Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора

София

Хайде "лунатички"  Laughing   bouquet
има желаещи да се стягаме от рано и да се подготвяме психически...за това ето темичката и да се готвим за поредния 24-часов глад....дано има повече издържали този път...успех на всички
 Peace   bouquet   bouquet   bouquet
Цитирай

София

Я гледай как забравих,че някои незнаят от кога е  ooooh!
значи на 22.03 вечерта от 21:11 24 часа глад...което ще рече,че кой ял-ял до 21 в сряда и целия четвъртък забравяте папуто... Peace
Цитирай

Пловдив

ауч,точно в четвъртък не е зле да съм хапнала,че ще се търкалям пред консула Rolling EyesКато не ям съм малко лоша,та да не взема да го напсувам ако ме ядоса Twisted Evil
Цитирай

Има много детски смях.

Хайде на гладаааааа.
Пу първа  ( след авторката на темата, ъф корс) Crazy
Цитирай

Има много детски смях.

Изпревариха ме, пу втора значи Flutter
Цитирай

Пловдив

Хайде на гладаааааа.
изпреварих те със секунда hahaha
Цитирай

Варна

И аз май ще го пропусна този път - че съм на изпит цял ден в четвъртък, но пък от друга страна ако ще съм там цял ден може и да не ям от напрежение както става по-принцип  newsm78
Цитирай

Има много детски смях.

Хайде на гладаааааа.
изпреварих те със секунда hahaha

Е, все пак съм в почетната тройка bowuu
Цитирай

София

И аз съм отново с вас ,момичета.  Laughing
Цитирай

Пловдив/Свиленград

Их, жалко, не съм в челната тройка, ама и аз с вас. Смъкнатите килца си ги връщам обаче съм упорита  Naughty
Цитирай

София

Абе, много взе да ми харесва този глад, нямам търпение да дойде Wink Тежко ми е, трудно ми е, ама после се чуствам една лееека и ефирна...а сега като съм се надумкала си казвам айде да идва деня за гладуване по-скоро Hug
Цитирай

Paradise

и този път съм на линия, дано да е по-добър резултатът, че последният път мноого малко мръдна кантарът Confused
Цитирай

Добрич

И аз ще се включа , че този месец май бая се поотпуснах, време е де се стегна малко.Така че бройте и мен.
Цитирай

София

И аз ще я правя, щото искам да стана една такава ефиииииирна като МИЯ Mr. Green

Само че тоя път ще е по-трудно от обикновено. На 22 и на 23 имаме рождненнички в офиса, едната от които е шефката Rolling Eyes Аз от днес започнах подготовката, цял ден на чай и кафе с мляко, 1 активия и 1 солети  Laughing нема що голям глад му ударих  hahaha но като се има предвид, че можех да съм изяла 2-3 сандвича, пици, гевреци, банички и т.н. нещинца, направо си гладувах  bowuu
Цитирай

София

Аз пак ще се опитам. Пък да видим. До сега все се излагах  Embarassed Ама си имам оправдание с кърменето...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора