Въпрос от начинаеща

  • 4 426
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Обръщам се към вас знаещите и можещите за съвет.

Първо, тъй като съм нов член на форума, бих желала да се представя.
На 23 години съм, живея  и работя в град Русе, нямам деца. Уча социална педагогика, но съм в началото на образованието ми и поради тази причина се обръщам към вас за съвет.

С приятеля ми разполагаме с хотел, намиращ се в село Божичен / Русенска област/, капацитетът му е 22 места, с възможност за разширение. Нашата идея е да го преориентираме като почивна база за деца, семейства с нисък доход и всички други групи от хора, които не биха имали финансовата възможност да си позволят почивка. Като идеята, която имаме е нощувките и използването на басейна / външен/ да са абсолютно безплатни, а що се отнася до храненето да е с някакво минимално заплащане.

Съвета, който търся е има ли институции към които бихме могли да се обърнем?
Как смятате, че би се приела подобна идея?

Моля ви, не съм специалист, не знам дали се обръщам с тези въпроси към хора, имащи отговорите.
Съжалявам, ако темата не е на правилното място.
Отворена съм, както за съвети, така и критики.



# 1
  • Мнения: 5 892
И как ще се предпазите от злоупотреби? Хотелът ви ще се напълни с цигани...

# 2
  • Мнения: 10 547
Днес в сутрешния блок на Нова представиха тяхната ежегодна кампания за финансова подкрепа на социална идея.
Ето ти линк:
http://novatv.bg/gamechangers/view/1/%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0 … 0%90%D0%A2%D0%90/

Точно за идеи като твоята става въпрос.
Успех!

# 3
  • Мнения: 3
Днес в сутрешния блок на Нова представиха тяхната ежегодна кампания за финансова подкрепа на социална идея.
Ето ти линк:
http://novatv.bg/gamechangers/view/1/%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0 … 0%90%D0%A2%D0%90/

Точно за идеи като твоята става въпрос.
Успех!

Благодаря за информацията. За съжаление срокът за кандидатстване е до 30 Юни. Ние разполагаме с проект, който е общо направен и просто времето няма да ни достигне, за да го оформим. Но наистина благодаря за информацията, вижда се, че такъв тип конкурс за социални предприемачи се състои всяка година, надявам се догодина да можем да се включим вече с готова и функционираща структура.

# 4
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Здравейте, позрпоздравления и адмирации за идеята ви! Бихте могли да се свържете с разлини оргамизациорганизации, които работят и подпомагат такива семейства.  Бих могла са ви свържа с такива организации и да се изработи някаква система.  Ще пиша на лс.

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте, позрпоздравления и адмирации за идеята ви! Бихте могли да се свържете с разлини оргамизациорганизации, които работят и подпомагат такива семейства.  Бих могла са ви свържа с такива организации и да се изработи някаква система.  Ще пиша на лс.

Здравейте,
Бих искала да ви помоля да изпратите отново съобщението си на лични, нямам получено съобщение от вас. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт