Кой какви сериали гледа? - Тема 13

  • 60 027
  • 730
  •   1
Отговори
# 525
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Graceland  е спрян. Extant  също, има слухове, че и Defiance ще го спрат скоро.

Extant е спрях със сигурност, вчера видях новината Simple Smile

Те се сетиха,трябваше да го направят след 1сезон,за ккаво пуснаха тоя 2ри сезон ooooh!

А почна така добре....

# 526
  • Мнения: 5 741
Започнах 2-ри сезон на The Fall, но нещо почнах да му се ядосвам. Ще ми напишете ли с скрит текст с две - три изречения как свършва. Видях, че ще има и трети сезон.
Скрит текст:
Така ли в два сезона няма да успеят да го хванат този убиец? Белфаст не е 20 милионен град все пак.

# 527
  • Мнения: 1 992
Започнах 2-ри сезон на The Fall, но нещо почнах да му се ядосвам. Ще ми напишете ли с скрит текст с две - три изречения как свършва. Видях, че ще има и трети сезон.
Скрит текст:
Така ли в два сезона няма да успеят да го хванат този убиец? Белфаст не е 20 милионен град все пак.
Скрит текст:
Хващат го. И втори сезон свършва многозначително.

Ти очакваше да не се занимават само с него два сезона ли?

# 528
  • Мнения: 6 493
Жалко за Extant. Втори сезон ми хареса много повече от първи.

Defiance приключи що-годе прилично. Учудващо ще е да го продължат.

# 529
  • Мнения: 5 741
Започнах 2-ри сезон на The Fall, но нещо почнах да му се ядосвам. Ще ми напишете ли с скрит текст с две - три изречения как свършва. Видях, че ще има и трети сезон.
Скрит текст:
Така ли в два сезона няма да успеят да го хванат този убиец? Белфаст не е 20 милионен град все пак.
Скрит текст:
Хващат го. И втори сезон свършва многозначително.

Ти очакваше да не се занимават само с него два сезона ли?
Скрит текст:
То ясно, че ще го гонят, те и не са много епизодите, но направо се измъчвам като го гледам този красив убиец. Да го хващат, че да се свършва тази агония. Laughing

# 530
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз най се ядосах на Грейсланд.

# 531
  • Мнения: 1 992
Започнах 2-ри сезон на The Fall, но нещо почнах да му се ядосвам. Ще ми напишете ли с скрит текст с две - три изречения как свършва. Видях, че ще има и трети сезон.
Скрит текст:
Така ли в два сезона няма да успеят да го хванат този убиец? Белфаст не е 20 милионен град все пак.
Скрит текст:
Хващат го. И втори сезон свършва многозначително.

Ти очакваше да не се занимават само с него два сезона ли?
Скрит текст:
То ясно, че ще го гонят, те и не са много епизодите, но направо се измъчвам като го гледам този красив убиец. Да го хващат, че да се свършва тази агония. Laughing

Е, как? Колкото повече го гонят, толкова повече ще го гледаш. Аз не исках да свършва. Laughing

# 532
  • Мнения: 31 669
Жалко за Extant. Втори сезон ми хареса много повече от първи.

Defiance приключи що-годе прилично. Учудващо ще е да го продължат.

+1
Тамън го догледах Extant. Не видях тема за него и затова коментирам тук. Страшно ми хареса финалът и се чудя на ниската оценка в imdb. Не очаквах Луси да постъпи така. Тейлър се прехвърли явно в някакъв робот. Ще ми се да го продължат. Има хляб в него. Радвам се, че Итън оцеля.Искам да видя как ще се интегрират извънземните.
Скрит текст:
Мисля, че ще успеят по-добре от ромите  tooth

Defiance ми се изчерпа вече и финалът нещо ми беше недоизпипан с това глупаво заминаване на Нолан. Няма да коментирам още по-глупавата му постъпка да ги спаси тези изроди.

# 533
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
На мен втори сезон на Extant ми харесва повече от първия, но беше ясно, че няма да го подновяват.

# 534
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз също загледах Лимитлес и доста ми харесва  Laughing забавен е, актьора е приятен, а и ефектите са много добре направени  Peace

# 535
  • Мнения: 363
Аз най се ядосах на Грейсланд.

Следях си го с интерес Грейсланд и много неприятно се изненадах, че го спират Sad

# 536
  • София
  • Мнения: 372
Аз с голямо удоволствие гледам новия сезон на Doc Martin, въпреки че има субтитри само за първите 2 серии.

# 537
  • София
  • Мнения: 1 017
И в другата тема писах - Blindspot, невероятен сериал, наскоро започна.
http://www.imdb.com/title/tt4474344/?ref_=nv_sr_1

# 538
  • Мнения: 10 686
Аз започнах вчера Jordskott- http://www.imdb.com/title/tt2309405/
Доста добър, след две серии съм много доволна  Grinning

# 539
  • Мнения: 2 545
Изгледах за около седмица някъде A Place To Call Home.
Някой беше оставил линк за гледане онлайн тук. Виждам качени само първите два епизода на 3 сезон. Дори в руските сайтове за сериали го няма целия - качен е само първи сезон. Явно ще се чака.

Сега започнах Quantico. Доста по-динамичен е от Homeland. Определено ми харесва, но виждам, че има качени само два епизода. Някаква идея къде мога да го гледам с БГ субтитри?

Общи условия

Активация на акаунт