Плодолечение на Емилова в къщи

  • 27 007
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Помооощ!
След 8 дни на плодове и чай с мед  и много добър резултат - 5 кг надолу започнаха да ми треперят ръцете и краката..До днес се чувствах идеално, но изведнъж нещо стана...какво да правя?

# 1
  • Мнения: 5 873
Хапни си малко мед-сигурно ти е паднала кръвната захар.Втория път като правих гладуване и аз се разтреперах.Уплаших се и -дотам с гладолечението.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 817
хапни мед и ако чувстваш много силно чувство на глад може да пиеш фреш от моркови. И много, много вода!!!

# 3
  • Мнения: 2 550
Хапвай мед.
Води пий само ако си жадна.
Фрешове пийвай, колкото можеш...предполагам, че вече ти е писнало от плодове:). Аз след 10тия ден предимно на фрешове карах, че от тия плодове  Sick

# 4
  • Мнения: 5 103
И на мене ми се е случвало, но аз го правих за пречистване не за отслабване/ нямах нужда/.
Имах много силно главоболие ма 3,5,7 ден от чистенето на токсините.
След 10тия ден можеш да замениш някой плод с Домат, сушени плодове150гр. на ядене, вместо 300гр. плод.

# 5
  • Мнения: 1 183
Пий много вода, и хапни някой плод, най-добре ябълка, че най-много засища!
Случва се особено ако го правиш за първи път  Flutter

# 6
  • Мнения: 27 524
Случва се,не е страшно.Пий чай с мед,но с МЕД,не с купено нещо от магазина,на чийто етикет пише мед.Защото са боклуци и са пълни със захар и глюкоза и от гладуването ти няма да има ефект за пречистване.

# 7
  • Мнения: 182
Увеличи приема на плодове-няма да напълнееш само от тях.Не се оставяй да припаднеш от глад.Паднало ти е кръвното ,щом трепериш.

# 8
  • Мнения: 1 063
Първо хапни малко ябълка. Нека организма свикне с нея, с новия вкус в устата също. Изяж си я след 20 мин. на порции. Само това и вода. И понеже може и веднага да ти се прияде, а може и от стреса да не ти се яде, но не яж нищо повече!!! Вече на другия ден започни с ябълка и към обяд с друг плод или фреш. Ако приключваш с гладолечението, не започвай с храни със сол. Давай с плодове и постепенно зеленчук, най - напред сварен. Организмът е отвикнал от твърди храни, храната трябва да е мека. Започнал е очистителен процес при теб, но ти си знаеш. Само не се шашкай! Може посред нощ (14 -15 ч.) да ти стане пак нещо не добре, при всеки е различно. Пак с малко ябълка - не цяла и вода ще се стабилизираш. Успех!

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А защо не се обърнеш към Емилова за помощ?В сайта и има телефони

# 10
  • Мнения: X
Хапни си малко мед-сигурно ти е паднала кръвната захар.Втория път като правих гладуване и аз се разтреперах.Уплаших се и -дотам с гладолечението.
Медът задължително трябва да е разтворен във течност-билков чай,вода...в никакъв случай направо с лъжицата-той е тежка  и дразнеща стомаха храна.И по-долре  пробвай със сок/плодов/ и не се притеснявай-обикновенно така става при първите опити за гладуване.Само не се отказвай и най-вече не започвай да се храниш -внимателно със захранването-то е по-важно от самото гладуване.Ако не се свържеш с Емилова, вземи книгата на Лидия Ковачева и чети внимателно..Пожелавам ти успех!

# 11
  • Мнения: 23
Момичета благодаря ви!  Много ценни съвети получих. Аз по принцип имам чести главоболия, но като по чудо все още не ме е боляла главата. Ако някоя може да сподели нещо за захранването и по-точно на кой ден мога да ям (ограничено) нормално. Пропуснах да ви честитя първа пролет и да ви кажа, че съм истински щастлива, че започнах тази диета. Резултата е - 6кг - 9-ти ден.
Идва лято и трябва да сме най-красивите и секси мами ..нали? Wink

# 12
  • Мнения: 5 103
Захранването продължава на половина от диетата, примерно 20 ден лечебен глад, 10 дена захранване.
КАто се препоръчва да се прават на пара зеленчуците, не да се върат, сол никаква.
Също така след края на захранването да не се яде месо поне седмица и сладко и солта да се сведът до минимум.

# 13
  • Мнения: X
а захранването-когато решиш да го почнеш,на първия ден включваш към чая и плодовете и зеленчуков бульон-вариш картоф или морков и пиеш водата/без сол/,на втория ден оставяш и част от картофа/моркова-пасирани.На третия можеш и вече само тях да ядеш-но помни,никакво сол и захар!Всеки ден прибавяш по-една нова храна-най-добре на обяд.Това  за продължителността сама ще го решиш,но не се поддавай на изкушения по-време на захранването,зашото се губи ефекта от гладуването.Имай впредвид ,че организма ти е отвикнал да приема твърда храна и за него това ще е натоварване.

# 14
  • Мнения: 2 550
Мога да ти пратя захранването на Емилова на ЛС ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт