Кръвоизлив и отлепване в 10 г.с.

  • 19 810
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • TX
  • Мнения: 590
milo_slynce преживяла съм го с и със сина ни и с  близначките ни.  Сега се радвам на три пубера. Със сина ни лежах 1 път в отделение, но ясно си бях дала сметка какво докторите влагат в думата покой, а с близначките влизах и излизах, като в периодите на излизане бях на лежащ режим у дома и така до раждането 38 г.с.. Единия път ставането за чаша вода ми беше причина за кръвване, тъй че като пиша лежане значи имам предвид точно това (изгниха ми хълбоците и ме заболяха месата да лежа) А медикаментите са си същите и отвреме навреме вливания с гинепрал и верипамил , но това в шестия месец вече. Позитивна нагласа  Peace леко и приятно четиво, лека храна  лежане предимно на лявата страна (защото от дясно е радположена централна вена  ....)  Peace и после да се похвалиш със здраво и хубаво бебе

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 146
... ще се радвам ако някой сподели дали е преживял нещо подобно. Знам, че не мога да направя нищо освен да лежа и да запазя спокойствие, но вярвайте това е най-трудното нещо в момента.

Вярваме. Ако се върнеш назад и изчетеш всички постове, ще видиш, че някой е преживял нещо подобно. Ще видиш от лентичката ми и в коя седмица съм... Така правят хематомите - пълнят се, пълнят със кръв и периодично се "изливат". Рецептата е лежане, лежане и лежане!!! Както ти е написала murka или АБОРИГЕНА, докато ти изгният хълбоците и те заболят месата...
Всичко ще е наред!

# 17
  • Мнения: 918
HappyKali, надявам се, че вече нямаш оплаквания. При мен вторият триместър беше най-безпроблемен, даже на работа се влачех.
Кураж на всички и лежане му е майката!

# 18
  • Мнения: 2
Благодаря ви за милите думи. Единственото, което в момента ме държи е,че бебето е добре. Ще лежа то е ясно и ще се надявам на щастлив край. Желая успех на всички и в крайна сметка да гушнем нашите съкровища.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 146
HappyKali, надявам се, че вече нямаш оплаквания.

Абе не е съвсем като да нямам. Контаркцийки чат пат, леки болки, ама се ядва... И мен ме съмнява, че към 7-мия месец ще започнат други проблеми, ама засега гледам да не го мисля...

# 20
  • Мнения: 148
Здравейте, пак съм аз. Аз лежах в болница и вкъщи общо 5 седмици. След това, хематомът най-накрая се беше организирал и ми разрешиха да ходя на работа (в офис съм, седя по цял ден). Иначе вкъщи само си почивам, лежа, ММ е поел напълно домакинството, не се напрягам, не пътувам никъде. Иначе казаха, че при хематоми има риск от инфекция. Ясно е, че ще си треперя до края, но се надявам след 5 месеца да се похваля със здраво бебче и да дам кураж на други мами, преживели същото.

# 21
  • Мнения: 148
Здравейте, отдавна се каня да пиша и дам кураж на всички мами, които преживяват нещо подобно: от няколко месеца се радвам на здраво и хубаво бебче, въпреки огромния кръвоизлив и хематом Simple Smile Имаше и други усложнения, раждането беше тежко, но няма пряка връзка с кръвоизлива най-вероятно. Винаги има надежда! Благодаря на всички мами за подкрепата в онези тежки дни  Hug
Леко бременеене и раждане на всички мами!  Praynig

# 22
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Здравейте, отдавна се каня да пиша и дам кураж на всички мами, които преживяват нещо подобно: от няколко месеца се радвам на здраво и хубаво бебче, въпреки огромния кръвоизлив и хематом Simple Smile Имаше и други усложнения, раждането беше тежко, но няма пряка връзка с кръвоизлива най-вероятно. Винаги има надежда! Благодаря на всички мами за подкрепата в онези тежки дни  Hug
Леко бременеене и раждане на всички мами!  Praynig
Все едно аз съм го писала това. Бебето ми е на 4 месеца и в момента издава звуци на делфин...  Laughing
Кураж, момичета, нищо не е изгубено. Вярвайте в своите борбени бобчета...  Praynig

# 23
  • Мнения: 918
Е, много се радвам и за двете! Да са ви живи и здрави дечицата! Дано историята ни да даде кураж на другите, които се борят с подобни проблеми.

# 24
  • Мнения: 8
Здравейте, не съм сигурна  дали моят случай  е за тази тема за което  се извинявам.
Мц  трябваше да дойде преди 10 дни повече от симптомите за бременност  са на лице, но аз реших да изчакам със теста за да не остана разочарована от резултата и вчера вечерта отидох до тоалетната и забелязах много слабо кафеникаво  течение придружено със леко розово. 
Обаче  тази сутрин  станах със нагласата да направя тест и какво  да видя кръв като на парцали и силни непостоянни болки  в корема. Уплашена  съм. Въпросът  ми е кръвоизлив, аборт или просто мц . Сега в това полужение мога ли да направя тест за бременност?  Благодаря  ви

# 25
  • София
  • Мнения: 7 482
Ивка, възможно е да е биохимична бременност, възможно е да е хормонален дисбаланс (късна овулация по някаква причина). И в двата случая - гледай напред.
И за да получиш отговор по-бързо - пиши в някоя по-актуална тема, тази не е активна от 2016.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт