Отговори
# 315
  • Мнения: 289
Момичета, благодаря ви още веднъж.
Аз съм добре. Бебка я прехвърлиха в друга клиника, но ме увериха, че и тя е добре. Притискат ме за име, утре трябва да реша, но нямам никаква представа и ще се побъркам вече... В главата ми е пълна каша.

# 316
  • Мнения: 415
Момичета, благодаря ви още веднъж.
Аз съм добре. Бебка я прехвърлиха в друга клиника, но ме увериха, че и тя е добре. Притискат ме за име, утре трябва да реш8а, но нямам никаква представа и ще се побъркам вече... В главата ми е пълна каша.

Мисля, че ти беше споменала няколко имена, едно от които беше Алина или греша? Защото е много хубаво и краткото Али е супер сладко!

# 317
  • Мнения: 115
Аз пък се сетих за Алиса. Или това го обсъждахме някъде другаде Thinking

# 318
  • Мнения: 415
Може и така да е било…   newsm78  Peace

# 319
  • Мнения: 1 234
Куини и аз си мисля че първоначалното име Алиса е много хубаво и щом и на двамата с ТМ ви харесва - трябва да е то  Peace А иначе като се почувстваш по-добре ще се радвам да кажеш как роди, на кого прилича и въобще как си  Hug И дано скоро си видиш детенцето  Heart Eyes
Ние с багажа сме напълно готови и остава да чакаме принца да се появи ..... мислех че ще се почувствам готова като вляза в 9-ят за раждането ама не .... та даже искам вече да се ражда да си го видя, гушна, да си се грижим един за друг, да излизаме вече с количката  Heart Eyes

# 320
  • София
  • Мнения: 1 825
Куинче,

Алина е едно от фаворитите ни. Могат да и викат Аля, Али, Лина.

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 00:23 от Емел

# 321
  • Мнения: 216
*Ani_j* ти поне разбра късно за тия стрептококи ,а а з изпих сумати антибиотици и сега направо ме е страх да пусна микробиология

# 322
  • Мнения: 451
Zlato85 аз съм на Утрогестан още от преди трансфер(от началото на инвитрото) и док ми каза до 34г.с. да си го слагам вагинално. То е за задържане и започнах 3*2,после 2*2,сега съм 1*2,трябва поне 1-2ч. да не ставаш когато го поставиш. То си изтича после постоянно и през деня,но да не те притеснява,организма си взема нужните съставки от него. Носи ежедневни превръзки и ги сменяй по на често.

# 323
  • Мнения: 185
Привет!   bouquet
Днес ми се наложи да посетя един банков клон в София (нали живеем След Околовръстното, та това си е цяло пътешествие за нас) и направо останах очарована - както ме видя охраната с количка и коремче, така отвори вратата и ми пренесе количката по стълбите и ме прати начело на опашката, всички много добре се държаха, на излизане пак носиха малкия с количката.. Въобще - почувствах се човек! За сметка на това, после в рейса, който хващаме към вкъщи, всички се направиха на приятно разсеяни, освен едно момче, което ми помогна да кача количката, и докато сложа спирачките на возилото на малкия, всички места бяха заети и една бабка констатира "Е, сега жената няма къде да седне..." - хем ми стана смешно, хем се ядосах  Laughing Малко беше в стил "Думам ти дъще, сещай се снахо", та една жена стана и ми направи място да седна  Blush Пък добре че има МОЛ на всяка крачка, че иначе къде щяхме да ходим до тоалетна не знам  Thinking  Blush
Куини, ако бях на твое място сигурно и аз щях да се обвинявам, НО реално всичко се е случило както е трябвало... Емоционалното ти състояние може и да е повлияло за ускоряване на процеса, но според мен бебка си е решила да излиза и толкова. И аз се надявам скоро да имаш време и желание да разкажеш подробности около самото раждане и как се чувстваш. За името не мога да помогна - избери това, което ти е на сърцето  Heart Eyes Още веднъж ви желая скоро да ви пускат вкъщи!  Hug
За отделна стая вече съм споменавала, че баткото е в собствена стая от раждането си. Сега ако имахме още една свободна стая, щях да отделя и малката в собствена, но вместо това ще си поделят детската стая с батко й. Изключително щастлива съм, че направих този избор.  Peace
За храненето по време на кърмене четох доста, докато малкия спеше през първите дни вкъщи... Най-много ми хареса тази статия. Дано да ви е полезна и на вас!   bouquet
Друго май исках да пиша, ама забравих  newsm78
Лека и спокойна нощ!   bouquet

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 373
Отделна стая - баткото си спеше в кошарата в спалнята до към 1 г и 1 м. Имахме налична детската, но беше малко като склад, а и е северна и зимата е най-студено там. Малкият се премести без никакви проблеми - ако детето се е / е научено да заспива само няма значения къде точно спи и от каква възраст. Сега малкия пак ще е в спалнята при нас, пък догодина ще го пробваме и него да се мести при батко си. Нали взехме двуетажно легло - сега баткото спи долу, но после идеята е да се качи горе  Laughing

# 325
  • София
  • Мнения: 1 825
Мен ме хванаха лудите и приготвих череши за сладко, не, че съм правила някога ... Било много пипкава работа това с костилките.

Лека нощ, надявам се да поспим!

# 326
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Да,тея костилки са много гадни.Голяма играчка,ама после е вкусно Grinning

# 327
  • Мнения: 43
Irina Dacheva благодаря за отговора. Ще направя точно както казваш-поне 2 часа няма да ставам.
Утре ще пазаруваме някои неща за бебка, че ме е страх да чакам вече. Все си мисля, че накрая ще остана без нещо важно. Другата седмица сме на тур в болницата и след като разбера какво точно ще ми трябва, ще подготвя и този багаж.
А и име не сме избрали категорично още.  Rolling Eyes

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ Grinning
Гледам пак по нощите сте будували Wink
Аз спах,ама в 5 ч пак кукнах,та май това ще ми е новият режим Joy
Вече една пералня е простряна,едно кафе е изпито и след малко ще ставам да спретна
солени и сладки мъфинки chef,че днес чакаме едни приятели от Плевен да минат да ни видят Grinning

Бубси статията е много хубава,мерси Hug

Куини сега си в емоционална въртележка и хормонална буря....
Чакаме да споделиш как ще се казва своенравната принцеска,
която от сега си има мнение как да се случват нещата Hug

Емел аз сладката ги "поръчвам" на мама Wink
Любими са ми от ягоди и вишни,ама и черешите са ммммм...................

# 329
  • София
  • Мнения: 1 825
Прекрасно утро желая!

Спала съм непробудно на спалнята, което си е постижение след цяла седмица на дивана ...

Недялче,

Моето маме си има огромна градина и работлив мъж, които не ги мързи да правят зимнина и да пращат.  Поливат с вода от планината и зеленчуците им са нереално вкусни.

А пък моят ММ си има 50 дка черешова градина и ме тъпче с череши заради бебето, а аз не обичам да ям плодове повече от шепа на ден ... Сладко правя нелегално, за да оползотворя количествата.  Joy Оказа се, че и буркани нямам, което е по-голямата ми грижа в момента.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт