Татковци, какво ви привлича в.......

  • 11 215
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 097
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78
hahaha hahaha

Ни съ смей...  People No Good Къде е strelche® да внесе яснота по въпроса  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 10 758
Може да е отишла да вземе Гери от градината newsm78И на кюто я няма ThinkingШа доди, довечера 100% и ша кажи.

# 77
  • Мнения: 1 416
Я да се изкажа и аз.
Значи усещането, че е тясно е едно. Макар, че не е задължително, всяка жена си е различна в това отношение. Има и по-хлабави, така да се изразя.
Иначе основната разлика е чисто емоционална. Самата идея, че си ТАМ, вече е супер възбуждаща. Поне за мен  Blush
Пък и факта, че не всички жени го разрешават, го прави доста по-специално.
1. Забранено е
2. Рядко те допускат там
3. Различно е
4. Много по тясно е,следователно по-гот
5. Празниш се без да се притесняваш
6. "Мръснишко е"  newsm48
Това са отговорите, според мен. Не може да се отрече обаче, че има мъже, които не харесват аналния секс. Има и такива, на които и да им е приятен, не държат да го правят...
Моят мъж е от последните. Правили сме, по моя инициатива, много отдавна - в началото на връзката ни. Толкова...  Peace
Аз не съм фен на аналните изживявания... Неприятно ми е да имам нещо в задника  Grinning, а още по-зле ми влияе усещането, че ненадейно мога да ида по голяма нужда... Имам достатъчно дружки, чиито анални изпьлнения са били помрачавани от екскременти...  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 451
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78
hahaha hahaha

Ни съ смей...  People No Good Къде е strelche® да внесе яснота по въпроса  Crossing Arms

Това ми напомня една друга тема, в един друг форум дето научих невъобразими неща за аналния секс. И как едва ли не трябва да си имам в къщи съответните пособия за клизма и който влезе от вратата, първо в банята на промивка, пък после правим каквото и да е  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 473
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78

Я, как ги разбираш! Wink

# 80
  • Мнения: 1 416
Това ми напомня една друга тема, в един друг форум дето научих невъобразими неща за аналния секс. И как едва ли не трябва да си имам в къщи съответните пособия за клизма и който влезе от вратата, първо в банята на промивка, пък после правим каквото и да е  Mr. Green
При всички положения клизмата би накарала е*бания да се чувства по-комфортно...  Mr. Green Приятелите ми хомосексуалисти си правят обикновено...  

# 81
  • Мнения: 1 451
Не мога да се съглася, че клизмата е абсолютно задължителна. И извинете, отиваш на среща с нагласата, че точно днес ще правиш анален секс и задължително се промиваш? Ами ако не си направиш клизма, а ти се прииска чукане отзад? Секса не се ли основава донякъде на спонтанност? Нещо ми се губи идеята...
Или пък се промиеш, а желанието ти се загуби по някое време...
То и многото промивки на стомаха са вредни.

# 82
  • Мнения: 1 416
Много ясно, че сексът е хубав, когато е спонтанен... Клизмите по-скоро влизат в употреба на хората, които постоянно правят анален секс - като хомосексуалистите... Естествено, че и те не се промиват винаги - бахти досадата би било!  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 451
Пак съм прав значи  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 416
Пак съм прав значи  Mr. Green
Донякъде... Ти все пак си активната страна и не се свързваш аналният секс с вълненията на дебелото черво...  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 7 097

Бременна съм била, ама жена преди /нито след... Mr. Green/ анален секс...тцъ... Naughty

Ами ако не си направиш клизма, а ти се прииска чукане отзад?

Слагай клизмата в чантата на излизане за среща и се не бой... Joy

# 86
  • Мнения: 1 451
Слагай клизмата в чантата на излизане за среща и се не бой... Joy

Чудно преживяване ще е в тоалетната на някое заведение например, а отпред 5-6 лелки притропват нетърпеливо от крак на крак  Joy

Ти все пак си активната страна и не се свързваш аналният секс с вълненията на дебелото черво...  Mr. Green

Абе споменатите по-нагоре в темата неприятни ефевкти и мене ме касаят. Няма ми е много кеф обливане с...  Sick

# 87
  • Мнения: 4 473
Хаха, кой крив - кой прав не знам, ама не вярвам някой да предпочете риска от "ароматна" изненада, пред тази да изгуби изненадващо интерес Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 416
Абе споменатите по-нагоре в темата неприятни ефевкти и мене ме касаят. Няма ми е много кеф обливане с...  Sick
Мани, мани... Стават грешки!  Mr. Green А, дано не се случва...  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 451
Дъждобран?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт