Някаква информация за фирма "ЯГОДА"

  • 1 412
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 291
Децата имат бодита и блузки на тази фирма  - много хубави и същевременно евтини. Но аз редовно режа етикетите и освен името сега нямам други координати, а скоро ще трябва да подновявам гардероба на малките...Та ако някой знае нещо за фирмата - къде шие, има ли фирмен магазин, или такъв където се предлагат повече техни дрехи и т.н., моля да каже.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 308
Преди да родя бях купила много хубави дрешки на Ягода от Штъркел.Провери там

# 2
  • София
  • Мнения: 11 692
В нашия комплект за изписване,бодито беше на Ягода.Поне такъв спомен имам.Не съм сигурна, че всички неща са били техни,но така или иначе са купени от Штъркел,така че провери там!Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 291
Ох, трябваше да пиша по-подробно, но се опасявах да не стане прекалено дълго............Аз от Штъркела съм купувала бодито и блузката, ама там имат малък избор, особено за по-големи деца. Затова исках да намеря фирмен магазин или подобно, че нали се сещате....всички дрешки от миналата година са малки и трябва бълно обзавеждане  Wink все пак благодаря на всички, които се отзоваха, продължавам с търсенето  Hug  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
А защо не погледнеш и в магазин Слънчице?Те май предлагат бълг.бельо на различни фирми.

Общи условия

Активация на акаунт