Професионални серии за коса - тема 82

  • 47 057
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 364
Да, праймъра също съм го ползвала, също ми действаше много добре. Но сякаш самостоятелно повече ми хареса  Thinking

# 736
  • Мнения: 3 413
Харесвам Липидиум маската, особено когато се съчетае с праймъра от серията, той се слага преди маска или ампула.
Може ли да я сравниш със старата версия абсолют рипер?

# 737
  • Мнения: 1 364
Може би да коментираме опит с по-малко познати в темата марки. Това сме го правили преди, но доста отдавна  Simple Smile
Не че аз лично имам много да споделя, но съм сигурна, че има момичета, които имат опит. Peace  bouquet

# 738
  • София
  • Мнения: 3 771
Не съм ползвала други версии освен Липидиум, но бих я определила като по-бюджетен вариант на Ultimate Remedy на Shu Uemura. Има доста съвпадения в състава на двете.
Аз съм за идеята да коментираме не толкова популярни марки продукти.

# 739
  • Мнения: 5 500
Момичета, има ли разлика при използване на концентратите на Керастаз със и без бустери?
Ако са от един и същи цвят-не мисля че има разлика със и без, иначе ако са различни цветове-се усеща  Peace

Ella- това ползвам понякога за разнообразие-много е универсално,нито хидратиращо,нито протеиново ,даже не го усещам,обаче е гелообразна консистенция,защита до 220 С, но пише да се нанася на мокра коса-на сухо преди преса не съм пробвала.
http://arlen.bg/product/1624/bezvreden-termozashtiten-sprey-s-or … spray-125-ml.html

Аз си записвам мултивитам.спрей за следваща покупка,с толкова протеини ми стана интересен.

# 740
  • Мнения: 1 364
Харесвам Липидиум маската, особено когато се съчетае с праймъра от серията, той се слага преди маска или ампула.
Може ли да я сравниш със старата версия абсолют рипер?
Аз съм ги пробвала и двете и по спомен много си приличат. Поне като действие върху моята коса  Peace

# 741
  • Мнения: X
Маската Липидиум беше като манна за косата ми, когато беше изтощена. Усещането беше по скоро за хидратация, но косата ми не ставаше слегнала, беше много подвижна и жива. Като си взе нужното косата обаче вече нямаше този ефект. За проблемните ти връхчета,Лола, много трябва да ти допадне и двойния серум от серията. С него косата ми ставаше като прясно подстригана.

# 742
  • Мнения: 4 730
За новата тема си мислех дали няма да е хубаво да обсъдим и прическите или техники за постригване? Видове подстрижки и методи за премахване на цъфтежи, накъсвания и други проблеми с косата... Лятото е време за промяна, а може би и една нова прическа....  Hug

# 743
  • Мнения: X
Tо хубаво ама за прически си говорим в другата тема, която е грижи за косата, тук не ми се струва много удачно точно това да е въпрос вместо запис, може да го споменаваме тук там, но основната тема са продуктите.

Та последно питам и пускам темата, защото утре сутринта няма да имам възможност,
какви ще са въпросите?

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 00:54 от Анонимен

# 744
  • Мнения: 436
Редактирам се, защото обърках темата...
Сори.. Sad  Embarassed

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 10:36 от vivian_my

Общи условия

Активация на акаунт