Декемврийче покажи се, момче ли си или момиче

  • 42 500
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 151
Naraia, и тук да покажа препоръчания ми от моята лекарка магнезий

От 3 дни го пия, и вече нямам болки. По - скъп е, защото е магнезиев цитрат и има по - голяма усвоимост, за разлика от обикновения, който почти не преминава през червата. Препоръчва се точно на жени с много чувствителна маточна мускулатура и склонност към спонтанен аборт.


Ще питам моята док и може и аз да мина на този. Аз пия Магнерот, но не само, че болката не минава, ами и от началото на седмицата повръщам и ми се гади като в началото.  Sick

# 121
  • София
  • Мнения: 251
Ивалета, доволна ли си? Ти с кой пакет си? Дали ти се е налагало нещо извън пакета? И при кой лекар си записана? И като ходиш дали влизаш горе долу навреме или се чака много? Ако искаш и на лични ми пиши  Peace
Аз съм при д-р Генадиева, засега съм била само веднъж и да,доволна съм Laughing много е внимателна, единственият проблем е,че за нея няма свободни часове, та ще ходя с една седмица по-късно от когато ми каза за  втория път.

Също в случая е проблем, че пускат изследвания, но реално няма кой да ги коментира при евентуален проблем понеже на ЖК те пращат за изследвания до лабораторията,те излизат след някой ден, а следващия час е за след месец. Аз ще си ги покажа на д-р Михова понеже следващата седмица съм при нея,но това пак е няколко седмици след самите изследвания. Иначе не чаках пред кабинета, бяха точни.

Аз съм с базовия пакет, а ако се наложи нещо извън него, просто си плащаш. Аз съм пациентка там от доста време и ползвам отстъпка при други изследвания. Ако мога да помогна с нещо друго, насреща съм Laughing

# 122
  • Мнения: 2 015
Момичета, някоя от вас да знае как може да се доплаща към осигуровките плащани от фирмата, за да вдигна малко майчинството си? Как става това?

# 123
  • Мнения: 1 167
Момичета, някоя от вас да знае как може да се доплаща към осигуровките плащани от фирмата, за да вдигна малко майчинството си? Как става това?

Аврамовска ,разбираш се с работодателя и му доплащаш.Но по-добре не си давай парите излишно.Базата за майчинство е 24 м назад,а на нас ни остават още 5 м до раждане,няма какво толкова да промениш в майчинството Peace

Ние още не знаем какво е бебчето,криеше се упорито Mr. Green

# 124
  • Мнения: 130
Здравейте, малко поизчезнах, но ви изчетох. Честито на всички за пол и добри зултати. Аз бях на междинна ФМ и малката гадинка блокира огледа както можа. Скачах, танцувах...все тая, и сега на оглед на сърце, пръсти и лице в 19+3 г.с. ще ходя. Иначе някак си се видя, че нашият батко ще си има братче, ама аз си знаех де. Ще видя в 22 г.с. пак. За маг. Препарати-пия Магнерич- вс. препарати са соли и на практика разни добавки като коластра например за мен са излишни и като химик смия да твърдя, че разликата е във формата и производителя Simple Smile Доволна съм от магнерича от мин. Бременност. Спрях го в 9 месец и ако не бях с предизвикано раждане щях да пренося. Родих в 39+6 г.с. В 9 месец нямах никакви болежки Simple Smile Сега сме малко на моренце с баткото и аз нещо не мога да се отпусна. Плувах веднъж, чувствам се ок, но някак си се страхувам. Паранои, паранои....Това е от мен и приятен ден на всички :*

# 125
  • Мнения: 342
Момичета, някоя от вас да знае как може да се доплаща към осигуровките плащани от фирмата, за да вдигна малко майчинството си? Как става това?
Аз говорих със счетоводител и ми казаха , че за толкова малък срок не се повлиява майчинството, понеже вече се взима 24 месеца назад, а не както преди 6 месеца (или колкото беше там)

# 126
  • Мнения: 2 015
Благодаря за отговорите! Спестихте ми някой лев Simple Smile

# 127
  • Мнения: 31
здравейте момичета,
да се похваля- очарована съм от отношението на д-р Ташков- точно преди прегледа ми от ЖК спря токът, докторът хиляда пъти се извини, все едно че той е виновен и на другия ден ме взе в Надежда, прегледа ме обстойно- бебоците са добре, всичко е наред, единия се потвърди- момче, другото си беше свило краката и не се видя  Sunglasses направо не можех да повярвам пред вид на факта, че предишната бременност си ме предупредиха още в началото какво ми се полага по ЖК и изобщо не съм се занимавала да искам нещо допълнително- ходех си във "Фемина" и си плащах! по касата само ме мереха с един шивашки метър и ме теглеха на кантара за картофи, даже документите за раждане не ми бяха оправили като хората  #Cussing out
благодаря много за линковете за гимнастиката и водната аеробика  Peace
другата седмица ще ги пробвам и ако всичко е наред си вземам по една карта!
вчера бях на да плувам в Царско село, ама нещо скъпичко ми идва 20лв на посещение, като се има пред вид, че аз плувам един час и не ползвам нищо друго, иначе е много хубав спортният им център Confused досега ходих да плувам в Спортната палата, вече почти девет години, но последния път нещо имах проблем с гъбички и се разочаровах много  newsm61 сега гледам, че близко до нас /в хотел Земята и хората/ има водна аеробика и ще пробвам там, ако не ще си търся някъде чист басейн!
за магнезиевите препарати- не мога да взема отношение- не съм ползвала досега
честито на разбралите пола, пожелавам на всички безпроблемно бременеене и по- малко тревоги  Hug
хубав уикенд на всички и само положителни емоции  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 164
Аз при тоя на частно съм доволна но при този по здравна каса изобщо!Притупва ме набързо и като някое стадо ни преглежда всички бременни!Друго си е като им броиш парите значи и отношението и всичко еее опасна е наща държава -всичко е пари вече  ooooh!

# 129
  • Мнения: 91
Здравейте мамчета и бъдещи такива нямам много време да се включвам тук и съжалявам много за това, вече съм в 16 седмица и имам чувството че от време на време като съм легнала осещам бебо, а в същия момент си мисля че си въобразявам. На 14-ти с ММ сме на консултация и се надяваме вече да ни кажат какво ще си имаме мъж или мома та големи вълнения. Искам да ви попитам случвало ли ви се е от витамините да ви се появи диария мн. кофти въпрос но от снощи почнах нови витамини и сутринта не мога да изляза от тоалетната да ида на работа ужасно е

# 130
  • Мнения: 164
аз от понеделник започвам да пия ОГЕСТАН някои пие ли ги ?

# 131
  • Мнения: 3 044
аз от понеделник започвам да пия ОГЕСТАН някои пие ли ги ?
На мен ми изписаха Сюпле Маман.

# 132
  • Мнения: 91
Аз съм на пренатал на джеймисън

# 133
  • Мнения: 1 167
аз от понеделник започвам да пия ОГЕСТАН някои пие ли ги ?

Добри са ,много Peace

# 134
  • Мнения: 36
На мен ми ги изписаха, но аз си взех Пренатала, защото когато ги прочетох ми се видя, че имат много малко съставки в справнение с другите.
През първата ми бременност пак бях на пренатал.

Общи условия

Активация на акаунт