АГ клиника Селена гр.Пловдив-14!

  • 157 947
  • 752
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 159
И аз искам да похваля д-р Петрова.Миналата бременност раждах при д-р Матев и се следих при Мерджанов,но при престоя ми в Селена д-р Петрова ми направо много добро впечатление и сега като видях двете чертички право при нея ще се насоча  Wink

Също да кажа за ортопеда, аз като родих ни питаха дали искаме преглед при ортопед и ходихме заедно с бебетата, но Янакиев ми се стори съмнителен...Една майка беше отказала прегледа и Янакиев се скара на сестрата , че трябвало всички бебета да му води и че прегледа бил задължителен,не се питало..  ooooh!

# 256
  • Мнения: 58
Аз също отказах прегледа при Янакиев,никой нищо не каза,аз решавам, все пак става въпрос за моето бебе

# 257
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 638
Здравейте момичета Simple Smile

Края на декември ще насрочваме секцио в Селена. Интересува ме - вие какъв багаж си носихте? Някой казват, че нищо не ти трябва (почти) , ама аз предпочитам да си взема мои неща.. Та вие какво си носихте?

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Та вие какво си носихте?

Чехли,чорапи,хавлия,шампоан,балсам,гащи,гребен,ластик,фиби,гримовете,стик за мишници,крем за ръце,четка за зъби и паста,сешоар,зарядно за телефон,лаптоп,нещо за четене,крем за дупе за бебето и мокри кърпи за дупе за бебето.Там дават кърпи,но са гадни,крем за дупе има в детска стая,но май изобщо не го ползват.На следващия ден след секциото като те раздвижат ще станеш да се къпеш в банята.
От тях са нощниците.Всеки ден си искаш нощници.Аз родих лятото и сменях по две на ден.Халат и хавлия също може да искаш.В кошчето на бебето слагат памперси и кърпи.Като ти свършат памперсите,от детска стая искаш още.От тях са дамски превръзки различни размери,еднократни подложки за леглото и свещички обезболяващи.Храна за теб и АМ за бебето също е осигурена.Всеки ден слагат на нощното шкафче вода и сок от ябълка
Като подреждаш багажа в сака си сложи гащите най-отгоре.Те са първото нещо,което ще ти потрябва.Пък няма да може да ровиш и често ги вади рехалибитаторката.На следващия ден ще дойде да те дига,маха катетъра и ще ти помогне да си сложиш гащи

# 259
  • Мнения: 873
Списъкът на ♥Elfita♥ е изчерпателен (и аз си бях приготвила и грим, без него за къде Blush). Това, което ми потрябва допълнително беше биберон (залъгалка) - не знам защо, но им бяха кът. На нашата стая ѝ се полагаше един и го спечели по-гласовитото бебе. Не ми се щеше да го използваме, но все пак и съквартирантите трябваше да си почиват.... Друга много необходима вещ се оказаха четката и гребенчето за бебето. Роди се с мнооого коса, която си остана гадна и сплъстена докато не се прибрахме у дома и не го изкъпах хубаво (слава Богу, това се случи на третия ден). Но предполагам, че това е частен случай Laughing
Скрит текст:
За косата не преувеличавам. Почти на 4 месеца е и има реална нужда от подстригване, защото му влиза в очите. Ако някой знае как newsm78

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Sea breeze,с ножица подстригваш крайщата на косата.Машинката не е препоръчителна на тази възраст.Не е трудно,само да се престрашиш трябва
Да,биберон задължително.Аз също си носих изварен,в кутийка.Но не ми дотрябва,защото в онзи момент си имаха достатъчни и всяко бебе имаше в кошчето.Също си носих две изварени шишета,розова вода,дози АМ и уредче за подгряване.Но тези последните са си моя лудост  Laughing

# 261
  • Мнения: 873
Sea breeze,с ножица подстригваш крайщата на косата.
Оф, не съм от най-скопосните, кой знае как ще го докарам Tired Извинете за спама.

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Оф, не съм от най-скопосните, кой знае как ще го докарам Tired Извинете за спама.

Е,каквото такова.Важното е да не влиза в очите на бебчо и да му е комфортно.Пък като поотрасне ще посети фризьор

# 263
  • Мнения: 873
Ами или ще действам с ножицата, или ще слагам фиби... По-вероятно е първото Wink
Така и така съм в темата, да попитам някой знае ли каква е цената на частния прием при д-р Петрова?

# 264
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 638
♥Elfita♥, Sea breeze Благодаря ви за отговорите!  bouquet

Подобни са нещата и в моя списък, та да съм спокойна  Laughing
Макар че реално, ако нещо ми потрябва..ще ми го донесат веднага. Но предпочитам всичко да ми е налице Simple Smile

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Не подценявайте нуждата от крем за зърна.
Моите са изключително чувствителни и с двете деца минах през период на адаптация, в който имах рагади и дискомфорт.
Първият път съквартирантката ми ми зае, а после близките ми донесоха. Вторият път беше в списъка ми при постъпване. При престоя в болницата може да ползвате еднократни гащи.

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Момченце е и фибите май не стават.Татко ще настръхне като таралеж  Joy Платения прием за всички лекари в Селена е с един и същи ценоразпис.50 лв ехограф.Така беше и май,и сега е така

За кърмаческите аксесоари не пиша,защото не съм кърмачка и не съм искала да кърмя.Иначе кремчето за зърна знам,че е супер важно,както подсказа Мiraluba .Също помпа,сутиени,мокри кърпи за гърди,подлънки.Помпа има няколко и дават от болницата

# 267
  • Мнения: 873
Платения прием за всички лекари в Селена е с един и същи ценоразпис.50 лв ехограф.
Благодаря.
Този крем не просто го подцених, ами изобщо не ми дойде на акъла за него. Но тогава бях една пишман кърмачка ooooh!, мислех, че за да кърмя ми трябват единствено гърди и бебе...

# 268
  • Мнения: 196
Здравейте,прекрасни мами! Извинявам се за въпроса,но искам да попитам запознати ли сте ,ако се налага да се ползва болнични през бременността как се процедира-лекарят ти те изпраща на комисия ,там в Селена   имат ли такава  комисия или другаде те пращат  и колко се заплаща? Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте,прекрасни мами! Извинявам се за въпроса,но искам да попитам запознати ли сте ,ако се налага да се ползва болнични през бременността как се процедира-лекарят ти те изпраща на комисия ,там в Селена   имат ли такава  комисия или другаде те пращат  и колко се заплаща? Благодаря ви предварително! Simple Smile

В клиниката има комисия и ако се наложи болничен издават, но е към 100 лв. Аз лично си взимах болничните от 5-то ДКЦ срещу 15 лв. Лекарят по каса ти издава талон за болничен, с който първоначално се явяваш пред комисията и оттам нататък комисията си поема нещата.

Общи условия

Активация на акаунт