Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 март 2006, 11:33 ч.

хапчета против стрии

• 3 517
  • 16
  •   1
Отговори
  • Sofia
Вчера мъжът ми се прибра от неговият лекар с една опаковка американски хапчета за стопяване на мазнините на фирмата"Champion Nutrition"-Slenderful. Има леко наднормено тегло и те щели да му помогнат да свали излишните килограми. Въпросният доктор му казал, че очаква продукт за бременни, който се пие по време на бременността и след това против стрии(пак американски но не знам дали е на същата фирма). Пиша ви това за да събера информация от вас. Някой пил ли е нещо такова или поне да е чувал за тях?  newsm78

# 1
  • Abu Dhabi
ще следя темата с интерес Simple Smile

# 2
  • София

И аз  Laughing

# 3
  • Габрово
Това ще бъде чудесно, но толкова много инфо изчетох за стрии, а никъде не пише за тях???? Защо е останало скрито? Стискам палци да е вярно!

# 4
  • София
Да се разпиша: читател №3  Laughing

# 5
  • между два цигански квартала
не ми се вижда реално това с хапче против стрии, ама те американците ги бива да измислят так'виз неща, за ефективността не знам обаче.
Ще следя и аз темата.

# 6
  • Сф, Младост1
Oх, честно вече ме напушва на смях от подобни реклами. Joy

# 7
  • Sofia
Вярвате или не, аз ще съм първата сигурно която ще си купя такива,а вие ще сте първите които ще разберете. Ще ви запозная подробно с продукта, далеч съм от мисълта да правя някаква реклама на нещо което не съм ползвала а и нямам никаква изгода от това. Просто споделям с вас и събирам информация ако някой знае нещо.

# 8
  • Пловдив
 newsm78 защо си мисля, че докато е бременна една жена не е желателно да приема лекарства, още повече ако са неизвестни и непроверени.

# 9
  • Сф, Младост1
далеч съм от мисълта да правя някаква реклама на нещо което не съм ползвала а и нямам никаква изгода от това. Просто споделям с вас и събирам информация ако някой знае нещо.
To e ясно, че не ти правиш рекламата, иначе този постинг вече нямаше да е тук. Wink
Мерси за инфото, все пак Simple Smile
Пък, който, иска нека вярва Crossing Arms

# 10
tova za hapchetata e wjarno. Edna prijatelka gi pie.Nejnata lekarka i gi predpisala - homeopatichni bili. Kakto i kazala doktorkata njamala dosega bremenna s nazepena kozga. Ta i mojata prijatelka kazva che samo tova pie ot 5 mesez ne se mage s nishto i njama strii. Pokaza mi hapchetata no nikakvo ime ne mozgah da zapomnja i kaza che shte mi dade rezeptata-  taka go razpoznavali po aptekite. Ste vi informiram kak tochno se kazwat.

# 11

тъкмо се чудех навърташ ли се наоколо, а то - първият пост - твой!

# 12
Никой не се хвали да са му помогнали тези хапчета

# 13
  • където ме отвее вятъра
И аз ще следя темата с интерес.Някой би ли ме светнал мвжду другото как е стрии на английски newsm78

# 14
  • Пловдив
Не ми се вярва особено да помогнат. Какво ли не измислят, само парите да ти вземат, обаче дали действа?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт