Подарък за интимна колежка

  • 8 376
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, бик искал съвет за подарък.
Става въпрос за колежка, с която имаме определени чувства на симпатия, но все още не сме интимно близки но има такава вероятност. Другия месец има рожден ден и искам да й направя подарък. Може ли за идеи, но подаръка да не е твърде "личен" т.к. не ми се иска да го изтълкува погрешно, но и да не е някакъв безличен. Моля ви за идеи и горе-долу за стойността на подаръка - благодаря ви!

# 1
  • Мнения: X
Бижута? Цветя?

# 2
  • Мнения: 2 816
Няма ли колегите да съберете пари и да подарите общ подарък? Според мен цвете е напълно достатъчно.

# 3
  • Мнения: X
Той има специални взаимоотношения с нея, иска да направи личен подарък. Не смятам, че има желание колегите му да научават за това.

# 4
  • Мнения: 594
Пред всич
ки ли ще го подаряваш или насаме.
Цветя със съобщение да си отвори пощата а там покана за вечеря в хубав ресторант. Така щв разбереш на къде отиват отношенията ви.

# 5
  • Мнения: 2 816
Много са неизвестните в случая - години, точни отношения, женени ли сте/са, кой какво харесва ?!
Цветя според мен си е ок., още повече на този етап от отношенията ви.
За вечерята не съм фен - от една страна, жената може да си има други планове. Може и да е женена и тази покана хич не би била на място  newsm78

# 6
  • Мнения: X
Става въпрос за колежка, с която имаме определени чувства на симпатия, но все още не сме интимно близки но има такава вероятност. Другия месец има рожден ден и искам да й направя подарък. Може ли за идеи, но подаръка да не е твърде "личен" т.к. не ми се иска да го изтълкува погрешно, но и да не е някакъв безличен.

Как да няма информация? Свалят се още, нямат официални отношения, иска да я уважи за рождения ѝ ден и същевременно да спечели симпатии.

Предлагам да изпратиш по куриер голям букет с картичка, на която да пише името ти, място, дата и час.

# 7
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Досега  не  бях  срещала   словосъчетанието  "интимна  колежка", но  нейсе. Щом си  рекъл, че е  интимна, интимна  да  е.
Предлагам  ти  следния вариант.
Има много  сайтове  с качествени бижута, с  опция  да    поръчаш  по  куриер  на нейния  адрес  или пък  на  служебния й   адрес, като  го платиш предварително. Доставят  бижуто в   красива   опаковка. Само  не  знам  дали  вътре могат да  сложат  картичка  с  твоите пожелания.Другия  вариант е  да го поръчаш,да го получиш, да допълниш с картичка  и  да  го подариш лично.Но, според мен,  ако  го получи по куриер,изненадата  ще е по- сладка.
Аз  съм  горд притежател  на  този сет  , който  получих  като  изненада  по  повод  личен празник, точно  чрез куриер. Нямаше   картичка, но   аз  си  знаех от кого  е:-)
В сайта  има  още много  прекрасни  неща, които  вероятно биха я зарадвали много,  стига  да   не е  от дамите, които  не  обичат  и  не  носят украшения. Simple Smile
Виждаш, че  на някои от бижутата  цените  са  повече  от  достъпни. Има варианти  за всеки  джоб Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 23:40 от Бронте

# 8
  • Мнения: X
Какво е това бяло злато за 50 лева?

# 9
  • Мнения: 8
Благодаря за предложенията - не сме семейни, аз съм над 30 г., а тя около 20 г. Искам подаръка да е личен, а не съвместен с колегите. Също да не е толкова "личен" - все пак не знам как ще реагира.

# 10
  • Мнения: 8
Досега  не  бях  срещала   словосъчетанието  "интимна  колежка", но  нейсе. Щом си  рекъл, че е  интимна, интимна  да  е.
Предлагам  ти  следния вариант.
Има много  сайтове  с качествени бижута, с  опция  да    поръчаш  по  куриер  на нейния  адрес  или пък  на  служебния й   адрес, като  го платиш предварително. Доставят  бижуто в   красива   опаковка. Само  не  знам  дали  вътре могат да  сложат  картичка  с  твоите пожелания.Другия  вариант е  да го поръчаш,да го получиш, да допълниш с картичка  и  да  го подариш лично.Но, според мен,  ако  го получи по куриер,изненадата  ще е по- сладка.
Аз  съм  горд притежател  на  този сет  , който  получих  като  изненада  по  повод  личен празник, точно  чрез куриер. Нямаше   картичка, но   аз  си  знаех от кого  е:-)
В сайта  има  още много  прекрасни  неща, които  вероятно биха я зарадвали много,  стига  да   не е  от дамите, които  не  обичат  и  не  носят украшения. Simple Smile
Виждаш, че  на някои от бижутата  цените  са  повече  от  достъпни. Има варианти  за всеки  джоб Simple Smile
Какво странно в словосъчетанието - никой ли не е имал връзка на работното си място, особено когато хората не са обвързани ?!

# 11
  • Мнения: X
Досега  не  бях  срещала   словосъчетанието  "интимна  колежка", но  нейсе. Щом си  рекъл, че е  интимна, интимна  да  е.

Че в този форум се кове нова терминология ежеседмично, нищо ново под слънцето. Laughing

# 12
  • Мнения: 14 001
Вие още нямате връзка, не сте спали заедно, кое ви е интимното? Дори подаръкът се притесняваш да не е твърде личен, да не остане с грешно впечатление. Е, кое ви е интимното? newsm78

# 13
  • Мнения: X
Вие още нямате връзка, не сте спали заедно, кое ви е интимното? Дори подаръкът се притесняваш да не е твърде личен, да не остане с грешно впечатление. Е, кое ви е интимното? newsm78

Аз също се обърках от началния пост на автора. newsm78 Не става ясно как така, хем между него и колежката има очевидни трепети (според неговите думи, в действителност много е възможно да няма нищо такова, поне от нейна страна), хем той се опасява, че колежката може да приеме твърдо "лично" подаръка му. Rolling Eyes

Според мен, ситуацията е следната - авторът вътрешно осъзнава, че няма да бъде отразен и няма да му се получат нещата с въпросното девойче - например, наясно е, че тя е прекалено голяма лъжица за неговата уста, но и тайничко иска да пусне въдичка, за да види дали рибката ще тръгне да кълве. Laughing Т.е. иска да се застрахова, в случай че бъде отхвърлен, както вероятно ще стане.

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 01:46 от Анонимен

# 14
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001

Какво странно в словосъчетанието - никой ли не е имал връзка на работното си място, особено когато хората не са обвързани ?!

Интимна  може  да   е връзката  между двама; интимен  може  да бъде  поглед, интимно  може  да  бъде  докосване; интимни  могат  да бъдат  отношенията.
Определението  "интимно"  не може   да бъде отнесено  към  всяко  съществително. Не  можеш  да  кажеш   "интимно бебе", не можеш  да  кажеш  "интимна  мечка",  не  можеш  да  кажеш   "интимна  колежка".  Семантично  не  се  връзват,  разбираш ли.  "Интимна  приятелка"- да, но  "интимна  колежка"- не.
Не ти  го  казвам, за  да ти  се  присмея  или  нещо подобно, а  просто,  за  да  не  го употребиш някъде  и  да  се  изложиш  bouquet

Какво е това бяло злато за 50 лева?

Че аз откъде  да  знам?! Нито  съм производител, нито имам нещо  общо  със  сайта, нито пък  разбирам от злато.

Препоръчах  го, защото има  нежни бижута на достъпни  цени  ,  които   при подходяща   грижа   собственичката  им  ще  може  да ползва  дълго , дълго.
Доколкото  си  спомням,  някъде  имаше посочен телефон за контакти.  Сигурна съм, че  ако  се свържеш  с тях, ще могат  да ти  дадат   подробна  информация Peace

# 15
  • Мнения: 152
Два билета за кино, театър, концерт или нещо такова. Ако има някакви минимални чувства, ще покани теб и ето ти първа среща.

# 16
  • Мнения: X
Два билета за кино, театър, концерт или нещо такова. Ако има някакви минимални чувства, ще покани теб и ето ти първа среща.

На мен, като жена, не би ми харесал такъв подарък, освен ако не ми е връчен колективно от няколко човека - просене на среща си е това, един вид дамата се чувства задължена да оползотвори подаръка си, заедно с подаряващия и' го. Доста анти-мъжко поведение, според мен. Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Aз мога да потвърдя,че сайта,който е препоръчала Бронте е много хубав,имам пръстен от там,но за пръв подарък пръстен е много задължаващо,примерно ето това е много хубаво:
http://www.bokacha.com/bijuta-za-jeni/grivni-bijuta-swarovski/grivna-zgb030.html

# 18
  • Мнения: 1 758
Аз пък съм изненадана колко много анонимни отговори има за една съвсем обикновена тема. Бих ползвала функцията Анонимен, само ако имам цирей на задника и питам как да го лекувам, например. Не вдявам логиката на Анонимните постове в такива теми. Иначе човекът си пита ясно - колежка, към която има по-особено отношение. Нека да не правим от мухата слон заради думата "интимна".
Може към цветята да се добавят и шоколадови бобони, например "Рафаело".

# 19
  • Мнения: 30 802
Първо вземете да излезете и да поговорите. Иначе така подарък от нищото...на мен ми крещи "преследвач". Момичето като нищо може да избяга с 200 след такъв съмнителен жест.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 442
За мен подарък бижута е твърде "личен" подарък.
Ако решиш все пак на това да се спреш, наблюдавай колежката ти внимателно няколко дни какви точно бижута предпочита и от какъв материал.

И аз съм за голям букет цветя с куриер, доставен на адреса й.
Бях съгласна също, с бележка за покана за вечеря в ресторант или театър, концерт, но момичетата пишат, че било твърде задължаващо да се срещне с теб, а доколкото разбирам, симпатиите ви са взаимни и това няма да е проблем.

Може да замениш поканата за среща, с подаръчен ваучер за разкрасяващи СПА процедури, например релаксиращ масаж или антистрес масаж. Има такава комбинация от СПА процедура, съчетана с масаж, която продължава над 2 часа и е за 150лв.
Разбира се има и много по-евтини, само ако се спреш на това, избери СПА центърът да е хубав, луксозен и с реноме, по-възможност за избор на масажист между мъж и жена.
Ако може да плува - ваучер за басейн, комбиниран със сауна или нещо друго отпускащо и релакиращо.

Има и вариант да не обича масажи, но ти казваш, че е на малко над 20г и вероятността да не е ползвала такива услуги е малко по-голяма.

Ако не й хареса подаръка, просто няма да използва ваучера и той ще изгори. Не е обвързан за среща с теб, не е материален, който ако не й допадне, да се чуди какво да го прави и къде да го "скрие".

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 09:06 от missNoir

# 21
  • Мнения: 415
Преди години рано сутринта на вратата ми звънна куриер със страхотен букет, с картичка и красиво опаковано бижу(не беше пръстен). Бях много изненадана и страшно много ми хареса! С чевека все още нямахме интимни отношения и също така ми беше колега. Сега, 7 години по-късно, сме женени и чакаме бебе!

Съветите, които са ти дали за куриера са най-добри според мен и няма да сбъркаш! Успех  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 11 457
Да, разбира се - букет от бонбони (напр. фереро роше - https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82+%D … K1g8j1GLjc-_W0%3D) или с рафаело;
Друго, за което се сещам, не знам какви са ви годините, ако не сте твърде зрели, може да я изненадаш със следното - след като всички колеги там си подарите подаръците, вадиш списание космополитън или някое друго известно (нека НЕ е плейбой) и й казваш - абе, по случай рождения ти ден си изгряла на тази корица, виждаш ли! За целта трябва да имаш нейна снимка (може и от ФБ да свалиш) и да я пратиш на съответната фирма, която ще я сложи като корица на списанието. Допълнително, познавайки я, можеш да проявиш фантазия и да посочиш какви заглавия да има на корицата върху снимката. Оригинално се получава, наистина.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Може ли за идеи, но подаръка да не е твърде "личен" т.к. не ми се иска да го изтълкува погрешно, но и да не е някакъв безличен.
Също да не е толкова "личен" - все пак не знам как ще реагира.
личен-неличен...приличен-неприличен.. Объркването ти идва от факта, че ти самият не си наясно какви са точно отношенията ви и дали вървят в посоката, която ти се иска и с бързината, която ти се иска...По-добре се фокусирай върху това, конкретно какво послание искаш да й отправиш с подаръка. Бижуто задължава, колежката, с която не сте си съвсем безразлични, но само симпатични, може да се притесни, ако иска да си останете само симпатични  Laughing  Но ако чака по-сериозен сигнал от теб, ще се зарадва и на нещо по-лично и категорично, независимо от стойността му...

# 24
  • Мнения: 10 514
Аз мисля, че голям букет и може би бонбони към него е напълно достатъчен. Не е нужно да ползваш куриер, може да й го оставиш рано сутринта на работното място.
Идеята със списанието е много яка!!! Но това предлага ли се като услуга от съответния издател?

# 25
  • Мнения: 4 731
Цветя и бонбони, но не купени от супера. В разните молове съм виждала щандове за шоколадови бонбони, сигурно правят и красиви опаковки, така че нещо такова.

# 26
  • Мнения: X
На мен идеята със списанието никак не ми допада. Ако направят нещо такова спрямо мен, ще се усмихна или разсмея само от уважение към човека и благодарност. Ситуацията би ми била страшно нелепа, но въпрос на вкус. След всичко изписано, оставам си на мнението за цветя и картичка с куриер, няма да ги дадеш лично, за да не я притесниш, когато ги получи, ще има време да помисли и евентуално сама да направи обаждане към теб.

# 27
  • Мнения: 10 514
Нее, аз нямах предвид да направи това със списанието за нея, затова го отделих в друг абзац Simple Smile. Аз бих го направила за някой, но със сп. Форбс, Мениджър или нещо подобно.

# 28
  • Мнения: X
На въпроса ти дали услугата се предлага от издател, не, не се предлага. Има такива сайтове и фирми, които имат шаблони на различни вестници и списания и с помощта на програми за редактиране на изображения, поставят снимка по желание на клиента.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 457

Идеята със списанието е много яка!!! Но това предлага ли се като услуга от съответния издател?
Не, издателите не ги предлагат. Други сайтове ги предлагат и можеш да избереш всякакво списание, за да е по-стилно, разбира се - или по-закачливо.

За Анонимкова-дето няма смелост да пише с ника си - затова, удебелих и подчертах в мнението си, че зависи от възрастта на ухажващите се. Никак не върви да се прави подобен подарък на скучни тьотки, разбира се  Joy

# 30
  • Мнения: 30 802
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...

# 31
  • София
  • Мнения: 11 457
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...
Я пак, че не те разбрах? Нещо смислено или просто да подпръцнеш в темата? Снимката е на колежката и само за нейна "консумация" така да се каже, в случая. Може и да имат заедно снмки, можеи някоя офисна, недей така да говориш за крийпи, недей използва думи, чието значение е далеко от теб.

# 32
  • Мнения: X
Може да замениш поканата за среща, с подаръчен ваучер за разкрасяващи СПА процедури, например релаксиращ масаж или антистрес масаж. Има такава комбинация от СПА процедура, съчетана с масаж, която продължава над 2 часа и е за 150лв.
Разбира се има и много по-евтини, само ако се спреш на това, избери СПА центърът да е хубав, луксозен и с реноме, по-възможност за избор на масажист между мъж и жена.
Ако може да плува - ваучер за басейн, комбиниран със сауна или нещо друго отпускащо и релакиращо.
А, да, тази идея много ми харесва.  bouquet

За Анонимкова-дето няма смелост да пише с ника си - затова, удебелих и подчертах в мнението си, че зависи от възрастта на ухажващите се. Никак не върви да се прави подобен подарък на скучни тьотки, разбира се  Joy
Чакай сега, като гледам, в темата сме писали поне 3 анонимни, да не ни объркаш. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 450
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...
Я пак, че не те разбрах? Нещо смислено или просто да подпръцнеш в темата? Снимката е на колежката и само за нейна "консумация" така да се каже, в случая. Може и да имат заедно снмки, можеи някоя офисна, недей така да говориш за крийпи, недей използва думи, чието значение е далеко от теб.
На мен идеята за списанието също не ми харесва.Един приятел така се беше влюбил в едно момиче и й направил фото колаж от снимки, които имал по друг повод. Тя определено се е уплашила. Замислете се, изглежда малко страшничко - ако имате връзка може да започнеш със щуротии със снимки, но дотогава - НЕ!

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 13:38 от julieta_sv

# 34
  • София
  • Мнения: 11 457
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...
Я пак, че не те разбрах? Нещо смислено или просто да подпръцнеш в темата? Снимката е на колежката и само за нейна "консумация" така да се каже, в случая. Може и да имат заедно снмки, можеи някоя офисна, недей така да говориш за крийпи, недей използва думи, чието значение е далеко от теб.
На мен идеята за списанието също не ми харесва.Един приятел така се бяше влюбил в едно момиче и й направил фото колаж от снимки, които имал по друг повод. Тя определено се е уплашила. Замислете се, изглежда малко страшничко - ако имате връзка може да започнеш със щуротии със снимки, но дотогава НЕ!
Принципно, уплаха й е доста глуповата, предвид че най-вероятно са приятели във фейсбука. Оттам мога да сваля всяка твоя снимка, която е достъпна за мен, без изключение, и да правя какъвто искам колаж. За целта не е нужно да съм ти ухажор даже (защо един ухажор надали ще го прави), а просто фейсбук приятел. За този, който злоупотребява с чужни снимки остават последиците от наказателния кодекс.

