Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 окт. 2004, 22:55 ч.

Спешно: Складът на Макском на Илиянци

• 3 244
  • 15
  •   1
Отговори
Извинявайте, че так аспешно, но утре сме решили да ходим да купуваме столче за хранене на Гогата. Четох наскоро тук в темата з астолчетата за храна, че Гранд комфорт на Чиполино го има и в склад на Макском на Илиянци по-евтино. Вече съм решила, че това столче ще купим, но ако мога да го взема с 20-тина лв по-евтино... В Малечко е 135.

Та на въпроса - къде се намира този склад на Илиянци, някой има ли адрес, или карта? И как работят?

Мерси предварително!

# 1
  • Варна
Цитат на: SZA
Извинявайте, че так аспешно, но утре сме решили да ходим да купуваме столче за хранене на Гогата. Четох наскоро тук в темата з астолчетата за храна, че Гранд комфорт на Чиполино го има и в склад на Макском на Илиянци по-евтино. Вече съм решила, че това столче ще купим, но ако мога да го взема с 20-тина лв по-евтино... В Малечко е 135.

Та на въпроса - къде се намира този склад на Илиянци, някой има ли адрес, или карта? И как работят?

Мерси предварително!

Мале, ква е тая цена  Shocked Позлатен ли е Grinning

# 2
Цитат на: Kissa

Мерси предварително!

Ами не, пластмасов е  Simple Smile Просто съотношението качество/функционалност - цена на това стобче е много добро. Я иди виж на Чико и Пег Пелегро колко струват...

# 3
  • Банкя
И аз това столче доста съм го харесала, SZA Wink
Засега се храним в кошницата за кола, но в най-скоро време и аз ще отделя време да го купя.
Цената е повече от добра според мен като се има предвид, че гледах едно на Чико за 280лв.

# 4
Ами и аз гледах на Чико за 280 лв, сигурно е същото, а всъщност има същите функции като това на Чиполино. Затова и на мен ми се стори разумна цената.

# 5
  • София
Отвори някое списание "Мама" или "9 месеца", потърси реклама на Чиполино (има телефон), попитай за номера на склада и те ще ти кажат. Складовете в Илиенци са с номера. Ако не можеш да намериш телефон просто отивате утре и питаш. Ходили сме не незнам как да ти обясня. Зад този склад има голям паркинг на който можете да спрете. Аз имам списания и мога да ти дам телефон, но списанията са в детската стая и не смея да влизам сега да не ги събудя. Като отидеш там няма начин да не го намериш.

# 6
  • гр. Пловдив
Не знам за София, но в Пловдив, където им е фабриката и имат централен склад е по-скъпо отколкото по магазините. Нашия шезлонг го взехме от там 78 лв, а в Штъркел беше 74 лв.
Така че не знам дали си заслужава да се разкарваш. Въпросното столче на Чиполино го видях в Пинокио за 120 лв. Колко ли ще е на склада?

# 7
Нашето столче е Чиполино Либерте и струва 89лв. в Штъркел. Много съм доволна и все още го използваме.

# 8
Не знам дали това е склада на Макском, но аз си купих от Илиянци кошарка на Чиполино от едно малко складче, в което имаше само стока Чиполино. Намира се близо до последния вход на Илиянци 1. След като минете бариерата, от лявата страна има нещо като улички.На втората или третата в ляво първата врата. Малко е тъмно и невзрачно, така че се огледайте добре. Успех!

# 9
nie bqxme s chipolino grand comfort Wink

# 10
  • Sofia
От главния вход след бариерата втората "пресечка" в дясно  и пак в дясно, има табелка Laughing

# 11
  • Sofia
Цитат на: Stani
Не знам дали това е склада на Макском, но аз си купих от Илиянци кошарка на Чиполино от едно малко складче, в което имаше само стока Чиполино. Намира се близо до последния вход на Илиянци 1. След като минете бариерата, от лявата страна има нещо като улички.На втората или третата в ляво първата врата. Малко е тъмно и невзрачно, така че се огледайте добре. Успех!

точно там е незнам номера на слада дали не беше 135 но тел е
 91774 63

# 12
  • Букурещ
"Шани" ходи скоро там.
Аз купих Grand Comfort на Чиполино преди година точно оттам за 122 лева.
Скалдът е на много лесно място.
"Шани' ми изпрати и номерът, че го бях забравила , ама съм затрила личното съобщение май.
Това е от Центр. вход втората пресечка вдясно и накрая на уличката пак дясно. Не е трудно за намиране, ама работното им време беше много гадно. Събота и неделя май почиваха, или нещо такова, не помня вече.
Но за това столче си струва човек да отиде до там.
Страшно удобна работа, много качествено, стабилно, голямо, широко, удобно, с голяма маса, лесно се поддържа, абе много съм доволна от тази си покупка. Безценно е направо.

# 13
Цитат на: Kissa

Мерси предварително!

Не знам какво представлява това столче, но цената му е добра. Поне за мен е така, защото преди 5години, когато купувах за дъщеря ми най-обикновенните и евтини столчета струваха 120 лв. А сега като ги гледам за тая цена мога да си купя супер столче на степени и т.н.

# 14
Благодаря на всички, момичета. Много лесно го намерихме
е, първо объркахме кой е главния вход, ама простено ни е, че не сме ходили от 10 години там  Simple Smile ). Имаха столчета и взехме Гранд Комфорт за 120 лв в синяо-зелената разцветка и съм много щастливя, а и мъжът ми също беше особено доволен от покупката. Мисля, че ще ни върши чудесна работа! Започвам захранването, сега вече съм оборудвана  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт