Лунна диета- 22.03..част...поредна...

  • 5 248
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 485
Уф, отдавна не съм правила лунната диета и съм забравила newsm78 от кога до кога се гладуваше  ooooh! Ако съм разбрала правилно трябва да се гладува утре от 9 до 23.03 до 9.00
Правилно ли съм разбрала или не Embarassed

Да правилно си разбрала - гладува се 24 часа от часа който е обявен на съответната фаза
т.е. от 21:11ч на 22.03 до същия час на 23.03
Като е хубаво да не се натъпкваш с храна преди този час и след като минат часовете на гладуването  а да речем половин ден или един ден преди и след това да си на лека храна за да се подпомогне изхвърлянето на вредностите и да не се стресира организма

# 31
  • Мнения: 1 006
Я сега, като на абсолютен новак  Embarassedи пълен профан Embarassed ми обяснете - съвсем нищо ли - т.е. чай, кафе, мляко може ли?Плодове? Или съвсем чист и натурален ГЛАД?
Чакам отговорите ви?
Мерси!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 178
И аз ще я правя, щото искам да стана една такава ефиииииирна като МИЯ Mr. Green
За да станеш ефииииирна като мен, още дълги години трябва да гладуваш hahaha Мъжът ми каза, че не те виждал напоследък, защото съвсем си била изчезнала от гладуване Heart Eyes
Съжалявам за офф-а, но не се стърпях
За съжаление съм си върнала 0.5кг. от последното гладуване, явно с намаляване на килограмите ще става по-трудно.

# 33
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
....... явно с намаляване на килограмите ще става по-трудно.

Колкото по- малко килограми остават до заветната цел, толкова по- трудно се свалят!!! Twisted Evil Close #Cussing out

# 34
  • Виена
  • Мнения: 1 247
И аз съм фен на това гладуване, момичета! Нека да спомена за кърмещите мами особено, че могат да приемат прясно изцедени сокове (в техния случай е задължително!). Но не и готови, каквото и да пише на опаковката им. Може чай, може кафе, неподсладени, естествено. Но непременно трябва да се пие много вода.

# 35
  • Мнения: 2 956
Я сега, като на абсолютен новак  Embarassedи пълен профан Embarassed ми обяснете - съвсем нищо ли - т.е. чай, кафе, мляко може ли?Плодове? Или съвсем чист и натурален ГЛАД?
Чакам отговорите ви?
Мерси!

значи може фрешове (ако можеш без тях и по-добре де,стига да не кърмиш) , може кафе-неподлсадено, чай-също неподсладен и мнооооого вода,ама много...бях чела някъде,че ако е за първи път могат да се изядат до 2 ябълки за деня... Peace успех

# 36
  • Мнения: 2 956

П.С. Евридика, ти няма ли да си сменяш лентичката вече?
[/quote]


ами незнам  Sad...ще се меря в четвъртък...или петък..... newsm78


# 37
  • Мнения: 1 006
мерси на евридика за отговора. май ще взема да пробвам, въпреки че днес така добре похапнах на закуска Crazy
но, ще огранича днес хапването и утре дано успея!
Благодаря!

# 38
  • Мнения: 1 704
Мъжът ми каза, че не те виждал напоследък, защото съвсем си била изчезнала от гладуване Heart Eyes
Съжалявам за офф-а, но не се стърпях
верно, че ме подмина оня ден на улицата и аз се чудех що не ме вижда  Joy

# 39
  • Мнения: 1 120
С вас съм, благодаря ви , че ме настроихте от днес Grinning

# 40
  • Мнения: 1 704
Настройвам се от днес с 1 кисело мляко 0,1 % и 1 ябълка. Взела съм си и корнфлейкс да си хрупкам, ако много огладнея  Grinning

# 41
  • Мнения: 2 125
Хайде и аз в кюпа yesyes

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бройте ме и мен

# 43
  • Мнения: 23
и аз и аз..  нали и без това от 13-ти съм на плодове и чай. Какво толкова и без това не ям ... дано не ми стане лошо Praynig

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 15:11 от mayamaya

# 44
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Запис, запис....записах се и аз. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт