за кутийките с дозички за АМ?

  • 5 625
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Бихте ли ми обяснили тези кутийки могат ли да се стерилизарат? И изобщо, не е ли по-нехигиенично да се премества АМ от контейнерчето, в което си е?

# 31
  • София
  • Мнения: 15 198
дайте снимка на тия кутийки, моля!

Предполагам, че Авент-ската е тази от сайта им:
http://www.avent.com/uk/en/bottlefeeding_accessories.php

# 32
  • Мнения: 1 110
И кутииката на Avent и тази на  Nutrilon ги слагам в стерилизатора и са ОК. За по -сигурно прочети на упътването на етикета преди да купиш. Кутииката на Авент е с 2 купички - едната е с 3 деления и тя се слага в друга която си е купичка обикновена, та може и така да се ползва само като купичка с капаче. Ама че го обясних.... дано да се разбра Rolling Eyes

# 33
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Най-лесния вариант е Ам в шишето, от което пие детето (задължително да е сухо шишето) и в термосче водата нужното количество. Сипваш водата в шишето и готово. Hug
До сега не съм се сетила. Преди като бяхме само на АМ носех и термоса и кутията и шишето  Crazy

# 34
  • Мнения: 1 014
Още една идея, ако няма от специалните кутийки за АМ. Кутийките за риболовни принадлежности (за баласт и кукички) са точно такива - с отделенийца и мърдащо се капаче отгоре. Биха свършили чудесна работа и вероятно са съвсем евтини, а и ги има във всеки магазин за риболовни такъми.

Аз не бих препоръчала такава кутийка, все пак пластмасата, от която е изработена не е за хранителни цели и не би трябвало да се използва за такива, особено за бебе. По същия начин стои и въпросът с чашките за стерилна урина. Може да съдържат в състава си вредни за здравето компоненти - затова на пластмасовите кутийки и чашки обикновено е отбелязано, че са за хранителни нужди - един такъв знак виличка и лъжичка или е изписано с думи.

# 35

tezi kutiki sa na AVENT i naistena e mnogo udobna

тези кутийки са на AVENT и наистина е много удобна

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 16:58 от Vivi

# 36
Аз имам такава на Авент-http://www.avent.com/uk/en/bottlefeeding_accessories.php-най-горната картинка.Има 3 деления и там слагаш необходимата доза от млякото.Капачето е с "клапичка" отгоре и просто завърташ и изсипваш.После можеш да използваш кутийката,като махнеш вътрешния разделител.
Общо взето можеш спокойно и да не си купуваш.

# 37
  • Мнения: 2 677
Най-лесно ми е сухото количество АМ в едното шише, водата в друго шише (или термос) и после само "джуркаев".  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 865
И аз ползвах такава, с три отделения и капаче отгоре, което си въртиш върху деленията, много е удобна. Моята е на Бебе Комфорт, може и кашата да си сипваш вътре, изсипваш в шишето и чиста работа. Събира по 7 м.л. Препоръчвам ти я горещо, особено през лятото за дълги разходки в парка, когато се налага да я храниш 2 пъти.

Купих я навремето от Малечко, около 12 лева ми се върти из главата, ама не помня точно  newsm78
и аз ги видях в малечко.струват 10лв и изглеждат много удобни newsm78

# 39
  • Мнения: 128
Имам такава на Chicco с три отделения. Много е удобна.

# 40
  • Мнения: 451
Аз имам от контейнерите на Бертони. Четири броя в комплект, 2-3лв струват. Има ги в Хит. Много е удобно, слагам си нужното количество вода в шишето и съответното млеко в контейнера.Предполагам всеки друг тип съд ще свърши същата работа.

# 41
  • Мнения: 553
Аз също имам такава кутийка  Peace
Моята е на "Бертони" и струва 4 лв. Купена е от "Бебе +" в Дианабад. Мога да кажа, че това е една от най-добрите ми покупки. Синът ми все още пийва млекце през ноща и ми е много удобно да сипвам направо млякото в шишето. Когато беше по-малък носех навън термос, шише и кутийката  Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 718
Аз имам такава на Mothercare и една на Чико. Много са удобни.

# 43
  • Мнения: 50

И аз вчера си купих такава кутийка на АВЕНТ и веднага я ползвахме на следобедната ни разходка.

Много е удобно и не съжалявам че дадох 15 лева тък като ползвам и стерилизатор и шишета на АВЕНТ и си я стерилизирам.

# 44
  • Мнения: 2 249
има и на чиполино-струва към 3 лева-много е удобна-има я в пигихауса и в хиполедна със сигурност
ази на авент е малко поголяма и е 12лв иначе върши същата работа

Общи условия

Активация на акаунт