Сам Без приятели и приятелка

  • 3 435
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Реших да се регистирам тук, гледам,че има доста интересни теми и понякога давате добри съвети.. и така към темата..

Аз съм младеж на 20години, уча в университет, работя от време на време, живея в село (около2000души) и в последните години още преди да завърша Училището  като цяло изгубих контакти с когото и да било, нямам приятели, близки  (освен семейството -никой друг-нито чичовци нито братовчеди,каки,батковци)..

 Училище бях голям образ постоянно усмихнат и постоянно се забавлявах, но след това с хора които съм общувал по 7-8 години изведнъж станахме напълно непознати- здравей/здрасти и до там.. никой не звъни, никой не пише( аз го правя-но гледам,че просто всичко е на сила и не искам да досаждам)

И така нали от рано се махнах от селото сега познати там - Никакви... имах  до преди две-три години приятели от детството, но те и един по-един спряха да ми говорят...

И нали знаете като нямате приятели, не излизате, не се запознавате с нови хора, ставате един Пън... Опитвам се да се впиша в някоя компания, но гледам,че не става просто или хората са си изградили някакво мнение за мен или нз...

Като цяло в момента нямам нито едно приятел с който е така по-бира да излезнем, окей окей свикнах му и на това, не ме притеснява, повече се притеснявам,че не мога да общувам с някое момиче, да се запознавам с различни девойки, пък имам такова желание да има човек с който да си споделям всичко. Но нали съм сам, станах и срамежлив и се страхувам от запознанства с момичета(смисъл такива към които изпитвам някакви симпатии)

Някакви съвети да дадете, тук повечето вече сте майки, бащи...

# 1
  • Мнения: 4 500
1 - Опитай да имаш повече контакти с колегите си. Това са голям поток хора. Все с един от 100 ще си паснетете.
2 - Излизай вечер с тях. Не вярвам вечер да не се излиза в тези луди, луди години  Mr. Green
3 - Запиши се на салса/народни танци/курс по някакъв език
4 - Ходи на фитнес, там също има голям поток от хора или ходи тичай в някой парк
Желание да имаш само  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 215
Не съм майка или баща, но ти препоръчвам да си намериш нови познати и приятели Simple Smile

Запиши се на фитнес, на спорт, на танци или на някакъв клуб по интереси.
Участвай в благотворителни кампании.
Не си ли пробвал да поканиш колега/колежка на по бира след работа?

Интереси някакви нямаш ли? Simple Smile

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има скучаещи дами тук.
Пусни снимка, направи им
комплименти и все няколко ще
ти обърнат  достатъчно внимание.

# 4
  • Мнения: 706
Това с танците, чуждия език и фитнеса не знам дали сте го пробвали, но повечето хора са там именно заради танците, чуждия език или съответно фитнеса. Отиват на занятието, приключва и си тръгват по домовете и обратно към собствените си животи и приятели. Не казвам, че е невъзможно да се запознаеш с някого там, но авторът трябва да има едно на ум, че ако пробва този метод, трябва да е подготвен да срещне и много откази, ако се престраши да покани някой от съкурсниците си на бира, да речем.
Салсата всъщност е добър вариант, защото се организират и много партита, където все ще има шанс да се заговори с някого.
А ако горните не помогнат, то поне няма да навредят - танците извайват фигурата много приятно, подобряват координацията и свалят напрежението, а от един чужд език в повече полза винаги има.  Peace

Подкрепям идеята да опиташ да общуваш повече с колегите си от университета/работата - все има такива, които са ти симпатични. И имате доста неща, които ви свързват.

В заключение - разбирам те, не ти е лесно, но ако продължаваш да се затваряш, по-лесно няма да ти стане. Ще се капсулираш все повече и повече и ще ти става по-трудно да създаваш приятелства. Млад си, действай. И още нещо - не мисли, че ти трябват сто човека приятели. Чудесно е, ако имаш един-двама верни такива, другите са хора за по бира: такива все се намират.   bouquet

# 5
  • Мнения: 46 489
В университета никой ли не ти допада?
През почивките не стой сам, а сядай с колегите на кафе, включвай се в купоните след това, там пък е най-лесно.

# 6
  • Мнения: 6 214
В университета никой ли не ти допада?
През почивките не стой сам, а сядай с колегите на кафе, включвай се в купоните след това, там пък е най-лесно.
+1
В унито и работата ако не си намериш компания, то няма къде. Може да си допаднеш и с хора от нета всъщност.

# 7
  • Мнения: 505
Аз в такава ситуация бих си взела куче, стига да имам условия да го гледам - верен приятел, а и доста разширява контактите с други хора с кучета. Но това е само пример, общо взето всякакъв страничен интерес и занимание отваря нови контакти.

# 8
  • Мнения: 10 051

Като цяло в момента нямам нито едно приятел с който е така по-бира да излезнем, окей окей свикнах му и на това, не ме притеснява, повече се притеснявам,че не мога да общувам с някое момиче, да се запознавам с различни девойки, пък имам такова желание да има човек с който да си споделям всичко.
Доколкото разбирам, авторът си търси приятелка или греша? newsm78
Аз в такава ситуация бих си взела куче, стига да имам условия да го гледам - верен приятел, а и доста разширява контактите с други хора с кучета. Но това е само пример, общо взето всякакъв страничен интерес и занимание отваря нови контакти.
Наистина с куче ще завърже много нови контакти, дори и с момичета.

# 9
  • Мнения: 14 654
Koe e това село, в което има университет? Би трябвало да живееш в общежитие, а не в село, а в общежитията няма как да си самотен и срамежлив. Тази история за самотното селянче, което няма с кого да си приказва, вече сме я чели от друг автор  Wink

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ееее Янечек ...

# 11
  • Мнения: 46 489
Ех, може пък да са му минали изпитите на човека и да си почива сега. Или да не е успял да влезе редовно.

# 12
  • Мнения: 10 051
Тази история за самотното селянче, което няма с кого да си приказва, вече сме я чели от друг автор  Wink
Що си мисля, че е същият автор? Laughing

# 13
  • Мнения: 4 569
Прилича ми на оиня дето си ляга рано (авторът).

# 14
  • Мнения: 4 500
Koe e това село, в което има университет? Би трябвало да живееш в общежитие, а не в село, а в общежитията няма как да си самотен и срамежлив. Тази история за самотното селянче, което няма с кого да си приказва, вече сме я чели от друг автор  Wink
Мислих и аз да напиша, че мирише на "Хайде на пързалката", ама викам...айде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт