Карта с памет?

  • 1 068
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, имам нужда от съвет. Телефонът ми е LG G2 mini и досега си ползвах една карта с памет подарена ми от vivacom - micro SDXC Lexar 4 GB клас 4. Бях много доволна, докато един ден след обновяване на софтуера, телефонът просто не я чете. Във Виваком взеха телефона с картата ( в гаранция е ) и след 2 седмици ми го върнаха с думите, че просто нещо се е объркало и картата няма да проработи на този телефон. Та сега притеснението ми е дали телефонът ще чете друга карта, защото се съмнявам че са го пробвали.. Thinking И каква карта да си взема харесах си ето тази Карта памет Kingston microSDHC 8GB, Class 10 + Адаптер ,ако може дайте ми някакви отзиви и ме насочете към някоя..(нищо не разбирам от тези работи) Embarassed newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 547
Пробвай дали картата се чете от компютър, ако дава някакъв проблем я преформатирай и виж как е с телефона. Или вземи от някой познат карта и виж дали я чете телефона, за да отхвърлиш проблем с него.

# 2
  • Мнения: 19
Благодаря ти. Пробвах с карта на един познат и работеше и още вчера си взех нова, и работи. Peace Сега отново да попитам-как да накарам снимките, които правя да се записват на картата с памет? Thinking По принцип като включа телефона към компютъра ги прехвърлям, но ми се иска да го настроя направо там да се записват ..   Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 4 547
Виж в настройките на телефона. На моя тази настройка се казва "Storage" или при бг меню "Хранлище". Там си цъкваш на картата и ще ти записва на нея снимките. Възможно е и някъде в настройките на самата камера да е тази опция. Отвори камерата и виж там  какви настройкки имаш.

# 4
  • Мнения: 19
В настройките на камерата било. Много ти благодаря  Hug  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 547
Моля, няма защо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт