Колко излиза детски рожден ден в клуб "Мики Маус" или подобен?

  • 4 792
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Здравейте, мили мами!

Разгледах им сайта на "Мики Маус", но не можах да си отговоря на този въпрос.
На вас колко ви излезна детският рожден ден в детски клуб - деца (ама кажете и колко) + мамите им? За мамите, предполагам (ама нищо не пише по този въпрос), има асортимент да си поръчват каквото им се яде и пие. А тази цена за децата е само за наем на заведението или включва нещо? Хабер си нямам. Ще се обадя да питам, ама споделете и вие, моля...   Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Цената е само за наем на помещението и съответно за занимавката на децата. Храната, напиткити, тортата, евентуално балони, шапки, носове и т.н. се плащат допълнително. Излиза средзно около 150 лв.  при минималния бр. деца и поръчка на пица, соленки, сладки, безалкохолни...

# 2
  • Мнения: 1 586
50лв е минималната цена за забавленията на децата -  плаща се минимум за 10 деца, независимо от броя на поканените. Иди на място и ще ти дадат ценоразпис на нещата за ядене и пиене, та може да си направиш сметката какво да поръчаш и колко ще струва. Тортата може да е и домашна - затова го избрах лично аз тоя клуб Simple Smile.

# 3
  • София
  • Мнения: 847
Специално в Ментов носорог се плаща по 4 лв. на дете за 2 часа и оттам нататък зависи от консумацията. На нас ни излезе около 180 лв. но с поръчана торта и имаше повечко възрастни, а някои татковци пиха и уиски, макар че бяхме от 10 сутринта  Joy абе купон!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 153
около 200 лв., поне нашето излезе толкова и малко повече!

# 5
  • София
  • Мнения: 625
С тортата ни излезе окло 180-200лв!
Но тортата беше само 40лв.....
Иначе в повечето клубчета е окло 2лв на дете  на час и пиене ядене..............
Но аз пък съм много доволна! Това за мен е най- добрият вариант за празнуване!
Може да излиза малко по скъпо но пък чиста работа Laughing
Ние последно бяхме в едно съвсем ново клубче и прекарахме страхотно!

# 6
  • Мнения: 1 547
200 лв точно. По 4 лв на дете за 2 часа, 11 деца.
Останалото торта (излизаше 4 лв по-скъпо, отколкото да ходя, да я поръчвам, да я взимам, да я нося на партито  Crazy лудница, не си струва); кетеринг; питиета - алкохолни и безалкохолни за мамите (имаше само вино) и това е.

Със сигурност има вариант да ти излезе и по-евтино, но разликата ще е незначителна и определено не си заслужава времето и нервите.

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Излезе ни 150 лв без тортата,която не поръчахме от тях.Сложи си и около 40 лв/минимиум/ за торта,значи стават 200.

# 8
  • Мнения: 1 381
при нас повечко излезна към 300 лв. Но и купона беше голям 13 деца 19 възрастни и купона беше 3 часов.

# 9
  • Мнения: 248
Ужас, много е скъпо там! По-добре в Мак Доналдс го направете. Ние правихме нашият в Мак Доналдс на пл. Славейков преди няколко дни - 7,80 на дете - меню - сандвич, картофки, сок, играчка за всяко дете, две какички забавляват децата час и половина, тортата е подарък от заведението, детско шампанско, подарък за рожденника и почерпката за възрастните за 8 деца + 10 възрастни ни излезе около 80 лв.

Иначе и аз правих проучване, навсякъде много са надули цените.

В Арена искат 15 лв на дете за 2 часа. Там ме подразни факта, че не разрешават да снимаш с фотоапарат рожденият ден на собственото си дете.

В Патиланци искат първо 30 лв за 50 минутна детска дискотека или игра с клоуни, което е задължително. След това искат по 4,90 лв за детско меню, след това по още 3,50 лв на дете за ползване на 2 съоръжения и 1 час в джунглата, тортите започват от 1,50 лв парчето, ааа, щях да забравя и по 0,40 лв на покана и накрая отделно хапването и пийването за родители. 200 лева не те оправят там, както и да го смяташ.

В Ментов носорог, доколкото разбрах, наемът на помещенията е станал по 5 лв на дете. Оттам нататък, каквото си поръчаш - си го плащаш.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 18:08 от premaman

# 10
  • София
  • Мнения: 469
В Софияленд в залата на Бейби ленд ни излезна 250лв. за 12 деца и 15 възрастни.

# 11
Някой да е празнувал в театър Ариел. Предлагат купон за рожден ден , но нямам отзиви. И има ли сайт този ментов носорог?

# 12
  • Мнения: 248
Ето сайта на Ментов носорог http://www.mentovnosorog.com/

# 13
  • Мнения: 1 073
Мами , моля ви дайте ми сайта на мики маус. Аз правих рождения ден на големия ми син преди 2 месеца в София Ленд, родителите бяхме в Пиано бара и всичко ми излезе към 350лв. Малко е множко за един рожден ден.

# 14
  • Мнения: 248
Ето сайта и на Мики Маус http://www.mickey-mouse.hit.bg/

Доколкото разбрах, те са отворили и втори клуб, но незнам точно къде. Бил по-голям като помещение от първия, но не е в центъра.

Общи условия

Активация на акаунт