Боя за коса - Вlond 38 - Клуб на блондинките

  • 93 033
  • 727
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10
Здравейте, имам въпрос към вас. Преди месец се обезцветих на фризьор с платине и олаплекс, който предпазва косата от изтощаване. И така от ниво 5 тъмно кестенява коса, боядисана, станах ярко оранжева и след боята едно неопределено светло кестеняво с червеникав оттенък. Естественият ми цвят е пепеляво
русо. Та въпросът ми е дали ще се изтощи много косата ако повторя същата процедура, защото се стремя към естествено русо. Вие  използвали ли сте блондор или платине 2 пъти за 2 месеца? В момента косата ми е в същото състояние, както преди процедурата. Много ще ви бъда благодарна за мнение, ще отида и при фризьорката разбира се, но искам да се допитам до Вас преди това.

# 256
  • Мнения: 14 300
И аз с въпрос. Купих си тониращ шампоан на Престиж - перлен. На опаковката пише да се стои от 5 до 30 минути. Вие по колко стоите? За първи път ми е и се притеснявам да не направя някакъв фал  Laughing
А и още - колко често може да се ползва и уврежда ли по някакъв начин косата? Все още се боря с оранжавеещи отенъци  newsm78

# 257
  • Мнения: 9 991
Здравейте, имам въпрос към вас. Преди месец се обезцветих на фризьор с платине и олаплекс, който предпазва косата от изтощаване. И така от ниво 5 тъмно кестенява коса, боядисана, станах ярко оранжева и след боята едно неопределено светло кестеняво с червеникав оттенък. Естественият ми цвят е пепеляво
русо. Та въпросът ми е дали ще се изтощи много косата ако повторя същата процедура, защото се стремя към естествено русо. Вие  използвали ли сте блондор или платине 2 пъти за 2 месеца? В момента косата ми е в същото състояние, както преди процедурата. Много ще ви бъда благодарна за мнение, ще отида и при фризьорката разбира се, но искам да се допитам до Вас преди това.

Бих се намазала с матираща боя, за този цвят. И моята коса, естествената е като твоята. Правя се последно с 8.11, което е мат за убиване на червени отенъци. Ако не се получи, чак тогава пробвай пак с обезцветяване, за сега не виждам защо да рискуваш.

А за дали 1:1 или 1:2, за моята боя ми бяха казали 1:1, но става толкова гъста, че не се маже. Русите от 8 нагоре за мен са за 1:2, макар че и зависи от марката и самата боя колко е гъста.  Peace

# 258
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз с въпрос. Купих си тониращ шампоан на Престиж - перлен. На опаковката пише да се стои от 5 до 30 минути. Вие по колко стоите? За първи път ми е и се притеснявам да не направя някакъв фал  Laughing
А и още - колко често може да се ползва и уврежда ли по някакъв начин косата? Все още се боря с оранжавеещи отенъци  newsm78

Стоя около 5-10 минути, но все един и същи резултат има - много лек. Така че няма как да направиш фал.
Не уврежда косата, като балсам е.

# 259
  • Мнения: 14 300
L'Agent, благодаря   bouquet

# 260
  • Мнения: 767
Patence, 9-ките при мажирел се смесват 1:1,5 защо слагаш двойно, за по-голямо изсветляване ли  newsm78 При колестон със сигурност са 1:1, ползвала съм ги  Peace
Така пише на кутията,може да има значение  цвета моят е 902S

# 261
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062

Така пише на кутията,може да има значение  цвета моят е 902S


А, ясно твоята не е 9-ка, а е от суперизсветляващата серия (както са 12-ките при други марки)  Peace

# 262
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
АЛЕЧКА,аз от поне четири години ползвам тониращия балсам на Престиж,сребристо-сиво.Много съм доволна.Третирах си кичурите.От перления почти не виждах видим ефект.Аз стоя по 30-40 мин.,колкото имам време.Косата става страхотна и супер мекичка.Самия балсам не е агресивен и затова не можеш да очакваш супер резултати.Със всяко измиване пада постепенно.Ако има нещо питай.

# 263
  • Мнения: 14 300
iv.elina, благодаря. Аз взех перления за пробва, после ще пробвам и другия. Ще кажа като се наклепам какво е станало   bouquet

# 264
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Ще чакам,но определено стой поне 30мин.С 5-10мин няма да постигнеш някакъв забележим ефект.

# 265
  • Мнения: 2 352
Аз нанасям перления балсам на суха коса и има по видим ефект.

# 266
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
И аз го нанасям на суха коса.

# 267
  • Мнения: 14 300
Хм, на суха коса ще ми бъде в пъти по-лесно, отколкото да кибича по халат  Laughing Благодаря ви, момичета!

# 268
  • Мнения: 19
Ех, най-накрая се реших да потъмня косата. Развалих си "перфектно" русият цвят, но пък сега косата ми изглежда много по-натурално..... Ох, не знам... със смесени чувства съм. Sad Simple Smile) Ето и снимчица:
http://prikachi.com/images.php?images/194/8406194q.jpg
PS Използвах Loreal Excellence 7.31

# 269
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Страхотен цвят и много ти отива:)

Общи условия

Активация на акаунт