Аз ли съм смотана или той иска много?

  • 39 503
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,

Малко ми е неудобно, ама искам да ви питам нещо:
Правите ли анален секс?
От 7 години сме заедно с моя мъж(който ми е първият и единствен, е поне за сега Laughing) Той винаги е искал да правим анален секс, а аз все се дърпам, защото си мисля, че ще е болезнено. 
Та искам да ви помоля, да споделите с мен своя опит, защото моят мъж вече много ми се сърди, а аз се срамувам да питам приятелките ми за толкова интимни неща.
Предварително благодаря за отговорите ви!

# 1
  • Мнения: 1 809
След като не искаш,не искаш.Съпругат ти няма за какво да се сърди.След като ти  не желаеш,той трябва да уважи това,а не да се сърди!Това,че си му съпруга не означава,че трябва да правиш неща,които не желаеш! Peace

П.П. И не си смотана!Това,че не искаш да го правиш не те определя като такава! Peace

# 2
  • Мнения: 3 929
Виж, Коколино, чувала съм, че някои жени стигали до оргазъм при такъв вид секс. Но всеки е различен. Някои ги боли, други изпитват удоволствие. Бъди сигурна в едно, няма мъж, който да не мечтае за анален секс. Ние с мъжа ми сме пробвали, но на мен определено не ми харесва, не ми е приятно, така че решихме да правим неща, които доставят удоволствие и на двамата.

# 3
  • Мнения: 46 488
... аз все се дърпам, защото си мисля, че ще е болезнено ...

Нищо не пречи да пробваш, на някои им харесва, на други не, но без да пробваш, няма как да разбереш от кои си  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 344
Е защо пък да си смотана?
Не е задължително да те боли.Просто някой път се отпусни и опитай.
А ако не ти харесва-добре.Не бива да си слагаш такива квалификации.

# 5
  • Мнения: 266
За твое и негово успокоение ..... може просто да пробвате  Wink
Всико е въпрос на нагласа и настроение при жената  Flutter и подход от страна на мъжа  Sunglasses
Мен лично много ме кефи (за мъжа ми няма смисъл да коментирам, нали  Twisted Evil) , но не прекаляваме с честотата  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 150
На мен ми харесва Blush

Нищо не пречи да пробваш, на някои им харесва, на други не, но без да пробваш, няма как да разбереш от кои си  Laughing

 newsm10

# 7
  • Мнения: 7 474
Виж тук какво мислят хората от форума по въпроса!Ще ти е интересно

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
Наистина трябва да опиташ, за да си наясно как е при теб.За целта трябва да си предразположена, а той много внимателен.В никакъв случай няма да се получи ако те е страх и се свиваш с нагласата, че ще боли.Жената трябва да е много възбудена и отпусната, особено когато е за първи път.  bouquet
Лично аз съм пробвала два пъти през голям период от години, но и 2-та пъти не се получи, много ме боля и ми беше адски неприятно.Въпреки това мисля, че е защото не мога да се отпусна и очаквам да изпитам болка и неприятно чувство..... newsm78
Мъжът ми все се сърдеше и ме притискаше и мисля, че това също беше причина да не ми хареса. На сила хубост не става. А имам приятелки, които го намират за приятно разнообразие на суксуалния си живот..............Успех  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 103
... аз все се дърпам, защото си мисля, че ще е болезнено ...

Нищо не пречи да пробваш, на някои им харесва, на други не, но без да пробваш, няма как да разбереш от кои си  Laughing
Правилно.

# 10
  • Мнения: 5 317
... аз все се дърпам, защото си мисля, че ще е болезнено ...

Нищо не пречи да пробваш, на някои им харесва, на други не, но без да пробваш, няма как да разбереш от кои си  Laughing

Така е! Peace

И ако решиш да пробваш,задължително си купи лубрикант.

# 11
  • Мнения: 7 430
Не знам защо, но като по-младичка и аз изпитвах удоволствие от този вид секс Wink
Обаче сега - не смея и да помисля за това, е малкичко може, но съвсем, съвсем Embarassedи то, когато искам да направя кеф на мъжО Hug

Както са те посъветвали мамите - пробвай  Peace няма как да узнаеш истината  Mr. Green но след като имаш предварителната нагласа за това, че не ти хареса...не знам дали ще стигнеш до друг извод Wink

# 12
  • Мнения: 7 837
Нищо в секса не трябва да става насила и с презумцията "Той иска". Ако не си настроена психически за това, отложи го за по-късен етап. Ще дойде момент, в който сама ще го поискаш  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Щом не те влече - не го правите и толкова.Тия неща трябва да са взаимни.

А това, че всички мъже са фенове на този секс, не е вярно NaughtyПознавам поне двама, които не са или поне така твърдят.

# 14
  • Мнения: 5 299
Ако наистина не го искаш, няма смисъл да пробваш. Много зависи каква е психологическата ти нагласа, но така или иначе първият път боли. Ако решите да пробвате - непременно ползвайте лубрикант Peace

Общи условия

Активация на акаунт