Спечелете безплатен курс по английски за вас или вашето дете

  • 3 918
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
Със сигурност Вие и Вашето дете имате страхотни, неповторими, забавни, прекрасни спомени. Споделете ги и спечелете награда!

"Интерленд" е верига езикови учебни центрове. Екипът на фирмата е съставен от млади експерти, получили образованието си в Англия и други държави по света. "Интерленд" предоставя на клиентите си едни от най-качествените услуги в България на добри цени.



Учебни центрове "Интерленд" предлагат обучения по английски, немски, руски, испански, френски, италиански, подготовка за изпити IELTS, сертификати Cambridge. Предлагат се под формата на присъствено обучение и online обучение в реално време и интерактивна виртуална платформа. Безплатно към всеки курс учениците получават и възможността да участват в дискусионна група с NATIVE SPEAKER. Учебните зали се намират в самия център на София – при паметника на Васил Левски и в ж.к. "Мотописта", до задния вход на Южен парк.

Повече информация за учебни центрове "Интерленд" ТУК



Като коментар в настоящата тема споделете най-забавната случка, най-смешните думи или фрази, снимки или видео на Вашите деца.

Може да участвате до 11 юли 2015 г. включително, а между 12 и 14 юли 2015 г. ще бъдат изтеглени на случаен принцип четирима. Трима от тях ще получат като награда 50% отстъпка от езиков курс по английски за себе си или детето си, а един ще спечели голямата награда - 100% безплатно езиково обучение по английски език във форма на обучение по избор.

Освен четирите големи награди, "Интерленд" ще подари на всички останали участници в играта 8% отстъпка от цената на курс по английски език в учебния център.


Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 17:43 от Реклама

# 1
  • Мнения: 2 976
Моята дъщеря, която сега завърши първи клас от малка заспиваше трудно, с люлеене, песнички, включително и на английски, но макар и рядко се случваше да се приспи сама по този начин:

Сигурна съм, че във вашия център, с тези усмихнати млади преподаватели, няма да й се спи, докато напредва с английския! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 599
Когато малкият ми син научи думата ирония, реши, че много му харесва как звучи и все я използваше, дори и в абсурдни изречения:
-Мамо, играчките ми ме гледат с ирония.
-Мамо, топката излетя много иронично.

# 3
  • Мнения: 30 864
Моята дъщеря обича музиката и пеенето и понеже не знае английски като беше по- малка пееше думите така както ги чува на български, като например hands on my body ставаше "енцо магаре". Grinning

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
Като малка - на кецовете съм казвала "кексове", а синът ми пък на маратонките "макаронки"  Mr. Green

Най-много съм се смяла, като се изцепи преди време:"О, Господи! Съсипан съм!!!" - къде ще го чуе това, пък и не знае какво означава, но се оказа, че е реплика от филмче от поредицата Гарфилд. Гоялм смях падаше Wink  Heart Eyes newsm76

# 5
  • sofia
  • Мнения: 409
На първо четене се сещам как веднъж в 4 ти клас щяхме да имаме контролно по математика ( много мразя математиката и до днен днешен сънувам кошмари на тази основа  ), та щяхме да имаме контролно, ама аз хич не се чувствах готова за него, та реших да се направя на болна. До тук добре, речено-сторено ( само да отворя скоба, че майка ми е лекар)
Е, направих се на болна, отпаднала, с влажен поглед (капки за очи), обаче за по-достоверно реших да "кача" и темперетура  В моята стая имаше радиатор, а на него съд с вода, за да не изсъхва въздуха, та грабвам аз термометъра и бух в съда с вода, бам 40 С, реших, че това няма как да не хване дикиш и сложих термометъра под мишница. Дойде си майка ми от работа- детето болно, гледа ме тя, взе да ми гледа и гърлото, извади слушалки да ме преслушва, аз повтарям, че ми е студено и ме тресе, та за това и услужливо съм си сложила термометъра   Извадих термометъра, тя като го видя косата и се изправи, взе да ми пипа челото и т.н. да, ама не- темеретура теоритично има, а практически- не.
Е, хванаха ме и не само, че ме пратиха на училище на другият ден, ами после бях и наказана да не играя с децата цяяяла седмица   

# 6
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
"произведението" е на най-малкия син  Laughing той е първолаче и чете всичко, край което минем.

Цитат
Мамо, мамоооо. тук има грешкаааа. липсва буква! даже две липсват!
виж, виж! липсват буква "Н" и буква "А"!
поглеждам, магазина, към който сочи, а там пише "ДЕНИЦА".  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 813
Синът ми с моя помощ и естествено уроци в градината вече успешно казва няколко изречения, думички, на английски.
Въпросът Как си - How are you, от неговата уста за първи път прозвуча Ха уау у. Баща му ми вика, ти на японски ли ще го учиш или на англйски?

# 8
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 842
Малката на село вижда магаре, вързано до улицата и казва: "Горкото магаре, няма ли кой да го ПРИДОМИ?"

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
Прясно, прясно от преди 2 часа.  Laughing
Чета стихотворение на най-малкото ми момче и там единят стих е "Тича Джаф уши размятал..."
Десетина минути след като приключихме със четенето той идва при мен и пита - Мамо, а какво означава "фучи разлятал"?. Някак се досетих какво всъщност ме пита и го поправих, че е "уши размятал" и му обясних, че когато кученцето тича ушите му се развяват, понеже са дълги. А той със светнали очи ме попита: Мамо, нали и моите уши се развяват като тичам! И те са дълги, а аз тичам бързо!
 hahaha

# 10
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Цитат на дъщеря ми от преди много-много години:
"Дядо, дядо.......... полей сок у дупката!", сочейки гърлото на празната си чаша.

В превод: "Дядо, налей ми сок в чашата!"

# 11
  • София
  • Мнения: 964
От снощи..сина ми иска да ми каже да му сваря макарони,но вместо това каза Мамо,ще ми свариш ли мараконки? След това отиде и каза на баща си,мама ще ми направи мараконки Simple Smile

Когато тръгнахме към плажа каза Go to bitch,вместо beach  или поне така се чу,но определено имаше предвид плажа Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 976
Присетих се и за смешна случка по повод английския. Моята девойка, която има начални познания по езика, се беше научила да казва "Обичам те" на мама и тати на английски. Тати й отговаря: "I love you too",а тя му казва - Не, трябва да кажеш "I love you three", защото нали освен мен, обичаш и мама, и Арина, т.е. - и трите ни. Simple Smile

# 13
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Случка отпреди години - отиваме на вилата, по някое време децата се изгубиха от погледа ни. Намерихме ги скрити в колата, надничащи иззад седалките. Като ни видяха, плахо попитаха "Козителите отидоха ли си?" . Така бяха кръстили кравите, прибиращи се от паша. Животните минавали по улицата и децата като ги  видели, побързали да се скрият на сигурно в колата  Simple Smile.

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
Много интересни и забавни истории ни разказвате! Решихме и ние да се включим с една към играта.

В екипа имаме няколко майки на малки деца, като най - малката девойка е на 2 годинки. Всичко малко за нея е "ню ню" и снежният човек е "ми ми"  Nature Snowman Зимата направихме с нея един голям снежен човек и като започна да се топи снегът малката беше много изненадана как нейният "Ми ми" става "ню-ню".  newsm78

Разкажете ни и Вашите истории!  newsm03
Очакваме ги!

Екипът Ви пожелава хубав и слънчев ден!

Общи условия

Активация на акаунт