С какво ви дразнят свекървите-46

  • 66 948
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 7 146
HappyKali,
мъжете разнасят инфо в двете посоки. И ако някоя страна се раздразни, има 2 варианта:
1. зашо се дразни, като знае, че Е истина;
2. Защо се дразни, като знае, че НЕ Е истина.  Joy
и май са прави...

Да, да, именно това имах предвид... Не знам  дали са прави, но така разсъждават,

Но все пак доброто възпитание изисква, когато ти кажат нещо за някого да не ходиш да му го донасяш, нито пък да снасяш какво е отвърнал той за теб, когато си го снесъл, коментарът.

Знаеш ли какво ми отговаряха мъжете, с които обсъдих този казус?
Отговориха ми: "Ами не, не е вярно. Доброто възпитание всъщност изисква, да не казваш въобще неща, които знаеш, че ще засегнат другия. Щом си била наясно, че другата страна ще се обиди и не си искала да я обидиш, защо тогава изобщо го казваш? И то зад гърба й? И то пред сина й/съпруга й?"
А де - шах и мат. Какво да му отговориш... newsm78

# 751
  • Мнения: 6 122
HappyKali,
quote]

Знаеш ли какво ми отговаряха мъжете, с които обсъдих този казус?
Отговориха ми: "Ами не, не е вярно. Доброто възпитание всъщност изисква, да не казваш въобще неща, които знаеш, че ще засегнат другия. Щом си била наясно, че другата страна ще се обиди и не си искала да я обидиш, защо тогава изобщо го казваш? И то зад гърба й? И то пред сина й/съпруга й?"
А де - шах и мат. Какво да му отговориш... newsm78

Шах и мат с пешка направо. Явно за родител не се споделя нищо пред сина или дъщерята. Все ще се засегне, даже да е истина или да е права споделящата страна. Нищо не трябва да се казва до този извод стигнах, въпреки че то на човек му прикипява в един момент.

# 752

Общи условия

Активация на акаунт