А, само да кажа, че ако имате връзка с момиче дори се предполага, че може и СЕКС да почнете да правите.... дръжте си телефоните в другата стая (за да не стане видеозапис и не му давайте приятелство във фейса, докато не му родите).  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 1 450

На мен идеята за списанието също не ми харесва.Един приятел така се бяше влюбил в едно момиче и й направил фото колаж от снимки, които имал по друг повод. Тя определено се е уплашила. Замислете се, изглежда малко страшничко - ако имате връзка може да започнеш със щуротии със снимки, но дотогава НЕ!
[/quote]

Пропуснах да кажа  - имах колежка и едно момче беше лудо по нея. Тя тогава имаше приятел още. Първо й изпрати огромен букет в офиса, вторият път беше букет плюс парфюм от Beauty Zone (тя през цялото време се чувстваше много обожавана), третият път беше букет с още нещо (което съм забравила), което я накара да преосмисли старата си връзка и се раздели с гаджето. Малко след това преклони пред обожателя. Пет-шест години по-късно ги срещнах в Билла да пазаруват - явно интересът беше запазен!

# 36
  • София
  • Мнения: 11 457
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy

# 37
  • Мнения: 1 450
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy
Хахаа, прав си. На моя мъж букет не му трябваше даже - зависи от жената, но факт е , че подаръците променят мнението на повечето дами.
Само да ти кажа и за колажа - това беше преди 15 г. и фейсбук нямаше тогава. Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Факт е, че обсипването с материалности действа благоприятно на повечето от нас, жените. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 11 457
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy
Хахаа, прав си. На моя мъж букет не му трябваше даже - зависи от жената, но факт е , че подаръците променят мнението на повечето дами.
Само да ти кажа и за колажа - това беше преди 15 г. и фейсбук нямаше тогава. Simple Smile
Значи за преди 15 г. мила, нямаше и дигитални снимки (е, почти), та въобще фактът, че се е сдобил с Някакви нейни снимки си е било престъпление. Сега е друго - ти пуснала 1580980 снимки във ФБ профила си (инстаграм, туитър, etc., etc.), аз съм влюбен в теб, подбирам една (на която що-годе мязаш на човек) и ти подарям limited edition списание Only for u. Простичко, но и очарователно  hahaha. Така си мисля де, вие ще кажете   bouquet

# 40
  • Мнения: 3 096
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy
Леле, влязох в темата, за да напиша ама съвсем точно същото!
Каква вълнуваща история, напраууу! И вдъхновяваща. Ей затова се редят така: муньо-букет, муньо-букет. Заразени от мотивиращи истории!

# 41
  • Мнения: 30 802
Дори някой да ми свали дигитална снимка от нета, пак е някак криво. Самият факт, че е прекарал дълго време в мислене и обработка на моя образ би ми бил леко неприятен. То и затова не пускам много снимки в нета.

Ако някой ФБ приятел, който не ми е също близък приятел, направи номера със снимките, няма вече да ми е ФБ приятел.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 457
Дори някой да ми свали дигитална снимка от нета, пак е някак криво. Самият факт, че е прекарал дълго време в мислене и обработка на моя образ би ми бил леко неприятен. То и затова не пускам много снимки в нета.

Ако някой ФБ приятел, който не ми е също близък приятел, направи номера със снимките, няма вече да ми е ФБ приятел.
Е, в случая говорим за някой, който е поне малко влюбен в теб. Твой ухажор. Но да, разни хора - разни идеали е казал творецът. То, спомням си имаше една подобна тема, ами половината жени казаха, че изобщо не обичат шоколад, цветя и пр, така че - няма универсална рецепта.
А знае ли човек, всичко тече, всичко се променя  Grinning

# 43
  • Мнения: 30 802
За ухажор пък особено ще ме потресе, ако го направи. Това е подарък за след третата годишнина.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 457
За ухажор пък особено ще ме потресе, ако го направи. Това е подарък за след третата годишнина.
Хахахахаххаа, я па ти: )) а секса за след коя година е, или след децата, викаш : ))

# 45
  • Мнения: 30 802
Сексът следва да е тогава, когато се убедиш, че отсреща не стои човек, който не разбира от неписани социални норми и от това кое е комфортно и кое почва да става притеснително.

Колажите по принцип са приятелски подарък, от група хора, в тях следва да има общи снимки, а не само твои.

