Добър гинеколог в Плевен?

  • 82 289
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 820
Здравеите да попитам някои знае ли някои добър гинеколог в Плевен,които може да ми помогне ходила съм на различни лекари но проблема до ден днешен не е излекуван.А от доста време имам остри болки след уруниране,и с мота половинка се опитваме да имамаме дете но не се полочава явно от проблема ми можели някои да ми предложи добър лекар и тел за връска,поненеже не познавам много плевен лекарите

     Щом имате болки след уриниране, сте за уролог, а не за гинеколог.

# 151
  • Мнения: 1
Здравейте,  моля да ми препоръчате добър гинеколог в Плевен. Става въпрос за  профилактичен преглед.

# 152
  • Мнения: 321
Виждам, че темата е старичка, но дано пък някой да ми отговори. Имате ли представа д-р Полина Василева извършва ли ранна фетална морфология?

# 153
  • Мнения: 707
Не, не извършва.
Мен ме изпрати при д-р Бодурска за ФМ.
По принцип ми каза, че най-добре е в София. Щеше да ми препоръча място, но аз реших да е при доктор Бодурска в Плевен.

# 154
  • София
  • Мнения: 462
Доктор Бодурска е страхотен професионалист. Аз се следя при нея и пътувам чак от София, смятам че е по-добра от доста софийски гинеколози Flowers Hibiscus.

# 155
  • Мнения: 321
Аз исках да се следя при нея, но не успях да се вредя за час за този месец, а може би и за другия вече ще е късно да запиша, понеже започнаха да записват от 12ти. Ще пробвам днес да се обадя. Благодаря Ви много за информацията!

# 156
  • Мнения: 66
Аз исках да се следя при нея, но не успях да се вредя за час за този месец, а може би и за другия вече ще е късно да запиша, понеже започнаха да записват от 12ти. Ще пробвам днес да се обадя. Благодаря Ви много за информацията!



Кажете им на регистратура, че сте бременна. Вярвам, че ще Ви намерят час!

# 157
  • Мнения: 321
Благодаря Ви дами, действително като казах, че искам час не просто за преглед, а за фетална морфология ми намериха час!

# 158
  • Мнения: 707
А доктор Василева къде изражда сега, след като отвори нова клиника?
Разбрах, че в Св.Марина, така ли е?
Някоя да е раждаля скоро, за да сподели повече информация?

# 159
  • Мнения: 321
А доктор Василева къде изражда сега, след като отвори нова клиника?
Разбрах, че в Св.Марина, така ли е?
Някоя да е раждаля скоро, за да сподели повече информация?

Аз имам час при нея на 26ти, ако нямаме информация до тогава, ще я попитам. Изобщо не се замислих, че вече може да не изражда във втора база, а това беше една от причините за избора ми.

# 160
  • Мнения: 5 820
   Д-р Полина Василева не работеше ли в МЦ "Екзакта Медика"?
   
   Д-р Бодурска работеше в "КИРМ" на улица "Генерал Скобелев" 20, нали? Да се запише час при нея се чака поне 1 месец.

# 161
  • Мнения: 839
Д-р Василева откри собствен гинекологичен център - Авокадо, в Сторгозия. Изражда в Света Марина. Попринцип се чака месец за час при д-р Бодурска, но когато става въпрос за бременност или спешен преглед винаги вместват за графика. И мен и моя приятелка ни е приемала от днес за утре.

# 162
  • Мнения: 7
С др Цвик изгубихме бебе, с тази некадърница, на никой не я препоръчвам !

# 163
  • Мнения: 31
Здравейте
Аз също не съм доволна от др Цвик.
Благодарение на др Йорданова - Света Марина имам прекрасно момиченце❤

Общи условия

Активация на акаунт