Въпросче за прането?!

  • 1 767
  • 49
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Дъщеря ми е на 1 и 8 месеца и се питам откога мога да пера прането й с праха, с който пера нашето, а не с бебешки и откога са смесва в една пералня детското с останалото пране? Споделете!

# 1
  • Мнения: 3 740
Доколкото си спомням, започнах да пера дрехите на децата с нашите горе-долу по времето, когато проходиха. Така или иначе се търкалят навсякъде, едва ли точно смесването на прането им е проблемът.

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз пера от самото начало с нашите дрехи, съответно - с нашият прах...

# 3
  • Мнения: 505
и аз само в началото ...някъде докъм 6-7 месец перях отделно с бебешки прахове...но вече в общият кюп с Ариел или Персил....като гледам не се е появил някакъв проблем от това... newsm78

# 4
  • Мнения: 2 910
Аз все още пера дрешките на дъщеря ми отделно.

# 5
  • Мнения: 46 403
Детските пера заедно с нашите и с нашия прах за пране, от 4 месец, ако сега имам дете, въобще няма да купувам бебешки прахове и да пера отделно  Naughty най-много първия месец самостоятелни перални, но на бебешките прахове  ignore2

# 6
  • София
  • Мнения: 39 674
Само 1вия месец перях нейните отделно, че даже и на ръка... после едно голямо гладене.
След това всичко в пералнята, с нашия прах.

# 7
  • Мнения: X
Детските пера заедно с нашите и с нашия прах за пране, от 4 месец, ако сега имам дете, въобще няма да купувам бебешки прахове и да пера отделно  Naughty най-много първия месец самостоятелни перални, но на бебешките прахове  ignore2
newsm10Само ,че аз издържах 2 месеца и не мисля този път да го правя

# 8
  • Мнения: 7 430
До към 4-5 месец перях на малкия прането отделно - тук няма детски прахове и го правех с такъв като за нас.
Като се роди бебо номер 2  Heart Eyes най-много да пера на двамата бандита заедно дрешките Wink

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Продължавам да пера детските (2г 8м) самостоятелно просто, защото са голямо количество и пълнят една пералня (че и остава). Но ако се наложи, смесвам с нашите дрехи без колебание.

# 10
  • Мнения: 4 187
Пера дрехите на Рая отделно, но винаги събирам достатъчно за една пералня, използвам един и същи прах за нейните и за нашите дрехи.

# 11
  • Мнения: 1 059
беше на 8-9месеца когато спрах да му пера дрехите с бебешки прах и почнах снашия

# 12
  • Мнения: 364
беше на 8-9месеца когато спрах да му пера дрехите с бебешки прах и почнах с нашия

и аз така!  Laughing

# 13
  • Мнения: 8 505
Откакто се е родила,пера дрехите и с нашите прах и омекотител.Никога не съм купувала бебешки.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На двете госпожици дрешките ги пера заедно. Бебешки прахове съм ползвала само 2-3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт