Лидл ::67::

  • 113 449
  • 783
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 68 583
Да, начини има разни за приготвянето...Аз споделих, че има кожа, за да не остане някой, който не е вземал от там сьомга, неприятно изненадан, като отвори пакета...като една приятелка. Peace

# 676
  • Мнения: 493
сьомгата в лидл уж е филе, а последният път намерих кости в нея, като взимах намалена в края на април и се разочаровах

кожата много лесно се отлепва ако само за няколко секунди се сложи върху тефлонов тиган

# 677
  • Мнения: 12 624
Някой има ли мнение за уок тигана, който е в брошурата от 3.08?
Нямам представа дали е пускан и преди и много му се чудя дали си заслужава парите...
Според мен напълно си заслужава. Ползвам го в 90% от случаите, в които се налага да използвам тиган. Сега лятото само с него - месо на късчета без мазнина докато приготвам салатата и хоп! вечерята е готова Simple Smile
Благодаря за отговора, значи ще се пазарува Simple Smile

# 678
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Днес взех два броя рол-они на Cien от 1.39лв, бяха с табелка (до касата) -12%, но после гледам бележката - няма приспадната отстъпка?!  Crossing Arms
Не съм сигурен на 100% каква им беше редовната цена, но на бележката не се ли изважда отстъпката?

Най-вероятно цената е била с отстъпката. Изважда се само при преоценени (а не промоционални) стоки със залепен червен/оранжев етикет върху опаковката за 30 % или 50 % намаление. Всичко останало е предварително вкарано в системата.
Не е точно така. Преди няколко дни си взех кутийка безалкохолно от касите, намалено на 53 ст. На касовата бележка пишеше рецовната цена 59 ст. и отдолу: осъпки 6 ст. Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 10 302
Днес ми се развали ютията и си спомних че в Лидъл имаше едни на  PFAFF. Пускали ли са ги скоро и има ли отзиви?

# 680
  • Мнения: 47 963
Скоро ги пускаха и аз съм доволна

# 681
  • Мнения: 27 441
Обаче мисля, че вече свършиха ютиите на Пфаф. Сега има на Силвър Крест.
Някой знае ли състава на поничките с бялата глазура и шок. пръчици? Пише ли го някъде както на хлябовете например?
+ 1 за пилата "кубче" с цифрите от 1 до 7. Heart Eyes Номер 7 така хубаво ми полира ноктите, че и за нула време. Shocked  Досега не съм имала полираща пила която така добре да се справя! Simple Smile

# 682
  • София
  • Мнения: 4 547
Днес специално отидох за сорбе. Взех с манго и много ми  хареса. Разбира се накупих и една торба други неща. Grinning

# 683
  • Мнения: 77
Имате ли мнение за маратонките Umbro дали са качествени?

# 684
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Имате ли мнение за маратонките Umbro дали са качествени?
Пак ли ще ги пускат? Аз май пропуснах да разгледам новата брошура...

# 685
  • Мнения: 63
Днес взех два броя рол-они на Cien от 1.39лв, бяха с табелка (до касата) -12%, но после гледам бележката - няма приспадната отстъпка?!  Crossing Arms
Не съм сигурен на 100% каква им беше редовната цена, но на бележката не се ли изважда отстъпката?

И аз така- вчера си купих бутилка за вода, която има 30% намаление, но на бележката беше с редовна цена и никъде нямаше отстъпката. Видях чак в къщи, но си запазих бележката и стоката.

# 686
  • Мнения: 268
Момичета да ви питам нещо...миналото лято пускаха детски комплекти бельо.виждали ли сте или още не са ги пуснали newsm78. а може и да съм изтървала примоцията Mr. Green
Който е купувал моля да сподели доволен ли е  bouquet

# 687
  • София
  • Мнения: 8 637
Взех днес играчката с металните канали с мънистата.
Още не съм я сглобила, изглежда симпатична.

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 1 179
Аз взех дъската днес. Много съм доволна. От едната страна е черна, за писане, с часовник. От другата е бяла магнитна, с фулмастер за писане. Има тебешири, гъба, цифри и фулмастер в комплекта. Малкия за сега ще я ползва само за драскане с тебеширите. За 22 лв е супер изгодна покупка.

# 689
  • Мнения: 17 972
Аз взех дъската днес. Много съм доволна. От едната страна е черна, за писане, с часовник. От другата е бяла магнитна, с фулмастер за писане. Има тебешири, гъба, цифри и фулмастер в комплекта. Малкия за сега ще я ползва само за драскане с тебеширите. За 22 лв е супер изгодна покупка.

Бялата част гланцирана ли е или грапава?
Грапавите много бързо са захабяват, имаме такава, но искам гланцирана, затова питам Peace

Общи условия

Активация на акаунт