Колаж от снимки на момиче...напомня ми ония трилъри, в които убиецът има олтар със снимки на жертвата си.

# 46
  • Мнения: X
Колаж от снимки на момиче...напомня ми ония трилъри, в които убиецът има олтар със снимки на жертвата си.

Точно, много добре казано. Joy

# 47
  • Мнения: 120
На мен идеята със списанието никак не ми допада. Ако направят нещо такова спрямо мен, ще се усмихна или разсмея само от уважение към човека и благодарност. Ситуацията би ми била страшно нелепа, но въпрос на вкус. След всичко изписано, оставам си на мнението за цветя и картичка с куриер, няма да ги дадеш лично, за да не я притесниш, когато ги получи, ще има време да помисли и евентуално сама да направи обаждане към теб.
Подкрепям това мнение! Не е твърде лично, не е обвързана с нищо, ако не харесва букети и бонбони ти няма да разбереш, защото ще бъде с куриер (и така няма да и се налага да се усмихва фалшиво), а тя ще оцени жеста ти със сигурност.
Успех!

# 48
  • Мнения: 8
Боже....!!!
Все съм чувал интересни неща за този сайт....но чак толкова....
Просто зададох простичък въпрос какво да подаря на приятна колежка, с която изпитваме взаимни симпатии, които има отделни сигнали, че може да стане нещо сериозно, и накои от вас почнаха да "фантазират" ....
Благодаря на тези, които разбраха какво имам предвид и дадоха смислени и земни идеи.

# 49
  • Мнения: 120
Боже....!!!
Все съм чувал интересни неща за този сайт....но чак толкова....
Просто зададох простичък въпрос какво да подаря на приятна колежка, с която изпитваме взаимни симпатии, които има отделни сигнали, че може да стане нещо сериозно, и накои от вас почнаха да "фантазират" ....
Благодаря на тези, които разбраха какво имам предвид и дадоха смислени и земни идеи.
Пич, щом питаш във форум, едва ли имаш простичък отговор на простичкия си въпрос Grinning Има едно нещо наречено "Google търсачка" - пишеш "подарък за жена" и на първите 2-3 страници ще намериш простички подаръчета. А когато питаш в доста женски форум - получаваш оригинални идеи за подарък! Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 442
А, това нищо не е Simple Smile
Ако си беше пуснал темата в Клюкарника, форума или щеше да ти стане любим или щеше да избягаш дим да ме няма, призовавайки на помощ не само Бог, ами и Аллах и Буда и... другите ги забравих  Mr. Green

# 51
  • Мнения: X
Единствено цветя и шоколад - да - от тези насипните по моловете, в красива опаковка.

Колажи - ужас и след 15 години брак не искам колаж да получавам, какво остава преди да има първа среща... Crazy изобщо не им разбирам модата на тези колажи... и какво точно да гледа на колажа девойчето - автора на темата? Себе си? ooooh!

За списанието думи нямам - направо отблъскващо би ми подействало.

За бижута - рано ми се види... а и парфюми, бижута, подаръци... ако държиш да си купуваш внимание и на това да е основана връзката ви натам - чудесно. Laughing

# 52
  • Мнения: 829
Голям букет цветя и кутия бонбони. Или направо букет от бонбони. По куриер, с красива картичка.

# 53
  • Мнения: 120
И все пак мога да ти препоръчам момиче, което прави хартиени букети с бонбони и даже и гривни прави от естествени камъни. Ще ти ги прати с куриер Simple Smile  аз имам и от 2-те и много ми харесват!

# 54
  • Мнения: 4 585

  Заеби големия букет цветя. Една розова пъпка говори повече от трийсе рози.
Задължително без целофан. Но зависи от възрастта на девойката.
Бяра розова пъпка върви докъм 19, по-нагоре става все по разцъфнала и по-тъмна.


Само да попитам, след като още не си я чукал, що си я нарекъл интимна?

# 55
  • Мнения: X
Винаги искрено се смея като чета публикациите Ви (вълк)  Laughing

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Защото може вече да са се целували, гушкали, натискали, говорили по-пикантни неща например  Laughing

# 57
  • Мнения: X
Май нямат никакви отношения, доколкото разбирам. Той просто точи лиги (засега).

# 58
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
интѝмен

Значение на думата интимен

интимна, интимно, мн. интимни, прил.
1. Който е дълбоко личен, съкровен. Интимни преживявания.
2. Който е доверен, свойски, задушевен. Интимен разговор.
3. Който е любовен. Интимни връзки.


Кажи нещо повече за колежката- интереси, предпочитания, тип личност.

# 59
  • Мнения: 6 214




Само да попитам, след като още не си я чукал, що си я нарекъл интимна?
И аз туй щях да питам.

И чета "задължително бял целофан" и си викам Вълка не беше такъв.  Joy Joy

Виж дали и се разширяват зениците като те гледа. В друга тема казаха, че ако е така, работата е готова.  Joy Joy

# 60
  • Мнения: 4 585
Вселена, тълкуванието ти на думата интимен влиза в дълбоко противоречие със словосъчетания като интимен гел, интимна прическа, интимни въшки и др. Какви интимни преживявания имаш с посочените?

# 61
  • Мнения: 4 198
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици. Ако тя се интересува от теб може и да си потърси превод из нета и да разбере, ако не - ще слуша само музиката...
Веднага давам  предложение (любимата ми песен напоследък)
http://vbox7.com/play:5fc068a3

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици. Ако тя се интересува от теб може и да си потърси превод из нета и да разбере, ако не - ще слуша само музиката...
Веднага давам  предложение (любимата ми песен напоследък)
http://vbox7.com/play:5fc068a3

Това с диска с музика много ми хареса! Не е твърде лично, а в същото време показва, че си вложил време, интерес и желание да я зарадваш. Другите подаръци също са хубави, но да купиш ваучер за спа отнема 1  мин, не е особено впечатляващо.
Идеята за куриера на мен лично не ми допада - всички ще видят, макар и да не се знае от кого е, и ще се започнат едни въпроси... Иначе е хубав жест, но не и ако не искат да привличат внимание. Аз съм на мнение, че по-дискретно трябва да подходи в тази ситуация.
Относно думата 'интимен' - има достатъчно значения, за да подхожда и на съчетанието 'интимна прическа' и на 'интимна колежка'. Очевидно младежа има предвид, че емоциите които го свързват са съкровени.

# 63
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Вселена, тълкуванието ти на думата интимен влиза в дълбоко противоречие със словосъчетания като интимен гел, интимна прическа, интимни въшки и др. Какви интимни преживявания имаш с посочените?

Тълкуванието не е мое, а на Речник на думите в българския език. Ако наистина не схващаш смисъла на думата, се обърни с въпроса си към авторите на въпросния речник.

# 64
  • Мнения: 4 585
Не те надценявам до толкова, та да те мисля за автор на Речник на думите в българския език. Както изглеждаше от предния ти постинг. Аз смисъла на думата я схващам. Авторът си мисля, че не.
От теб очаквах да ми отговориш защо наричаш прическата си долу интимна прическа. Не пасва на, както се разбра сега, цитираното от теб тълкувание.
Същевременно ме подценяваш, като допускаш, че аз не мога да ползвам речник и Google.
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици.
А това е кражба. Ти го подстрекаваш да наруши закон. Подстрекателството също е наказуемо деяние.

# 65
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...
От теб очаквах да ми отговориш защо наричаш прическата си долу интимна прическа. Не пасва на, както се разбра сега, цитираното от теб тълкувание.
...

Е как да не пасва на описанието "дълбоко личен"? Или интимната прическа е обществена?  newsm78

# 66
  • Мнения: 4 731
На въпроса ти дали услугата се предлага от издател, не, не се предлага. Има такива сайтове и фирми, които имат шаблони на различни вестници и списания и с помощта на програми за редактиране на изображения, поставят снимка по желание на клиента.

Може ли един такъв сайт да видя за какво точно иде реч? Познавам няколко души, на които много ще им допадне идеята, а в приятелския кръг, в който се движа, имаме нужда от свежи идеи за подаръци. Мерси предварително!

# 67
  • Мнения: X
На въпроса ти дали услугата се предлага от издател, не, не се предлага. Има такива сайтове и фирми, които имат шаблони на различни вестници и списания и с помощта на програми за редактиране на изображения, поставят снимка по желание на клиента.

Може ли един такъв сайт да видя за какво точно иде реч? Познавам няколко души, на които много ще им допадне идеята, а в приятелския кръг, в който се движа, имаме нужда от свежи идеи за подаръци. Мерси предварително!

Попадала съм през годините на такива сайтове, но не знам имената им, защото на мен идеята не ми допада и не съм се възползвала от услугите им. Потърсих сега и намерих този. Има рамки, директно прикачваш снимка. Сайтът ти я поставя в избраната рамка. Запазваш я на устройството си и можеш да отидеш директно да ти я отпечатат от флашка например. Така не плащаш нищо за изработката, защото си я правиш сама.


