Детски ясли "Приказен свят" и "Чуден свят" Варна

  • 2 449
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
Здравейте мами, не намерих подобна тема (всички са от 2009г.) Извинявам се предварително, ако вече съществува такава. Искам да попитам варненските майки за отзиви, ако имат наблюдения за яслите "Чуден свят" и "Приказен свят", тъй като ни предстои класиране и се колебая дали да ги включвам в списъка със желания.

Ще съм много благодарна на всички, които се включат.  Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 236
За "Чуден свят" съм чувала доста хубави отзиви, за другата нямам информация.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 472
И мен ме интересуват мнения за Приказен свят. За Чуден свят открих фейсбук страница с много сладки снимки - https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0 … 0/238992086186147

# 3
  • Варна
  • Мнения: 385
Ика, а пък аз само суперлативи за Приказен Свят, даже тя ми е на 1-во място. Казват, че децата наистина научавали много неща, много мили и отзивчиви били учителките, единствено за директорката нямаше много ласкави отзиви - била много серт, и не влизала особено в положение, но не бивало да и се връзваш, защото когато продължиш да говориш спокойно и умерено, смекчавала тона Simple Smile
Дано да съм била полезна с инфото Simple Smile И успех!

# 4
  • Мнения: 116
Здравейте мами, не намерих подобна тема (всички са от 2009г.) Извинявам се предварително, ако вече съществува такава. Искам да попитам варненските майки за отзиви, ако имат наблюдения за яслите "Чуден свят" и "Приказен свят", тъй като ни предстои класиране и се колебая дали да ги включвам в списъка със желания.

Ще съм много благодарна на всички, които се включат.  Simple Smile
Здравей! Ние сме в Приказен свят. От малкото време, което прекара там мога да кажа само хубави неща. Това, което четох в старите теми няма нищо общо с истината. Сестрите са много отзивчиви, дават информация как е преминал денят на детето, много беше бърза адаптацията. Вярно е, че не се допускат родители на тържествата, освен за 1ви юни, но това има своята логика. Извеждат децата навън само лятото, не знам в другите ясли как е. Там научиха моето дете да  ходи на гърне, те бяха настоятелните, а не аз и съм безкрайно благодарна. Големият минус, който не е само за тази ясла, а въобще за груповото отглеждане на деца, е честото разболяване. Яслата е сравнително нова, чиста и уютна! А за тържестава даже да не присъстваме, винаги има или фотограф или оставяме 1 апарат да снимат.
За съжаление или за радост вече сме големи и отиваме в детска градина. Дано и там се грижат така за децата ни!

Последна редакция: ср, 15 юли 2015, 16:08 от Hipnotic

# 5
  • Мнения: 248
Благодаря много на всички за мненията, очаквам днес да излязат резултатите и дано я приемат малката калпазанка.  Hug

# 6
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Ние бяхме в Приказен свят ако не се бъркам,срещу Пикадили Чаталджа.Много съм доволна,бяхме втора група и персоналът беше страхотен.Много вежливи и внимателни хора.Относно боледуването,това е относително.Яд ме е само,че бяхме приети полудневно,но като постъпихме в ДГ нямахме първия ден проблем със спането в чуждо легло.Ако има нещо питай.

Общи условия

Активация на акаунт