Аз ли съм смотана или той иска много?

  • 39 543
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 444
Ако наистина не го искаш, няма смисъл да пробваш. Много зависи каква е психологическата ти нагласа, но така или иначе първият път боли. Ако решите да пробвате - непременно ползвайте лубрикант Peace
Какво е това, някакво мазило специално за улесняване на аналния секс ли или нещо друго?

# 16
  • Мнения: 5 317
Какво е това, някакво мазило специално за улесняване на аналния секс ли или нещо друго?

Използват се за улесняване на проникването при вагинален и анален секс.

# 17
  • Мнения: 5 299
Какво е това, някакво мазило специално за улесняване на аналния секс ли или нещо друго?

Използват се за улесняване на проникването при вагинален и анален секс.

Нещо като смазка Mr. Green

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А това, че всички мъже са фенове на този секс, не е вярно NaughtyПознавам поне двама, които не са или поне така твърдят.

И аз не съм фен... Ставаме трима...
Освен ако не съм в горепосочените двама...
Хи-хи-хи-хи-хи...
 smile3532

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Всъщност, нито ти си смотана, нито той иска много...
Истината е някъде между вас...
А погледни и съседната темичка...

# 20
  • Мнения: 194


 Предлагам да хвърлиш един поглед на това

 Всеки прави сам избора си. Но си мисля, че когато си подкрепен от повече информация, възможността за грешка намалява, а от там и неприятните изненади също ...

  Peace

# 21
  • Мнения: 369
За смотана разбира се че не си , както и по нагоре са казали. Но да споделя моя опит , мъжът ми съшо много настояваше за анален секс а аз все се опъвах поради страх от болка. Е , един ден след пореното молене се съгласих но така се бях стегнала и психически зле настроена че нищо нестана , дори и с смазка пак си ме болеше .Така че когато решиш да пробваш наистина трябва да го искаш а не само заради мъжъ ти
УСПЕХ  bouquet

# 22
  • Мнения: 730
Бях пробвала с бившия един път и много ме болеше,сега от скоро с мъжа ми практикуваме от време на време такъв вид секс,пробвай,не се стеснявай,кой ти го казва само,на мен ми трябваше доста време дакато се навия ooooh!,но трябва да ти кажа,че изобщо не съжелявам,с всеки изминал път е все по хубаво Embarassed

# 23
аз лично също се страхувам и съм казала на мъжо да забравиобаче ми се струва че трябва да си се и подготвил - не трябвали да си си направил клизма newsm78

# 24
  • Мнения: 73


 Предлагам да хвърлиш един поглед на това

 Всеки прави сам избора си. Но си мисля, че когато си подкрепен от повече информация, възможността за грешка намалява, а от там и неприятните изненади също ...

  Peace 
      Отговора на въпроса ти вече е даден. Що се отнася до моето мнение, то е: Според мен всяка дълго съжителствуваща двойка трябва да опита и това, и жена ми не беше въодошевена отначало , но сега определено и харесва МНОГО!!!

# 25
  • Мнения: 46 508
аз лично също се страхувам и съм казала на мъжо да забравиобаче ми се струва че трябва да си се и подготвил - не трябвали да си си направил клизма newsm78

Не  Joy

# 26
  • Мнения: 7 474
А как стои въпроса с ходенето до тоалетна на дърти години? newsm78 smile3550
 smile3532

 Embarassed Извинете за лиричното отклонение! Embarassed

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 09:26 от Leo

# 27
  • Мнения: 1 383
Майтапа настрана, но в ануса живеят разни бактерии, които ако попаднат на друго място стават патогенни...

# 28
  • Мнения: 6 164
Едно знам със сигурност - че трябва да искаш и ти. Иначе ще бъде ужасно. Особено първия път - ако искаш самата ти, и той е внимателен и всичко стане полека и си спокойна без да се стягаш (и в буквален и преносен смисъл на думата Mr. Green) - нищичко няма да усетиш, при все че ти е първия път - гаранция!

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Щом не ти се иска - недей. На мен мъжът ми е изявявал желание, но аз му отказах и той не е настоявал. Опитвала съм обаче преди, с бивше гадже и определено не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт