Levis или Alpina латекс

  • 1 673
  • 4
  •   1
Отговори
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Коя марка интериорен латекс бихте ми препоръчали? Преди 8г. боядисвахме стаите с Levis и с български латекс и разликата беше от земята до небето. Вярно, че левис бяха доста по-скъпи, но във всичко бяха по-добри. Сега обаче има много нови марки на пазара. Видях че има на Alpina. Кои според вас са по-за предпочитане като качество -цена. Отворена съм и за нови предложения.

# 1
  • Мнения: X
Аз съм много доволна от Duluxe. Цвета стана уникален, тавана също боядисахме със същата марка. Мисля, че си оправдаха цената (5 литра за около 100 лв. и малко за стените, около 50 лв. бял латекс за таван), виждам, че си се насочила към същия клас латекс, така че която и да вземеш няма да сбъркаш. Аз се чудех за Левис, но се влюбих в цвят на дулукс и това реши колебанието.

# 2
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
И двете марки ги гледах днес, но въпреки че и за двете казват че имат 20 000 цвята, аз не успях да си харесам цветът който искам от мострите които са изложили. Проблема е в луминисцентното осветление в магазина. Прдният път като боядисвахме в магазина боята изглеждаше едно, но като го нанесохме на стената беше ужасно. Занесохме го обратно в магазина и ни обясниха от къде идва проблема и ни посъветваха да си го разредим с бяла боя до нюанса който търсихме и така и направихме. Явно и двете марки са еднакво добри и просто трябва да се доверя на едната.
Теичка, ти как си избра цвят? Мостри ли си взе за в къщи или търсеше определн цвят и си го намерила при Дулукс?

# 3
  • Мнения: X
Взех си мостри от магазина, а и по принцип цвета ми е любим - пепеливо розово мат. Но си права, зависи и от осветлението. Нашето помещение е спалня.

# 4
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Аз харесах много светло пепеляво за детската стая. За спалнята едната стена ще е тъмно червено а останалите зелено пастелно. Проблема е че на мострите изглежда ОК но след като се сложи на стената ако е много светла стаята и цветът на стената се изсветлява като го огрее слънцето.
За боите май ще са Левис че в магазина имат промоция 2+1 безплатно, а на нас като ни трябва голямо количество не е за пренебрегване.

Общи условия

Активация на акаунт