Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna

Здравейте мами! Моят бебок е на 6 седмици и от около 2 седмици насам има много суха кожа, която се лющи на корички. Има го по веждичките, малко около нослето и по главичката на няколко места. Има ли някакви специални начини за третиране, освен омазняване след баня с които мога дапомогна? Кога ще изчезнат? Благодаря предварително за всички отговори.
Цитирай

И моите девойки имаха много суха кожа, която се лющеше на люспички. Мазните продукти не вършат работа. Трябва да ползваш някакъв овлажняващ крем за много суха кожа, естествено подходящ за бебета. Аз лично съм много доволна от Балсама за невродермити и много суха кожа на DR. THIESS. 100 мл. струват някъде към 10 лв, купува се от аптеките, много е икономичен и след няколко намазвания има видим ефект. При нас вече нама сухи участъци и кожата е мекичка и гладка.
Успех!
Цитирай
моето бебе е на 3 месеца и от самото раждане го мажа с преварен зехтин-слагам леко на главичката отпред и на бузките.Мога да кажа,че е бял като рибка.Не съм фен на разни скъпи мазила,от които някои бебета се обриват или се лющат,чак след 6 месец такива,дори след годинка
Цитирай

Varna

Ами и аз до преди една седмица го мазах само със зехтин и мажех и личицето и главичката, обаче те пак излязоха....
Цитирай

Бургас

Аз ползвах крема на Клоран за млечни корички и те бързо изчезнаха без да се появят повече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.