(можеш да напишеш в google рамки за снимки, списания и ще намериш много и различни)

# 68
  • Мнения: 4 731
Благодаря, ще разуча въпроса.

# 69
  • Мнения: 1 698
Конкретен съвет не мога да ти дам, но бих те посъветвала на първо място да си особено дискретен. Трепетите на работното място, дори напълно искрени и със сериозни намерения са обект на много клюки, слухове, а на Запад в много фирми самата политика на фирмата ги заклеймява. Чувала съм за случаи, при които шефът извиква двамата влюбени и им поставя ултиматум единият да напусне доброволно, за да не се стига да проблеми в работата.
Ако имаш сериозни намерения към момичето покажи му, че я харесваш и намери начин да я поканиш да излезете някъде насаме. Може да е нещо неангажиращо - разходка, кафе, не те съветвам да е вечеря на свещи, защото е доста задължаващо. Поговорете си за живота, вселената и всичко останало и така ще разбереш накъде вървят нещата. Пишеш, че си малко над 30, а тя е окол 20. Това пердполага, че разликата между вас е повече от 10 години. Това не е проблем, но е много вероятно момичето все още да не се замисля за сериозни взаимоотношения, за каквито ти може би вече си готов. При всички положения като зрял мъж трябва да я спечелиш с кавалерство, интелект и добро отношение. Така ще си много напред пред голяма част от нейните връстници, които не могат да й дадат това, имат повърхностни и мимолетни намерения и не знаят още на кой свят се намират. Ако е умна и зряла жена, която знае какво търси, ще го оцени. Ако не, приеми, че така е било писано и те чака нещо по-добро.
Повече от ясно е, че тази среща не трябва да става достояние на колегите ви.
За подарък - мисля си да й изпратиш красив букет, може да не е много голям, на личния адрес с картичка с поздравление и нещо шоколадово. Ако тя има някакви по-специални интереси и вкусове, например интересува се от археология, може към букета да й подариш някаква интересна книга в тази област или диск от типа музика, която я вълнува. Ако обаче девойката е молна пеперуда и интересите й се изчерпват до модни дрешки и козметика, забрави.
При всички положения трябва да запазиш достойнство и най-вече дискретност. Личните ти трепети, още повече преди да си сигурен, че са споделени не трябва да стават достояние на други хора.
Успех!

# 70
  • Мнения: 4 585
...
От теб очаквах да ми отговориш защо наричаш прическата си долу интимна прическа. Не пасва на, както се разбра сега, цитираното от теб тълкувание.
...


Е как да не пасва на описанието "дълбоко личен"? Или интимната прическа е обществена?  newsm78
Ами ще река, че четеш речника като дявола евангилието.
Тоя текст, изискванията в него са сварзъни с логическо И. Булева алгебра учила ли си?
1. Който е дълбоко личен, съкровен. Интимни преживявания.
Прическата на туй ти ту и гела за него са лични, но не са интимни. По твоята логика и телефонът ми е интимен.

# 71
  • Мнения: 120
Вселена, тълкуванието ти на думата интимен влиза в дълбоко противоречие със словосъчетания като интимен гел, интимна прическа, интимни въшки и др. Какви интимни преживявания имаш с посочените?
Ти си в страааашна заблуда Grinning Човече, замисли се малко.. Прическата, която си правиш там долу на всички ли я показваш? И как ти се струва това - Интимни чсти (знаеш, за какво говоря) следователно е = Интимна прическа = Интимен гел
Следиш ли логиката в това? Или не можеш?

# 72
  • Мнения: 993
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици. Ако тя се интересува от теб може и да си потърси превод из нета и да разбере, ако не - ще слуша само музиката...

Това с диска с музика много ми хареса! Не е твърде лично, а в същото време показва, че си вложил време, интерес и желание да я зарадваш.

Хмммм newsm78, няма да е лично, ако й подариш летните хитове на 2015-а или най-добрите траш-метъл парчета на всички времена, например... Обаче, ако компилацията започва с "Je t'aime, moi non plus..." и продължава в същия дух... си става вече много лично и думите са излишни. Преди години получих 2 касетки с подобно съдържание, сега с нет-а и USB-тата е още по-лесно...

# 73
  • Мнения: X
Не се занимавай с подаръци, няма да ти пусне. Friendzone-нат си.

Общи условия

Активация на акаунт