Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 окт. 2004, 10:21 ч.

нощно напикаване

• 1 177
  • 4
  •   1
Отговори
можете ли да ми кажете нещо за нощното напикаване при голямо дете

# 1
Колко голямо? Ученик ли? Водихте ли го на лекар?

# 2
  • София
Мнооооого мога да ви кажа.

А вие какво по-точно търсите? Съвет за лечение или успокоение за вас?

Това много съм го писала вече мнооого пъти. За да не се повтарям можете да пишете и ЛС. Или пък задайте по-конкретно въпроса.

# 3
  • София
Мисля, че специалист класически хомеопат би ви решил проблема.

# 4
В неголям процент от случаите нощното напикаване може да е  резултат от медицински проблем - инфекция на пикочния канал, проблем в отделителната система, затруднения в дишането (вероятно предизвикани от уголемена трета сливица) и др. Възможно е и да има емоционален проблем - стрес, душевна травма, смърт в семейството, развод и т.н.
В болшиноството от случаите обаче проблемът е просто в това, че детето спи твърде дълбоко и не усеща напълването на пикочния мехур и необходимостта да стане и да отиде до тоалетната.
Направете необходимите изследвания, за да елиминирате вероятността от медицински проблем.
Дъщеря ми имаше този проблем. Опитахме всякакво лечение - медикаменти, хомеопатия, екстрасенси, бабини лекове, балнеолечение. Нищо не даде и признак на подобрение.
Реших да се заема сериозно и да проуча проблема. Изчетох много информация. И научих за съществуването на уред, който може да реши проблема. Закупих го от чужбина и два месеца по-късно дъщеря ми вече не се е напикавала цяла седмица (а се напикаваше по два пъти на нощ).
Все още ползваме този уред. Убедена съм, че той е решението. И се учудвам как така нашите "специалисти" дори не са чували за него.
Ако искате да ви пратя повече информация, ми пишете по електронната поща.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт