Къмпинг Талата

  • 4 052
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Здравейте,
миналите години сме ходили на Арменистис и сме свикнали морето да е плитко в началото и затова много ме интересува как е морето на Талата - кавали са ми че е дълбоко веднага, но дали не е било изровено след буря или си е все така?
Децата са на 6 и 10, и двамата могат да плуват, но сме свикнали да прилагаме минимум контрол когато са във водата, защото плажа ни го позволяваше... обаче искаме да сменим вече обстановката.. някой ако е ходил и на двата плажа, за да направи сравнение ще съм много благодарна.

# 1
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 846
Не съм ходила и на двата плажа,само на Thalatta, но наистина става доста бързо дълбоко. Явно си е така по принцип, има места където е малко по-плавно, обаче като цяло си става дълбоко.
Има басейн, който също е вариант за плуване  Wink
Аз съм очарована от къмпинга  Peace

# 2
  • Мнения: 1 541
Има ли поне 3 - 4 метра, в които да е по-плитко...?  На теб до къде ти стига?  Grinning

# 3
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 846
Има ли поне 3 - 4 метра, в които да е по-плитко...?  На теб до къде ти стига?  Grinning

Толкова да са, може би 5 метра  Laughing На мен това плитко ми беше под гърдите горе долу,ама съм 158 см.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7
Здравейте! Един малко по-страничен въпрос. Чувала съм,  че хигиената в къмпинзите в Гърция била много добра, но имам известни притеснения с общитете санитарни възли. Моля, тези които са ходили на къмпинг в Гърция и частност на Талата, да споделят опита си. Какви са тоалетните  - с чиния или клекало? Каква е хигиената?

# 5
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 846
Здравейте! Един малко по-страничен въпрос. Чувала съм,  че хигиената в къмпинзите в Гърция била много добра, но имам известни притеснения с общитете санитарни възли. Моля, тези които са ходили на къмпинг в Гърция и частност на Талата, да споделят опита си. Какви са тоалетните  - с чиния или клекало? Каква е хигиената?

Поне за Thalatta хигиента беше супер, мие се на всеки час почти. Мисля, че тоалетните си бяха с чиния  Peace Баните са си с отделни кабинки и т.н. , че още имам стресиращи детски спомени от общи бани по къмпингите на нашето черноморие ..които наистина бяха доста общи  Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 7
Именно за децата се притеснявам. Да не останат и те със стресиращи спомени  Laughing  Laughing Притесняват ме чиниите, защото ако не се дезинфекцират, не ми се лекуват после разни инфекции...А как е нивото на цените в магазина, има ли разнообразие или за месо и свежи зеленчуци трябва да се ходи по-далече?

# 7
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 846
Именно за децата се притеснявам. Да не останат и те със стресиращи спомени  Laughing  Laughing Притесняват ме чиниите, защото ако не се дезинфекцират, не ми се лекуват после разни инфекции...А как е нивото на цените в магазина, има ли разнообразие или за месо и свежи зеленчуци трябва да се ходи по-далече?

Цените са нормални и в магазина и в ресторантчетата, ние си правихме разходки до тук и там и като цяло магазинът сме ползвали за хляб и Nutella  Mr. Green Та не мога да дам мнение за плодове/зеленчуци.

Стресиращият елемент на моите спомени е по-скоро огромното общо помещение с многоо голи хора от женски пол  Crazy Пък сега говорим за отделни заключващи се кабинки, което навремето си беше лукс.
Моето впечатление конкретно от хигиената беше едната сутрин когато ставах да правя снимки рано рано , в интервала 6 до 8 засякох чистачката поне 3 пъти  Wink
Относно чиниите , вариант са еднократни хигиени подложки . Иначе погледнете снимките в сайтът на къмпинга, понеже наистина нямам ясен спомен какви бяха тоалетните.

# 8
  • Мнения: 17 963
Наистина ли е дълбоко? Въобще ли няма плитък плаж? Ужасно ни хареса, но ако е така, не е за нас  Confused

Общи условия

Активация на акаунт