставя Таксистарс, и да спечелите награди

Свалете приложението Таксистарс за Android или Apple, заредете промо код "ADEYTPVY" и автоматично ще получите малък подарък от Таксистарс – ваучер за 5 лева за пътувания с приложението. Всеки потребител, който успешно зареди своя ваучер, участва на 06.07.2015 г. в томболата на Таксистарс със специални награди – един златен ваучер за таксита на стойност 150 лева, два таблета и още много награди. Единственото условие е да сте нов потребител за системата на Таксистарс и да имате навършени 18 години.

* Влезте в менюто на Таксистарс, открийте в него “Сканиране на QR code” и заредете директно своя електронен ваучер на стойност от 5 лева. След като заредите успешно ваучера, вие вече участвате в томболата за големите награди – златен ваучер на стойност от 150 лева, таблети и много други награди.

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 09:50 от Реклама

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Това приложение за цялата територия на страната ли е? Или само за София и евентуално другите големи градове?

# 3
  • Мнения: 3
Таксистарс е мобилно приложение на националната мрежа за дигитални такси поръчки. Вече работим с над 40 такси компании. Градовете са Пловдив, Бургас, Сливен, София, Враца, Монтана, Дупница, Благоевград, Русе, Димитровград, а още 5 града са в пилотен режим с намален капацитет като Варна, Хасково, Ямбол, Асеновград, Кюстендил. Системата е отворена за всички такси компании готови да приемат да работят по новия начин като дигитални таксита. На потребители гарантираме удобство, сигурност и прозрачност при поръчка, пътуване и плащане на таксита! Очакваме ви Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Благодаря. Интересувам се и дали ще има за Габрово.

# 5
  • Мнения: 3
Все още нямаме действащ партньор-такси компания в Габрово. Надяваме през есента да включим партньор във вашия град. Можете да следите нашата страница във FB https://www.facebook.com/TaxiStars, за да научите когато това стане факт. Благодарим ви!

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте, регистрирах се, но освем, че ми взе 1лв такса не получих тези 5лв ваучер

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 669
И аз не успявам да получа този ваучер. Даде ми, че е регистриран уж, но при опит да вляза в статистикатаи да проверя баланса, ми дава някаква грешка за свързване със сървъра...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте,

Пишете ни на service@taxistars.com за да проверим какво се е случило при вашата регистрация. Изпратете ни емайл адреса с който е направен регистрацията.

Ето накратко инструкциите, които трябва да следвате.  За да получите бонуса, трябва след регистрацията да влезете в основното меню, да изберете промоции и там да въведете предоставения от нас код на ваучер.

Освен промоцията с БГ мама, тази седмица стартирахме и услуга за безкасови плащания на такси пътувания през банкови карти. Най-вероятно сте опитали да направите точно това.  Таксата от 1 лев се взима при регистрация на банкова карта за е-плащания, това е банкова такса  и се събира от банковата ви сметка. Таксистарс не начислява такава такса, нито има право да я събира от сметката ви. Таксистарс дава 5 лева бонус за всеки потребител, който регистрира банкова карта.  Този бонус се получава след като направите първата успешна поръчка и плащане на такси през мобилно приложение.

Очакваме ви!

# 9
  • Мнения: 1 179
Екипът на "Таксистрас" благодари на всички, които участваха в играта за новорегистрирани абонати, реализирана в сайта BG-Mamma.
Това са имената на тези, които са изпълнили правилно условията по регистрация и са успели да зерадят своя ваучер подарък от 5 лева за пътуване с такси:

Жаклин Миланова
Stefka Shoteva
Tany Ivanova
tanq  stavreva
Lachezar Karagyaurov
Атанаска Митова
Петя Пеевска
Здравко Джедов
Гергана Костова
Йорданка Петрова
Kiril Hristov
Tony Tsaneva
Ивелина  Георгиева
Ралица Баева
Silvia Angelova
Miss Neli
Veselina Nikolova
Иван Славка Димитрови
Иван Знаменов
Desislava Palyova
Йорданка Стратева
Мелани Стоянова
Снежана Николова

Ето и имената на печелившите от томболата на Таксистарс:
Ваучер на стойност 150 лева за такси чрез поръчка с Таксистарс печели Стефка Шотева
Награда таблет печели Кирил Христов
Награда таблет печели Снежана Николова

За да научите как ще получите наградите си, пишете на e-mail: service@taxistars.net

Таксистрас ви пожелава горещо лятно пътуване в над 20 български града, в които можете да направите вашата поръчка за такси чрез Таксистрас!

Общи условия

Активация на акаунт