Неприятна болка в корема

  • 923
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Оф, момичета тазуи нощ и днес имам много неприятна болка в корема от време на време.. прилича на ПМС .. моля ви кажете на вас случвало ли ви се е..?? Много се страхувам да не направя някой беля.. Днес влязах в 10 г.с.  Сънувах, че правя аборт и такива неща...ох дано не се сбъдне съня ми Sad(

# 1
  • Мнения: 5 391
Консултирай се е доктора си, болките не са за подценяване Peace

# 2
  • Мнения: 481
Само един съвет мога да ти дам - тичай при доктора. Аз също имах болки и се оказа, че са контракции и от там нататък пих но-шпа и магнерот в почти промишлени количества.
Сам лекаря ти обаче може да прецени най-добре от какво са. Дано да е нещо безобидно и да е от червата, а не от матката  Praynig

# 3
  • Мнения: 234
На лекар трябва да отидеш според мен и то възможно най-скоро,пък дано всичко да е наред.

# 4
  • Мнения: 517
за сряда имам час при лекарката ми. За сега болката е тъпа и не е постоянна.. дано всичко е наред  Praynig Изтърпях толкова мъки..гадене..повръщане.. а сега ако се случи нещо лошо ще се  #2gunfire  #Cussing out

# 5
  • София
  • Мнения: 3 390
Недей да чакаш до сряда!!!Може да има отлепване на плодното сакче и трябва да се хване на време.Отиди пред кабинета й и й кажи, че те боли.Или отиди при друг доктор.Моята докторка никога не ме е отлагала,когато съм имала болки!

# 6
  • Мнения: 517
Казаха ми, че е нормално да ме боли защото все пак матката нараствала и органите ми се размествали.. ще изчакам до утре..ако болката е тъпа..

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Слънчице, дано да е нещо безобидно! Стискам палци всичко да е наред!   Hug

# 8
  • Мнения: 554
Кой ти каза че е нормално. Тези болки не са за подценяване. И аз в началото имах такива болки и си мислех че е нормално, но се оказа че не е. Бяха си контракции и трябваше да пазя леглото известно време.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 718
Не знам дали има бременна без болки  newsm78, мен в началото около дните за цикъл си ме болеше все едно ще дойде. Д-ра ми изписа Папаверин. Хубаво е да идеш и ти, да се види на какво се дължи. Успех и дано всичко се оправи!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Кой ти каза че е нормално. Тези болки не са за подценяване. И аз в началото имах такива болки и си мислех че е нормално, но се оказа че не е. Бяха си контракции и трябваше да пазя леглото известно време.
Точно така, болките не са за подценяване. По-добре отиди на лекар. Дано всичко е ок   bouquet

# 11
  • Мнения: 481
Всъщност, сега като се замислих и аз имах подобни болки в същата седмица като теб, когато бях и моя лекар ми каза също че това е от разтягането на връзките на матката и е нещо нормално. Дано и при теб да се окаже от това...

# 12
  • Мнения: 2 035
Според мен не чакай миличка по-добре иди да те погледнат още днес. Ще се успокоиш по-бързо и няма никакъв смисъл да караш още една нощ в притеснение. Дано всичко е наред  Hug

# 13
  • Мнения: 3 042
Кой ти каза че е нормално. Тези болки не са за подценяване. И аз в началото имах такива болки , Бяха си контракции
Точно така, болките не са за подценяване. По-добре отиди на лекар. Дано всичко е ок   bouquet

 PeaceСъгласна съм с момичетата. От опит ти казвам да не чакаш, а да отидеш веднага на лекар.

# 14
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета. Болките ми отшумяха. Вчера се бях притеснила доста..но може да е било нормална болка. Сега вече всичко е наред. Благодаря ви за отделеното време, за да ми пишете

Общи условия

Активация на акаунт