АГ клиника Селена гр.Пловдив-14!

  • 157 939
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 216
Здравейте
По темата за анестезиолога моята упойка за серклажа я сложи Стойчев-голям образ с запомняща се прическа ,нямах проблеми но тя бе пълна.
За престоя си тук така останах с впечатление че дежурствата ги водят др лекари-Минев,Матев не са минавали,най редовен беше Симеонов.
Така и не можах да вляза в сайта с екипа.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
а за почерпката след раждането какво сте носили

И двата пъти едно голямо НИЩО  Laughing

Всеки има право на мнение относно даден лекар.Аз споделям моето.В 16.30 часа ходех,но не Кичуков ми е правил упойката.
Д-р Петрова пък за нейното раждане е избрала Кренчев.Тя смята,че той е най-добрият за упойка там.Колкото хора,толкова и виждания по въпроса

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Понаучили са се......Все  пак секциото на сестра ми беше преди години. Така е Елфи. Всеки да решава сам. Ние само си пишем. Simple Smile Simple Smile

# 123
  • Мнения: 3
 Момичета, много Ви благодаря за съветите и мненията, мисля , че ще се насоча към Кренчев, ако е възможно той да ми е анестезиолог на датата, която съм избрала.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, много Ви благодаря за съветите и мненията, мисля , че ще се насоча към Кренчев, ако е възможно той да ми е анестезиолог на датата, която съм избрала.

Изборът на анестезиолог е напълно възможен.Трябва да му кажеш,че искаш да е той на твоята операция.Аз издебнах избрания от мен да е дежурен на консултация и той си отбеляза,че ще е той на моето секцио.

# 125
  • Мнения: 71
Аз лично не съм доволна от Кренчев.а специално си го избрах по съвет на лекаря ми. Няколко пъти ме бодеше и не можеше да вкара иглата.много неприятно като усещане, това беше най неприятно от цялото раждане. Да не говорим, че изчезна някъде и не беше до мен по време на операцията. Имам база за сравнение защото при предишното ми раждане във ВМИ пак със спинална бях и там анестезиологът ми я постави пт първия път упойката и през цялото време беше при мен и ръсеше майтапи.

# 126
  • Мнения: 2 080
Момичета, много Ви благодаря за съветите и мненията, мисля , че ще се насоча към Кренчев, ако е възможно той да ми е анестезиолог на датата, която съм избрала.

На моето секцио той ми беше анестезиолог , нямам никакви забележки.

# 127
  • Nearby
  • Мнения: 194
Здравейте   bouquet

Малко нахлувам тук, но в сряда имам записан час в Селена за БХС и ехографски преглед при д-р Топалова. Може ли мнение за нея?  Blush

# 128
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Топалова е симпатична, обяснява добре, усмихната е, но за 9 месеца женска консултация така и не ме запомни  Crazy

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Топалова е симпатична, обяснява добре, усмихната е, но за 9 месеца женска консултация така и не ме запомни  Crazy

Споко.Не само теб.Искаше да ми предпише някакви хапчета.Беше ме объркала с друго момиче.Смених я по време на първата ми бременност.

my_december ,предполагам,че ще си доволна.Аз лично не правя БХС нарочно,но си е въпрос на избор

# 130
  • Мнения: 49
Здравейте бъдещи мамчета! Искам да попитам някоя от вас знае ли дали д-р Бачуров се е преместил в Селена или не? От една тема научавам, че се е преместил, а от друга чета, че си бил още в ОБ и бил заместник на завеждащия. Благодаря ви предварително. Леко бременеене, раждане и здрави бебчета на финала  newsm51

# 131
  • Мнения: 36
От 20.08 д-р Бачуров изражда в АГ."Селена"

# 132
  • Мнения: 2
От 20.08. д-р Бачуров работи в Селена всеки ден до обяд, а след това-в кабинета си.

# 133
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 638
Здравейте   bouquet

Искам само да попитам - цената на феталната морфология в Селена ми казаха, че е 100лв.
А включва ли запис или си доплащаш? И евентуално, ако включва - те ли ти дават диск или трябва да си носиш флашка? 

То може и от лекаря да зависи, но от любопитство питам.
Благодаря предварително!  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 49
Благодаря за отговора  Simple Smile Аз родих преди две години първото си дете при него в ОБ и бях много доволна. Наскоро бях на рутинен преглед при него. Живот и здраве мислим да имаме и второ детенце и бих искала отново да годя при него. Единственото, което би ме накарало да се замисля за Селена е цената Sad. Нека първо да стане работата пък тогава ще му мисля. Успех мамчета! 

Общи условия

Активация на акаунт