защо не пробваме да изрусим космите с кислородна вода

  • 14 185
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
момичета и аз като вас мн мразя космите.виждам теми за обезцветяващи кремове и прочие които са по 11лв.а не може ли просто космите да се изрусят с кислородна вода.някой пробвал ли е?поне тя е евтина 30ст.чела съм в други форуми че мн помагало.айде вие сте на ход,казвайте Flutter

# 1
  • Мнения: 18 542
До колкото знам от нея космите стават рижави. Rolling Eyes

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
До колкото знам от нея космите стават рижави. Rolling Eyes
Още една палава идея...Laughing а дали има ограничения за по-чувствителните места по тялото?

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Имам позната, която си изрусява мъхчето над горната устна.
Бу аз когато и да съм ползвала кислородна вода съм си горила кожата на пръстите. Но пък може и да се получи.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
аз когато и да съм ползвала кислородна вода съм си горила кожата на пръстите
А, мерси. Определено няма да пробвам да се горя на по хм места.

# 5
  • Мнения: 8 505
До колкото знам от нея космите стават рижави. Rolling Eyes
И по-дълги Sick

# 6
  • Мнения: 5 873
Кожата изгаря и почва да се бели-не бих препоръчала за нежните места.

# 7
  • Мнения: 35 891
мдам, и аз съм пробвала - резултатът е доста зле; опитвала съм и с блондор за коса - не си стува да си губиш времето  Naughty

# 8
  • Мнения: 8 505
 offtopic
Я,две черешки в една тема Joy

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 202
Аз пък си изрусявам космите на ръцете, които са малко и са тънки, с равни части перхидрол, вода и 1/2 амоняк. През лятото - всяка седмица, сега на 2 седмици. Мирише гадничко, но пък резултата е добър. След това задължително се намазвам с крем. Не съм пробвала на други места освен на ръцете. С кола маска на ръцете ми е гадно, защото докато ги чакам да израстнат е грозно.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Ауууу,сещам се седна позната,която си изрусяваше космите на горната устна и на ръцете.Ефекта беше потресващ-виждаха се от един километър Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 622

 Нищо не изрусявам аз. (Освен косата на главата) КОсмите на ръцете ми сега се виждат зимата, макар и съвсем слабо, а лятото сатват  русички и понеже кожата хваща тен...нали съм морско чедо.. и нямам нужда от никакво изрусяване, или отстраняване на косъмчетата  Wink

# 12
  • Мнения: 1 381
Аз пък си изрусявам космите на ръцете, които са малко и са тънки, с равни части перхидрол, вода и 1/2 амоняк. През лятото - всяка седмица, сега на 2 седмици. Мирише гадничко, но пък резултата е добър. След това задължително се намазвам с крем. Не съм пробвала на други места освен на ръцете. С кола маска на ръцете ми е гадно, защото докато ги чакам да израстнат е грозно.

тамън щях да пиша, че кумата ми редовно го ползва този метод за ръцете.
При мен хич не се получаваше защото мойте са дълги и по нагъсто, та макар и мъхести и става грозна картинка.
Същото важи и за мустака, ако имате много малко става- иначе си е все същото- рус или черен гъстия мустака си личи.

# 13
  • Мнения: 18 542

 Нищо не изрусявам аз. (Освен косата на главата) КОсмите на ръцете ми сега се виждат зимата, макар и съвсем слабо, а лятото сатват  русички и понеже кожата хваща тен...нали съм морско чедо.. и нямам нужда от никакво изрусяване, или отстраняване на косъмчетата  Wink

Късметлийка  Peace

# 14
  • Мнения: 1 517
Виждала съм дълги изрусени косми на ръцете  - направо е потресаващо гадно Sick

Общи условия

Активация на акаунт