Искам да кажа ... (43)_29.06-05.07

  • 42 662
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 495
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Няма какво да се мъча, не мога да ви чета редовно лятото. Confused Само ме е яд, че пропускам разговорите ви за Гърция, че и ние септември уж ще ходим, пък и моя мъж нещо го притеснява, сякаш... И ми подмята да правим друг Родопски трип вместо Гръцко море. И аз каквато съм плажаркаааа ooooh!  Outta Joint , лесно ще се навия, ми се струва. Единствено безводораслените води ме привличат и "чужбинското чувство", естествено.

# 496
  • Мнения: X

Има тема за гръцка кухня в готварския и Чек беше дала рецепта. Много съм зле с търсачката (не я ползвам). Но ако отидеш в готварския е на 2 или 3 страница.

Аз съм писала в гръцка тема в готварския?  Shocked

# 497
  • Мнения: 22 036

Има тема за гръцка кухня в готварския и Чек беше дала рецепта. Много съм зле с търсачката (не я ползвам). Но ако отидеш в готварския е на 2 или 3 страница.

Аз съм писала в гръцка тема в готварския?  Shocked

Мисля, че твоя беше рецептата  Embarassed. Не съм сигурна обаче.

# 498
  • Мнения: 9 474
Такаааа значи... Искам да кажа, че обмислям море в Гърция, но се бях отказала. Ще ви помоля за линкове, цени, препоръки...

# 499
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Белла, кажи първо какво търсиш като настаняване и евентуално отдалеченост от Бг Simple Smile

# 500
  • Мнения: 22 036

Има тема за гръцка кухня в готварския и Чек беше дала рецепта. Много съм зле с търсачката (не я ползвам). Но ако отидеш в готварския е на 2 или 3 страница.

Аз съм писала в гръцка тема в готварския?  Shocked

Да те реабилитирам - намерих темата и теб те няма. Нямам идея, защо съм я запомнила тази мусака като твоя  Joy. Явно си писала нещо за Гърция в този момент. Ама не е лоша рецептата де - на Параход се оказа Simple Smile.

# 501
  • Мнения: X
На мен пък ми се ходи на почивка на хладно място, да има и планина. Искам пуловери, дрехи с дълги ръкави, мрачно време и сгради, чиито покриви са с остър връх. Не мога да повярвам, че го искам, но е факт.   Mr. Green

Даун, някъде бях писала за гръцка мусака, и май беше подробно, но не беше готварския форум.  Simple Smile

# 502
  • Мнения: X
Янтре, ко си пийнала по ракиено време?  Joy
НИЩО! Laughing Едно фрапе тази сутрин.

Искам поне един коментар от всичките тука сбрани фенки на по-мангасарестия Манганиело, инак няма да мирясам!
Гледала съм го филма .Имаше какво да се види  Blush

# 503
  • Мнения: 22 036
Чек, ще ти мине за две седмици.
 Не си го причинявай.

# 504
  • Мнения: X
Мислиш ли? Хм, ще видим, но като се познавам няма да ми мине, докато не си начеша крастата. Mr. Green

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Утре вечер с Белла сме на кино, да гледаме и точим лиги. Неделя мнго далече.

# 506
  • Мнения: 9 474
Утре вечер с Белла сме на кино, да гледаме и точим лиги. Неделя мнго далече.
bowuu

# 507
  • Мнения: 22 036
Мислиш ли? Хм, ще видим, но като се познавам няма да ми мине, докато не си начеша крастата. Mr. Green



Лятото е гот, но зимата....

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
На мен пък ми се ходи на почивка на хладно място, да има и планина. Искам пуловери, дрехи с дълги ръкави, мрачно време и сгради, чиито покриви са с остър връх. Не мога да повярвам, че го искам, но е факт.   Mr. Green
Дания не е твоето място, равно като тава. Инак другото го докарва.

# 509
  • Мнения: 22 036
Утре вечер с Белла сме на кино, да гледаме и точим лиги. Неделя мнго далече.
bowuu

Не е честно, с мен никой не иска на кино Sad. Как не ви е срам да се съберете почти всички в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт