''Шоколадова коса''-5

  • 104 866
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 313
Момичета, някоя от Вас постигала ли е този цвят в домашни условия и ако да-ако е удобно да сподели как.
Много ми харесва, но не знам към коя боя и цвят да се насоча. В момента съм с 7 на Вела Колестон.

Възраждам темата, защото се припознах в горното питане, и се стремя към точно такъв цвят, с тази разлика, че в момента ме правят с 5 на Kydra, което е малко по-тъмно и не е с такъв студен нюанс.
Имам и допълнително питане: знаете ли да има матиращи/тониращи маски за тъмни коси с които да може да се постигне такъв студено-кафяво-розов нюанс? Благодаря!

# 451
  • Мнения: 6 933
Има един шампоан на Elgon, който добре убива червени/рижави оттенъци и специално на моята коса дава доста добър ефект. Зимата обаче ми е малко зорно използването му Simple Smile

# 452
  • Мнения: 22
Matrix има цяла серия за тъмна коса "Matrix Total Results Dark Envy"

# 453
  • Мнения: 956
Много хубав цвят. При мен все се получават много тъмни или не ми покриват добре белите коси.

# 454
  • Мнения: 313
Matrix има цяла серия за тъмна коса "Matrix Total Results Dark Envy"
Серията им е за 1 до 4 цвят, аз съм 5 с жрлание да стана 6, а и зеленото таргетира червени оттенъци, моите са жълто-оранжеви.
Имат и серия за 5 до 8, таргетираща жълтото, но не го прави розово.

# 455
  • Мнения: 313
Да попитам и в тази тема като специална за шоколадови коси 😊
Предстои ми трети опит за боядисване в нов салон (но при стария колорист 🙈🙊🙉). Там боядисват с Paul Mitchel, Joico и Wella. Досега съм боядисана 2 пъти с Kydra, последния път с 5. Таргетирам цвят 6, в краен случай 5, но поне да е без жълто-оранжево-червени оттенъци, а по-скоро розово-лилави.
Кажете сега с коя боя да избера да ме боядисат като по-щадяща и покриваща бели коси и евентуално с кои цветове? Не ми се рискува да отида неподготвена, както досега, и резултатът пак да не е добре.
Естественият ми цвят е 5, имам суха, но еластична (все още 😅), сравнително гъста коса. Слагам снимка.

# 456
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
По спомен подтона трябва да е седмица за да не жълтее и червенее.За да покрие бяла коса трябва да е съотношение 1:1,а не 1:1.5.Аз лично бях забравила за това съотношение.При последното боядисване го приложих и засега още не са лъснали белите коси,което при мен беше проблем.Така цвета става по-наситен.

# 457
  • Мнения: 1 441
Здравейте! Да повдигна малко темата.
Моята драма с цвета на косата ми продължава. Бях червенокоса преди години, след това минах в русата гама, като бях с омбре. Съответно краищата ми са изсветлени и сега, когато съм отново в кафявата гама, ме влудяват. Боята там пада изключително бързо. Преди седмица бях на фризьор, направи ми страхотен цвят, 6.47 на Kydra.Имате ли представа къде и дали изобщо мога да намеря тази боя? Купих си Elea 6.37 като цвят, който най - много ми се стори, че се доближава до 6.47, иска ми се обливка да си направя с нея, но незнам как ... Sweat Smile
Гледах и някакви тонери за коса, но в магазина цветовете не бяха много подходящи за моята коса и се отказах от тях.
 Има ли изобщо как да постигна това 6.47 на Kydra, но сдруга марка боя? Изгубих се вече в каталозите и всичко ми се струва еднакво...

Общи условия

Активация на акаунт