Криолиполиза!

  • 51 335
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте! Какво мислите за Криолиполизата? Имам натрупване на мазнини в коремната област и не мога с нищо да отслабна там. Ще се радвам, ако има правили тази процедура да сподели.

# 1
  • Мнения: 11 336
Изследва ли се за инсулинова ресистентност? При този здравословен проблем се качват там килограми и са много упорити за сваляне  Peace

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте! Преди месец и нещо реших да пробвам криолиполиза на две зони - корем и паласки в салон Нирвана.....Еми големите обещания с нулев ефект! Само да спомена - първите 2 седмици след процедурата реших да ускоря ефекта като правих по 1-2 пъти на ден по 100 коремни преси, мажех зоните с крем за стягане и пия ликуид фор фит....Еми нито 1 см няма намаление в обиколката.... Не си давайте парите на вятъра!!!

Последна редакция: нд, 19 юли 2015, 22:56 от rumbird

# 3
  • Мнения: 767
Колко процедури направи?

# 4
  • Мнения: 3
Здравейте! В рекламата, а и на живо ме увериха, че 1 процедура е достатъчна, максимум 2 можело, но не повече! За това аз реших да си направя 1 процедура на 2-те ми проблемни зони. Интересното беше, че за 70 минути на зона, въобще не достигнах въпросните -8 градуса на замразяване, а максимум до -4, -5, което ми казаха, че уж било индивидуално. Първите 5-10 минути от тези 70 минути на зона бяха най-неприятни, защото прави силен вакуум на мястото. Като приключих казаха, че можем да стимулираме отслабвамето, като посетя при тях някакъв инфрачервен уред или масажи.....аз отказах да давам още много пари и реших сама вкъщи да го правя. Но както казах вече, нямам нито 1 см намаление на обиколката, нито в корема, нито в паласките, а уж след 30 дни трябвало да има намаление с 30% на зона! Но пък има и друг момент....казаха , че при всеки намаляването е индивидуално, зависи от метаболизма с каква скорост ще изхвърли тези замразени и стопени мазнини. Затова стимулирах с ликуид фор фит и масажен крем.... Може би просто моя метаболизъм е адски бавен и ефекта ще е уталожен във времето.

# 5
  • Мнения: 767
 Не съм си правила,но чета че са необходими поне 5 процедури,може и повече,през около 2 седмици.Мисля че в  салона са те подвели за очакваните резултати.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте! В рекламата, а и на живо ме увериха, че 1 процедура е достатъчна, максимум 2 можело, но не повече! За това аз реших да си направя 1 процедура на 2-те ми проблемни зони. Интересното беше, че за 70 минути на зона, въобще не достигнах въпросните -8 градуса на замразяване, а максимум до -4, -5, което ми казаха, че уж било индивидуално. Първите 5-10 минути от тези 70 минути на зона бяха най-неприятни, защото прави силен вакуум на мястото. Като приключих казаха, че можем да стимулираме отслабвамето, като посетя при тях някакъв инфрачервен уред или масажи.....аз отказах да давам още много пари и реших сама вкъщи да го правя. Но както казах вече, нямам нито 1 см намаление на обиколката, нито в корема, нито в паласките, а уж след 30 дни трябвало да има намаление с 30% на зона! Но пък има и друг момент....казаха , че при всеки намаляването е индивидуално, зависи от метаболизма с каква скорост ще изхвърли тези замразени и стопени мазнини. Затова стимулирах с ликуид фор фит и масажен крем.... Може би просто моя метаболизъм е адски бавен и ефекта ще е уталожен във времето.

Здравей! В крайна сметка имаше ли резултат. Запазила съм си час за тази процедура след 2 дни и много се надявам да е ефективна!  Praynig От видеото изглежда почти магическа...

# 7
  • Мнения: 3
@MelisaDi, доволна ли си от криолиполизата? Ефекта продължителен ли е или след него има натрупване на мазнини на други места по тялото?
Четук тук някъде, че на някаква жена мазнините й останали на замръзнали буци по корема Astonished

# 8
  • Мнения: 1
На една и съща зона се правят до 3 процедури през 1 месец. След това, ако искате да повторите зона трябва да се изчака около 6 месеца. Резултатите са строго индивидуални и се появяват след около 90 дни. В периода след процедурата се пият много тречности. Ускоряване на резулатите спомага хранителен режим и тренировки, но не са задължителни. Както не са задължителни и другите процедури, които могат да се прилагат като отделни процедури или поддържащи.

# 9
  • Мнения: 88
Момичета, къде е описан случая със замръзналите буци в корема?
Някоя от вас  имала ли е странични ефекти от криото? Ще съм ви благодарна  на отговор?

# 10
  • Мнения: 33
Здравейте, аз си правих преди години криолиполиза плюс Венус Легаси плюс LPG...  Самото крио-  лежиш си 40 минути-час. Аз правих на бричове и паласки. След самата процедура бричовете не ме боляха, но на паласките беше ужасна болка. Лично аз разлика не намерих-може би съвсем малко на единия брич, но нищо, особено, нищо което да си заслужава. Известно време след това има една огромна синка на бричовете, и носих специашни стягащи чорапогащници.След криото и спортувах(аз попринцип спортувам не много 1-2 пъти в седмицата), и масажи си правих. Лично на мен по-добре ми действат масажите, а знаем че всичко става с храненето. Процедурата не е скъпа (зависи къде, но като цяло няма голяма разлика в самия уред), така че за стимул пробвайте ! Ще се вдъхновите за спорт/правилно хранене.

# 11
  • Мнения: 914
Преди две-три години правих една или две процедури и след известно време забелязах някакъв ефект.
Майка ми я изгориха, така де замразиха - но беше като от изгоряло рани (вероятно така изглежда по-тежко измръзване) така че трябва да се внимава с времето и температурата наистина

Общи условия

Активация на акаунт