New Horizons стигна Плутон, нас ни радва априлски бонбон-АПРИЛСКИ БЕБЕТА ТЕМА 3

  • 44 088
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 130
аууу,ek_velika, много готини колеленца и тротинетки в тоя сайт Simple Smile направо се размечтах на дундича какво ще му купим да "кара" хихихи.

# 736
  • Мнения: 664
Майка ми беше купила на баткото проходилка, ама почти не съм я ползвала, че нямаме място вкъщи. Помня, че го оставях по малко /колкото да ми надраска шкафовете/ месец май ... значи е бил на 9 месеца. Проходи на годинка и два. Антон като го гледам, въобще няма да го сложа.  Peace

# 737
  • Мнения: 149
Днес 3  часа безуспешно се опитвах да събера урина за изследванията и накрая се оказа, че торбичката се е отлепила от едната страна Crazy Забравила съм как се прави  ooooh! Да имате някоя хитринка за споделяне?

# 738
  • София
  • Мнения: 982
Аз след като ипратих баткото на училище седнах в парка на една пейка, свалих памперса и му казах "чиш-чиш" и напълни контейнерчето. Бях много доволна Simple Smile

# 739
  • Мнения: 149
Хах браво на вас, добре се разбирате, аз колко повтарях пиш-пиш, ама нищо. Но вие и по-лесно се прицелвате  Laughing

# 740
  • Враца
  • Мнения: 286
Аз залепих на Ивайла колектора преди хранене сутринта, след 10-15 минути погледнах и се беше изпишкала  Wink

# 741
  • Мнения: 1 067
Да се отчета и при вас преди съвсем да сте ме забравили. Ние сме добре. Каката почна градина преди 2 седмици и определено ми е по лесно. Бях забравила колко е спокойно само с едно дете у дома Mr. Green. Само дето малкото се е лепнало за мен и като ме види че напускам стаята и почва един рев.... ужас. И продължава да не качва, на консултацията вчера се оказа че е 6100г. Явно ще си имаме манекенче у дома.
За проходилките - не сме ползвали с каката и сега нямам намерение да взимам. По скоро съм "против".

# 742
  • София
  • Мнения: 11 741
Ейми толкова те мислех напоследък! Радвам се че сте добре Simple Smile

Аз да се оплача, някой ми е сменил детето, много е странно неспокоен. Не яде пюрета, мляко не яде.  амън вече Sad

# 743
  • софия
  • Мнения: 2 908
Ами Лий, ситуацията с моето бебе е същата, само, че Деница тежи 5700.
Моето дете днес изяде 50 мл зеленчуково пюре, похвал!
Маце, дано Калата прояде пак скоро!

# 744
  • Мнения: 179
Моята понякога изяжда 50,понякога повече или по-малко...ама и аз всеки път с различна консистенция го докарвам... chef Rolling EyesДнес беше като нектар и ми го отказа,само 30 изяде с триста зора...

Колко време след като се започне захранването трябва вече да се замести обедното хранене?Аз увеличавам количеството пюре за около 5 дни,а като започна нов зеленчук давам пак малко количество и постепенно увеличавам.

А вие оставяте ли ги да ядат колкото те поискат пюре,или колкото вие прецените че трябва да се изяжда?

# 745
  • Мнения: 56
Аз го оставям да яде колкото иска.
 Той още на втората седмица сам си замести храненето и реве ако му дам по-малко пюре. Обикновено изяжда по 150-160 гр., но доста често се случва и да си хапва повечко. Мисля, че детето само ще си покаже колко и кога. На една моя позната и беше много трудно да замести яденето. Просто синчето и си искаше и мляко винаги след пюрето и това си е. Голям зор беше при тях. Така че аз си мисля, че всичко е строго индивидуално, според детето.

# 746
  • Мнения: 157
Здравейте мами. Искам да ви попитам колко са големи бебчетата ви? Моята бебка е 8кг 70 см. и все си мисля , че е доста голяма за 5 месеца и половина.... Thinking

# 747
  • София
  • Мнения: 982
8 500 кг. и 71 см. на 6 месеца и една седмица.

# 748
  • София
  • Мнения: 11 741
Здравейте мами. Искам да ви попитам колко са големи бебчетата ви? Моята бебка е 8кг 70 см. и все си мисля , че е доста голяма за 5 месеца и половина.... Thinking

На здравния бял картон/книжка отзад има мин и макс граници за кг и ръст. Ако е в граници значи е наред без значение дали е на долната или горната граница

# 749
  • Мнения: 157
Здравейте мами. Искам да ви попитам колко са големи бебчетата ви? Моята бебка е 8кг 70 см. и все си мисля , че е доста голяма за 5 месеца и половина.... Thinking

На здравния бял картон/книжка отзад има мин и макс граници за кг и ръст. Ако е в граници значи е наред без значение дали е на долната или горната граница
в границите на нормалното си е просто като ходим на консултация като видим друго бебе на 5 месеца моето изглежда като на годинка.

Общи условия

Активация на акаунт