Харесва ли ви името Константина?

  • 2 212
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
  HugЗдравейте, сладурки? Какво мислите за името Константина? Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 270
  HugЗдравейте, сладурки? Какво мислите за името Константина? Благодаря!

Харесва ми името, но мисли за краткия му вариант и дали ще ти харесва. На моя позната с това име, на галено й казват Ина.

# 2
  • Мнения: 4 706
Тук е много разпространено, краткото е Кося. И не ми харесва нито дългото, нито късото. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 686
 На мен ми е прекалено дълго. Особедно и ако второто и третото са дълги. Пък и имена започващи с КОН не ми харесват. Като цяло име звучи хубаво, но едва ли някога през живота му ще го нарече някои така.

# 4
  • Мнения: 4 270
Тук е много разпространено, краткото е Кося. И не ми харесва нито дългото, нито късото. Rolling Eyes

Къде е това "тук"?

# 5
  • Мнения: 1 473
Не, не ми харесва. Детето ще се затруднява да си казва името в първите години. Може да му казват Тина или Тинче на галено. Има други хубави имена с буквата К. Например на мен ми харесва Косара, Кристина, Калина, Камелия, Красимира, Катерина, Катя, Катрин. Тези се сещам на първо време

# 6
  • Мнения: 10 874
Не ми харесва, основно защото е дълго. Има нещо и в звученето, което не ми допада, но не мога да обясня точно какво. Peace

# 7
  • Мнения: 4 706
Тук е много разпространено, краткото е Кося. И не ми харесва нито дългото, нито късото. Rolling Eyes

Къде е това "тук"?
Благоевград.

# 8
  • Мнения: 4 270
Тук е много разпространено, краткото е Кося. И не ми харесва нито дългото, нито късото. Rolling Eyes

Къде е това "тук"?
Благоевград.

Ха! Не бих допуснала...

# 9
  • Мнения: 54 063
Тук е много разпространено, краткото е Кося. И не ми харесва нито дългото, нито късото. Rolling Eyes

Къде е това "тук"?
Благоевград.

Имам колежка от там, с това име.
Всички я знаят като Ина.

Харесва ми Константин. Heart Eyes
Но женския вариант е много дълъг.

# 10
  • Мнения: 505
Хубаво е , но наистина е много дълго.

# 11
  • Мнения: 1 986
Не ми харесва.

# 12
  • Мнения: 720
Не. Харесвам Константин за момче, но в женския вариант не ми допада.

# 13
  • Мнения: 2 805
Не. Много ми е измислено. И като цяло не харесвам "женските" варианти на мъжките имена.

Например:
Калояна
Бояна
Владимира
Божидара

# 14
  • Мнения: 5 259
Това е мъжко име с -а отзад. Не ми харесват такива. Има толкова красиви и нежни имена за момичета!

Общи условия

Активация на акаунт