Лунна диета- 22.03..част...поредна...

  • 5 245
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 310
Bifana сайта ми изглежда полезен. Колкото до ябълките:аз ям най-много две

# 76
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Как сте, лунатички? Мислите ли за хапване или перспективата за лято ви мотивира в битката с излишните килца?  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 67
хайде отново да погладуваме че миналиа път свалих 2кг Grinning,само вода и кафе.,никакви ябълки и т.н. чувството на кантара си струва Sunglasses

# 78
  • Мнения: 1 809
Аз просто съм се настроила,че няма да ям днес и това е.Силно се надявам да издържа и този път PraynigХайде,успех на всички Peace

# 79
  • Мнения: 1 464
Аз започнах от вчера на обяд само на течности,всъщност вода+1 мляко с нес.Сега излизаме с малката и до обяд пак ще съм на едно кафе и мин .вода. Между другото съм -1кг,но аз имам доста да свалям така че Rolling Eyes
Успех момичета! Peace

# 80
  • Мнения: 381
Добро утро и този път съм с вас.Дано устискаааааааам PraynigАма да питам понеже пия Хром и влакно днес да ги пия ли или не newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 2 896
Айде и аз днес ще гладувам...Ама толкова демотивиращо ми действа големия брой килограми...то да бяха 5-6, ами са цели 14.... Confused Confused Confused

# 82
  • Мнения: 1 809
Добро утро и този път съм с вас.Дано устискаааааааам PraynigАма да питам понеже пия Хром и влакно днес да ги пия ли или не newsm78
И аз това се чудех,но реших да ги пия.Дори смятам да пия вместо по 2табл. 3 пъти ,ще пия по една по на често.Предполагам,че така ще ми е по-лесно да се справя с евентуален зверски пристъп на глад Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 6 791
Хайде, и аз започнах. До тук 2 кафета + фреш грейпфрут. Още не съм се претеглила,ама ей сега ще се метна на кантара. Crazy

# 84
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Добруютро и от мен.
Хайде, девойки, останаха по- малко от 12 часа Laughing то направо си е минало вече Joy
До момента- две огромни дозе кафе с мед, естествено.
Като се събуди дребното, ще ходим да пазарим плодове за фрешчета. Wink
Успех на всички! Hug

# 85
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Вие на вода ли ще карате само???

При мен е абсурд да изкарам само на вода, а не би било зле... Thinking
Аз карам на кафе  и чай с мед- и двете, много вода и 1-2 фреша. Peace

# 86
  • Мнения: 310
Здрасти от мен. До сега устисках само на вода. Надявам се, че няма да се изкуша да хапна нещо като изляза  Embarassed

# 87
  • Мнения: 505
хайде да повдигна духа на гладуващите....дръжте се хубавици.... с повечко водица и разходки ще разсеем чуството за глад... Hug

# 88
  • Мнения: 2 956
Здравейте лунуващи момичетаааа  Hug
държите ли се? то е още раничко де...обаче така е по-лесно като започва от вечерта..в смисъл да изкара човек първо ноща докато спи и после някакви си 12 часа...а обратния вариант лично на мен ми е по-труден  Sad
по въпроса за хрома и влакната и аз си ги пия...чудих се,чудих се и реших,че не би трябвало да навреди.. newsm78
даже си купих 1 чай .... newsm78 как му беше името... аха...Пу-ерх Ърл грей или нещо от сорта,ма не ми се ходи до другата стая сега да видя... бил много добър за слабееще люде..

Бифана сайта си е фейворитс направо   bouquet   bouquet
 
хайде дръжте се и успех на всички...този път да няма предали се и  Embarassed се...
   bouquet   bouquet   bouquet

# 89
  • Мнения: 2 125
Здравейте и от мен!
Аз снощи нещо забравих, та се усетих към 22.00 ч., но до сега съм само на кафе и цигари #Crazy, а снощи само на салата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт