Новите ни козметични похождения 69

  • 106 695
  • 724
  •   1
Отговори
# 135
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
От къде е гъбката на Дав, аз все не успявам да я открия...?

# 136
  • Мнения: 35 951
от сайт за паралелен внос - поръчвах разни неща за дома, видях и гъбката
балсамът /540 мл./ е подарък за поръчка над 50 лв. - мисля, че промоцията важи до днес или до утре
имат и реални магазини, но не ми се занимаваше при положение, че ще ми донесат всичко у дома
www.chistdom.com

# 137
  • Мнения: 906
Гъбката на Дав,редовно купувам от Ивис   bouquet

# 138
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Гъбката на Дав,редовно купувам от Ивис   bouquet

Аз също Peace

# 139
  • Мнения: 3 191
Бубанка - четките ще заместят същите като вид Елф от iherb. Не, че на Елф-ските им има нещо де, тези ми се струват една идея по твърди, т. к .  От меките ми се замазват на too Faced бронзантите и пяна ми избива на устата #Cussing out  ще споделя най-вероятно утре как се държат, че днес мисля да се бронзирам естествено по билата на Витоша Party

# 140
  • Мнения: 532
От къде е гъбката на Дав, аз все не успявам да я открия...?
Наскоро я взех от Елитис Peace

# 141
  • Мнения: 1 520
Clarins Gift Set. Само, че другия подарък не е лосион, а гланц за устни - бледорозов.



Скрит текст:

# 142
  • Мнения: 544
 Момичета,не съм от София,за малко съм в бг,толкова хубави неща публикувате тук,помогнете със съвет къде бих могла да отида и да намеря палитрите на Urban Dekay,Too Face,Lolita и т.н и новия парфюм на Chanel,както и пеперудата,iluminatinga на Шанел,спирала,доста неща си набелязах.И какво ви е мнението за новия парфюм на Бушерон,забравих името.?

# 143
  • Мнения: 678
x2, и подарък към тях несесер за гримове



четката за сенки

# 144
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Спирала, лак и глос от лятната колекция на Шанел Blue Notes:






Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum





SEPHORA COLLECTION - Contouring 101 Face Palette - EXCLUSIVE LIMITED EDITION

# 145
  • София
  • Мнения: 9 457
Момичета,не съм от София,за малко съм в бг,толкова хубави неща публикувате тук,помогнете със съвет къде бих могла да отида и да намеря палитрите на Urban Dekay,Too Face,Lolita и т.н и новия парфюм на Chanel,както и пеперудата,iluminatinga на Шанел,спирала,доста неща си набелязах.И какво ви е мнението за новия парфюм на Бушерон,забравих името.?
Там, където пазаруваш предполагам и когато си и извън България. Освен ако не си в Германия. Simple Smile
Сефора. Peace
Ърбън Дикей вече и в Сефора няма вече. Всичко, което виждаш по снимките, е поръчано или онлайн или е от размяна помежду самите съфорумки.
В повечето случаи се поръчва от http://www.feelunique.com/ -с безплатна доставка до адрес в БГ.

Копче, Фокси, ще се радвам на отзиви за четките  Hug
Ще пиша в темата. Peace

# 146
  • Мнения: 544
Kopche,благодаря ти! В Швейцария онлайн пазарувам от Marionnaud и други сайтове.Страхотна темичка,много ви се радвам!

# 147
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

# 148
  • Мнения: 544
TheBlackWidow какво е това GlamGlow?

# 149
  • Мнения: 31 128
661


Douglas Golden Bronzing Powder

Общи условия

Активация на акаунт