за раждалите секцио

  • 1 892
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
Здравейте мами искам да попитам мамите раждали секцио дали имат отвреме на време болки при застудяване на времето и въобще някакви проблеми след като е минало време?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Мина доста време и вече нямам никакви усещания. В началото имах, понаболяваше ме, после стана нещо като чувствително просто място. Това са нормални неща, първият път не дадох секцио и родих нормално, но с огромна епизиотомия до крака, ануса абе огромна, та дълги години си ме боля мястото, дори и сег след 16 години и половина го чувствам когато съм в цикъл....... това е да си майка, само дето зверчетата не ти го признават когато порастнат newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Нямам болки.От време на време ме сърби много,но мисля че е нормално

# 3
  • Мнения: 9 901
да, усещам си леко операцията, дали при промяна на времето, не съм установила с точност. Като леко придърпване е, не е болка. Но пък тъкмо почнах и упражнеиня за корема.....
Виж, сърбежи нямам изобщо.

# 4
  • Мнения: 462
Малският ми син съм го родила преди две години и половина и като се замисля до момента не ме е боляла операцията...е изключвам периода след раждането де...но понякога ме сърби ужасно и това направо ме влудява Simple Smile

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не съм имала проблеми....

# 6
  • Мнения: 1 059
Не съм имала болки, но отвреме на време ме сърби операцията

# 7
  • Мнения: 356
                 Имала съм леко придърпване, но не съм забелязала да има връзка с времето...

# 8
  • Мнения: 251
Здравейте!
Преди месец родих малката си дъщеричка със секцио. В болницата гинеколозите ми препоръчаха в следващите 2-3 години да избягвам бременност. Наистина ли минималния период за бременност след секцио е толкова. И ако да какви средства за предпазване ползвахте?
И още нещо колко време след секцио започнахте да водите полов живот?
Мерси!
Поздрави!

# 9
  • Мнения: 7 186
Не, имах малко дискомфорт само в началото, но сега вече всичко е ОК, отдавна забравих, че съм оперирана.

# 10
  • Мнения: 1 680
Никакви проблеми нямам след 2 бр. секцио.

# 11
  • Мнения: 7 803
не ме боли не ме сърби не ми опъва
екстра съм си пак така бих родила  Hug

# 12
  • Мнения: 35 950
не, не съм имала подобни проблеми

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Никакъв проблем.

# 14
  • Мнения: 429
Операцията не ме боли, но мястото където ми е посатвена упойката от време на време ме понаболява.

Общи условия

Активация на акаунт